Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Ok, znaci definitivno je fora na yt ovih dana da se ribe snimaju kako isprobavaju kupace sto su kupile na rasprodaji. Jos jedan revelation za mene.

Na yt je previse "fora", koje se satro nazivaju contentom, na bezbroj morona koji postavljaju ovakve i onakve klipove, dodje jedan ok lik. A za pomenute ribe sumljam da im je yt jedini izlog, ali im je verovatno jedan od pristojnijih profila na kojima su. Overall, just bollocks... 

 

1 hour ago, stefan81888 said:

Link, Frenso, link or two.. 

 

Nek ti link on to na odgovarajucoj temi, ne glumim cistunca ali rekao bih da nam ne treba to ovde.

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Marko said:

... 

 

 

Nek ti link on to na odgovarajucoj temi, ne glumim cistunca ali rekao bih da nam ne treba to ovde.

 

kafana je mesto za jpg pejzaže i živu diskusiju oko izbora zimskih guma, meni više od toga ne treba 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Da li neko koristi blablacar? Da li neko u vašoj okolini koristi tu aplikaciju? 

Nešto sam pričao sa kolegama, dobar deo njih ne zna ništa o tome, a ja koristim već par godina. Mislim da generalno malo ljudi zna za njih/ili ne koristi, a vidim da su baš jaki u svetu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Referent said:

Da li neko koristi blablacar? Da li neko u vašoj okolini koristi tu aplikaciju? 

Nešto sam pričao sa kolegama, dobar deo njih ne zna ništa o tome, a ja koristim već par godina. Mislim da generalno malo ljudi zna za njih/ili ne koristi, a vidim da su baš jaki u svetu.

 

Sta te konkretno zanima?  Ako zelis da putujes ( obicno duza putovanja) i podelis troskove , ali i vozis sa nepoznatim osobama i nepoznatim vozacem , app nije los. 

 

Ili ti je eventualno hitno potreban prevoz , a nema letova/bus( sto je nemoguce).

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, NMX said:

image

 

Komentari po tviteru...plakanje

Kad ce ljudi da shvate da jedini nacin da se uniste ovakvi likovi jeste da ih potpuno ignorisemo? Kad komentarises na tviteru, deo si toga, sprdao se ili ne.

 

Molim da se ne odgovara na moj post, kad sam ja vec prekrsio ono o cemu pricam, da ne idemo dalje.

 

Ignore.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...