Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

 

 

 

..

Ta 205/55/16 je najčešća dimenzija u Srbiji. 

 

Jao da, u pravu si, mea culpa, meni zapravo bio u glavi moj 215/55 [emoji2]

 

To cene ko suvo zlato u odnosu na 205/55 a često idu kao zimske na iste automobile samo sa drugačijom opremom. Moj slučaj...

 

 

 

Sent from my SM-N950F using...

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja imam lassu i letnje i zimske. Zimske su mi 225x45x17 i evo treća zima sad kako ih vozim. 28k su me izašle kad sam kupovao u februaru 2018. Nije da sam išao po nekim planinskim predelima ali sam prezadovoljan kako se ponašaju na putu. Bruje malo jače od letnjih ali to je normalno za zimske gume. Pre neki dan sam vozio malo brže na autoputu (oko 170) jer sam kasnio. Auto stabilan, upravljivost odlična. Do sada se nijednom nisam zaglavio a bilo je situacija da vozim kroz sneg og 20-30cm ili da treba da izađem sa ćuprije kod ćaleta gde napadao svuda oko kola.

 

Letnje su mi 235x45x17. Isto sve preporuke.

 

Još jedna stvar koja je po meni jako bitna. Dešavalo mi se da drknem u neku rupu koja je pod vodom i ne vidi se tako da pomislim da mi je otpao točak, i to više puta do sada, međutim na gumama se nikad nije ništa videlo, samo na felni (Alu) je jednom ostao trag od udarca.

Link to comment
Share on other sites

Celog zivota sam mislio da je zbarivanje devojaka na dobri&pazljivi lik koji voli decu samo jeftina fora iz holivudskih sitkoma, but boy was i wrong.

 

Stavljanje masne u knjizari na loptu kupljenu bratancu za rodjendan se skoro pa pretvorilo u akcioni svedski na licu mesta. Ja jos ne verujem...

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Celog zivota sam mislio da je zbarivanje devojaka na dobri&pazljivi lik koji voli decu samo jeftina fora iz holivudskih sitkoma, but boy was i wrong.

 

Stavljanje masne u knjizari na loptu kupljenu bratancu za rodjendan se skoro pa pretvorilo u akcioni svedski na licu mesta. Ja jos ne verujem...

Odvratno.

Stavio si neku masnu devojku na loptu za bratanca? I to u knjizari?

22 minutes ago, Asterion said:

Kod mene što se tiče ženskih...5 najbitnijih preduslova...

 

1. ateistka

2. ne voli turbofolk muziku i slična sranja

3. voli decu

4. nema Instagram profila

5. voli belaj 

 

:default_coffee:

 

Aj sve ovo i nekako da sklopis, al da nema instagram tesko.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Celog zivota sam mislio da je zbarivanje devojaka na dobri&pazljivi lik koji voli decu samo jeftina fora iz holivudskih sitkoma, but boy was i wrong.

 

Stavljanje masne u knjizari na loptu kupljenu bratancu za rodjendan se skoro pa pretvorilo u akcioni svedski na licu mesta. Ja jos ne verujem...

 

 

Kuce druze, kuce nabavi. Sto blentavije sto gadnije sa buljavim ocima i nek ne zna gde bije kad ga pustis u park.  jedino bolje o dkuceta je detence, al sumnjam da ce ti ga neko pozajmiti 

za letnje popodne u parku. Tu je uspeh zagarantovan. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Imam kolegu koji na svakoj proslavi skuplja decu oko sebe, igra se sa njima i privlači pažnju mama, tetki i bliže ženske rodbine. U septembru na svadbi kod drugog kolege umalo se dve tetke ne pobiše oko njega. Pre neki dan na tim bildingu u Aranđelovcu odmah našao neko dete na bazenu i krenuo da se dobacuje loptom sa njim, posle deset minuta se pojavila mama i uključila u igru :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Celog zivota sam mislio da je zbarivanje devojaka na dobri&pazljivi lik koji voli decu samo jeftina fora iz holivudskih sitkoma, but boy was i wrong.

 

Stavljanje masne u knjizari na loptu kupljenu bratancu za rodjendan se skoro pa pretvorilo u akcioni svedski na licu mesta. Ja jos ne verujem...

tenor.gif?itemid=4531083

21 minutes ago, Knipex 4 Laki said:

Imam kolegu koji na svakoj proslavi skuplja decu oko sebe, igra se sa njima i privlači pažnju mama, tetki i bliže ženske rodbine. U septembru na svadbi kod drugog kolege umalo se dve tetke ne pobiše oko njega. Pre neki dan na tim bildingu u Aranđelovcu odmah našao neko dete na bazenu i krenuo da se dobacuje loptom sa njim, posle deset minuta se pojavila mama i uključila u igru :classic_biggrin:

lovac na milfache. lol.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...