Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

19 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Brate, ovo je ruzno

vrlo moguce ali jedno je dozivelo da bude odstampano i pokupilo tamo neke bzvz nagrade za dizajn po svetu  :classic_biggrin: a za drugo mi se javlja da nece skoro doziveti da izadje u novcani promet. :classic_sleep:

cak ni tabakovicka nije toliko luda  da odobri za  izgled dinara crtacku tehniku "minimalizma i tresu mi se ruke dok crtam flomasterom sa buvljaka" . :cigar:

 

Edited by riviera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

uopste nisam siguran da je ovo official redizajn. ja ovo na prvu loptu, tj bez provere, kontam kao predlog xy dizajnera, takve stvari se rade bez ugovorenog biznisa

ma ovo je obican koncept bez konkretne porudzbine klijenta. obicno zezanje dizajnera koje nije ni namenjeno za upotrebu i samu cirkulaciju novca. siguran sam da ni on sam ovakav ameterski crtez ne bi poslao da je u pitanju pravi konkurs.

Link to comment
Share on other sites

nije stvar amaterizma, niti mislim da sad mi, obican plebs (osim ako nisi neki vrj graficki dizajner, onda se izvinjavam) treba da nesto ovako karakterisemo kao amaterizam ili profesionalizam - vec je rizicno kada bi konkurisao fo reelz, i slazem se da taj kli ne bi ovako nesto poslao u tom slucaju

 

meni licno je makar 30% ovoga super

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, uini said:

nije stvar amaterizma, niti mislim da sad mi, obican plebs (osim ako nisi neki vrj graficki dizajner, onda se izvinjavam) treba da nesto ovako karakterisemo kao amaterizam ili profesionalizam - vec je rizicno kada bi konkurisao fo reelz, i slazem se da taj kli ne bi ovako nesto poslao u tom slucaju

 

meni licno je makar 30% ovoga super

ma ovo je dosta  povrsno odradjeno i sa crtacke a i sa glavne strane da ovaj tip umetnosti mora imati primenu, znacenje i funkciju jer je u pitanju nacionalna valuta ali kao sto vec rekoh ovo naravno se  nikad nece ni naci u platnom prometu tako da je suvisno da se sad nesto preterano i detaljnije komentarise.

 

Link to comment
Share on other sites

Kad spomenuste jutjubere... onaj steroidni Nixa Zizu je lik ladno bio na tretmanu lomljenja nogu kako bi "porastao" par cm a u svojim klipovima se pravio da je imao saobracajnu nesrecu... da je isao na tretman da mu poraste nesto drugo pa da ga razumem. 

Liku je inace krenula da opada popularnost klipova vezbam/jedem/spavam ovako, pa je resio da se uhvati u kolo sa prasetom i ostalima i krenuo da se proziva sa njima. 

 

p.s. ne pitajte kako ovo znam :-D 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...