Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

@Tamburinjo

Jel voliš ti Load od Metalike? Ja sam ga danas slušao prvi put posle ne znam ni ja koliko vremena, bukvalno kao da sam neke pesme slušao po prvi put 😄Ne sećam se koje mišljenje sam imao pre ali tako sam se oduševio danas

 

Posle mi yt izbaci live ove pesme koji je savršen. James bio solo carry što bi mladi rekli koji igraju igrice

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nicklord said:

@Tamburinjo

Jel voliš ti Load od Metalike? Ja sam ga danas slušao prvi put posle ne znam ni ja koliko vremena, bukvalno kao da sam neke pesme slušao po prvi put 😄Ne sećam se koje mišljenje sam imao pre ali tako sam se oduševio danas

 

 

Load i Relaod su sjajni albumi. Muzicki i tekstualno. Sad sto tu nema t od thrash metala sta da se radi. Uticaj svega i svacega. 

 

Meni je i dalje fascinantno (pisao sam vec o tome) da kada uzmes sve okolnosti i cinjenice u obzir 4 totalno nezrela klinca koji nisu bas najbistrija 

olovka u pernici, pogotovo vodeci dvojac na vokalu i bubnju, naprave albume i pesme koji su daleko ispred svega u zanru tog vremena za 10 koplja. 

Pomak u muzici kakav nije vidjen od Dzimi Hendriksa. Ako ne racunamo prvi album koji je cisto mjetal drljanje, ostali su neverovatno zreli za cetiri tipicna Bivis i Bathed lika. Cak su se i ponasali tako.

 

Master of puppets top 5 hevi metal albuma su pisali 1985 godine kada su imali 22 godine. Ja sa 22 godine nisam znao gde mi dupe gde glava,

kamoli da sam napisao nesto tako ozbiljno, a nije da sam pio alkohola nista manje od njih :-D 

 

Load i Relaod su pisani kada je alkohol vec poceo da uzima danak kod svih clanova, neki nastupi tih godina su im poprilicno jadni, i svega tu ima, 

generalno meni su ti albumi sjajni i ima mnogo dobrih stvari na njima. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
 
Load i Relaod su sjajni albumi. Muzicki i tekstualno. Sad sto tu nema t od thrash metala sta da se radi. Uticaj svega i svacega. 
 
Meni je i dalje fascinantno (pisao sam vec o tome) da kada uzmes sve okolnosti i cinjenice u obzir 4 totalno nezrela klinca koji nisu bas najbistrija 
olovka u pernici, pogotovo vodeci dvojac na vokalu i bubnju, naprave albume i pesme koji su daleko ispred svega u zanru tog vremena za 10 koplja. 
Pomak u muzici kakav nije vidjen od Dzimi Hendriksa. Ako ne racunamo prvi album koji je cisto mjetal drljanje, ostali su neverovatno zreli za cetiri tipicna Bivis i Bathed lika. Cak su se i ponasali tako.
 
Master of puppets top 5 hevi metal albuma su pisali 1985 godine kada su imali 22 godine. Ja sa 22 godine nisam znao gde mi dupe gde glava,
kamoli da sam napisao nesto tako ozbiljno, a nije da sam pio alkohola nista manje od njih :-D 
 
Load i Relaod su pisani kada je alkohol vec poceo da uzima danak kod svih clanova, neki nastupi tih godina su im poprilicno jadni, i svega tu ima, 
generalno meni su ti albumi sjajni i ima mnogo dobrih stvari na njima. 
Mislim da je bila A1 na Load albumu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slozicemo se ipak manje blamantno od one crvenokose koja peva na Turski mars. Ja prekinuo posle 30 sek bilo me sramota. 

 

A poplava nekih klipova na fb sa nekog tik toka, to valjda neka nova aplikacija za snimanje, gde se ljudi blamiraju otvaraju usta na klipove sa jutuba. 

Posasti izolacije...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Tamburinjo said:

sa nekog tik toka, 

 

giphy.gif

 

 

moje dete te je anfrendovalo upravo

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Haha, ma zajebavam se. Valjda ne treba posebno da objašnjavam u kolikom smo mi kurcu kad devojčicu hapse zbog pesme. Samo sam se potajno nadao da je pesma bar dobra, kad ono... 

 

pesma je boro čorbo srednji deo karijere nivo

Link to comment
Share on other sites

Da presečem...
Meni koji napamet znam originalnu verziju iz 1970 sa Ian Gillanom i Murray Headom, I koji sam gledao i film iz 1973 i onaj 2000, ova potpuno modernizovana pozorišna adaptacija je spektakularna.
Ali zaista. Čak je i spajsica Mel C kao Marija Magdalena odlična [emoji106]




Dobar način za provesti 1h45' [emoji846]


Sent from 127.0.0.1

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Tamburinjo said:

 

 

Load i Relaod su sjajni albumi. Muzicki i tekstualno. Sad sto tu nema t od thrash metala sta da se radi. Uticaj svega i svacega. 

 

Meni je i dalje fascinantno (pisao sam vec o tome) da kada uzmes sve okolnosti i cinjenice u obzir 4 totalno nezrela klinca koji nisu bas najbistrija 

olovka u pernici, pogotovo vodeci dvojac na vokalu i bubnju, naprave albume i pesme koji su daleko ispred svega u zanru tog vremena za 10 koplja. 

Pomak u muzici kakav nije vidjen od Dzimi Hendriksa. Ako ne racunamo prvi album koji je cisto mjetal drljanje, ostali su neverovatno zreli za cetiri tipicna Bivis i Bathed lika. Cak su se i ponasali tako.

 

Master of puppets top 5 hevi metal albuma su pisali 1985 godine kada su imali 22 godine. Ja sa 22 godine nisam znao gde mi dupe gde glava,

kamoli da sam napisao nesto tako ozbiljno, a nije da sam pio alkohola nista manje od njih 😄

 

Load i Relaod su pisani kada je alkohol vec poceo da uzima danak kod svih clanova, neki nastupi tih godina su im poprilicno jadni, i svega tu ima, 

generalno meni su ti albumi sjajni i ima mnogo dobrih stvari na njima. 

Šta, ti ne misliš da ova dvojica mogu da napišu Ride the Lighting ili Master of Puppets albume? 😄

 

I don't know if it's Ulrich or James's sister? XD *Lars Ulrich and ...

Edited by Nicklord
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...