Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Da li si procitao/poslusao nesto od ovoga @Nicklord?
 


U principu,Josh prica o svemu i svacemu..o svojim uzorima,bendovima koji su uticali na njega,o mnogobrojinim saradnjama,o svom zivotnom/muzickom putu..ali zanimljiv deo o rastanku sa Pepersima je u prvih 10-ak minuta podcasta.

Jesam 😄 Na kraju isto kaže nešto kako su on i Fli išli na večeru nekoliko dana nakon što su mu rekli odluku i kako je Fli bio u fazonu da je jedini lik što su ga izbacili a da je bio dobar. To mi je žao što ga Mark nije pitao više. Isto i onaj deo gde kaže da bi se raspao psihički da su ga izbacili posle IWY ali pošto su dva albuma snimili znači da nije do njega nego se bukvalno svodi sve na - "jbg to je Frušante" 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jesam [emoji1] Na kraju isto kaže nešto kako su on i Fli išli na večeru nekoliko dana nakon što su mu rekli odluku i kako je Fli bio u fazonu da je jedini lik što su ga izbacili a da je bio dobar. To mi je žao što ga Mark nije pitao više. Isto i onaj deo gde kaže da bi se raspao psihički da su ga izbacili posle IWY ali pošto su dva albuma snimili znači da nije do njega nego se bukvalno svodi sve na - "jbg to je Frušante" 


Nekako mi je dzukacki nacin na koji su ga izbacili, iako mi je Dzon par klasa bolji gitarista.
Koliko sam video, u junu bi trebalo da dodju na turneju u Evropu, pa me interesuje jesu li karte rasprodate ili jos mogu da se nadju karte za neke koncerte?
Link to comment
Share on other sites

Na samom pocetku podcasta,nekoliko Joshovih recenica sugerisu da je bilo nekorektno..navode te na zakljucak da su postupili tako prema njemu,ali kad saslusas ceo intervju (posebno poslednjih 10-ak minuta) shvatis da nije tako i da se nisu razisli na ruzan nacin. 
Sto je onako..kul.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dingospo90 said:

 


Nekako mi je dzukacki nacin na koji su ga izbacili, iako mi je Dzon par klasa bolji gitarista.
Koliko sam video, u junu bi trebalo da dodju na turneju u Evropu, pa me interesuje jesu li karte rasprodate ili jos mogu da se nadju karte za neke koncerte?

 

Sam Džoš kaže da razume da je hemija koju su imali sa Džonom a naročito Džon i Fli ne može da se ponovi. Oni sviraju zajedno od kada je Džon imao 18 godina. Sa jedne strane je glupo izbaciti lika koji je dobar ali sa druge strane ne treba propustiti da imaš najboljeg mogućeg gitaristu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sam Džoš kaže da razume da je hemija koju su imali sa Džonom a naročito Džon i Fli ne može da se ponovi. Oni sviraju zajedno od kada je Džon imao 18 godina. Sa jedne strane je glupo izbaciti lika koji je dobar ali sa druge strane ne treba propustiti da imaš najboljeg mogućeg gitaristu. 


Slazem se ja sa odlukom da se on zameni Džonom i mislim da je to korak napred za bend. Stekao sam nekako utisak da to nije bas najsrecnije uradjeno, mada sa druge strane nikada tako neka situacija ne moze bas lepo da se resi. Bas me interesuje kako ce to izgledati sa Džonom i da li ce uspeti da povrate kompletnu muzicku hemiju koju su imali.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...