Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Just now, Juan Pablo Montoya said:

A da li ima prevare, skoro sigurno ima. Evo ti lični primer.

 

Lidl u Nišu (unutar zgrade, pazi!!!). Ja ulazim da kupim na brzinu nešto, tek presreće me lik, pokazuje tablu neko udruženje gluvonemih, i skuplja pomoć. Drži onu tablu čvrsto, ne da mi da pročitam sve. Ja onako nekako uspevam da vidim i kao aj da dam hiljadarku. Tek on sklanja ruku i na delu table koju je zaklanjao piše minimum 2000. Ja uzimam nazad moju hiljadarku i pravac ka obezbeđenju. Kad se vratismo, nema ga momak.

 

Nije skoro sigurno nego ti koji saleću na ulici (i nude čestitke za 2000 rsd) jesu prevaranti. 

 

Ima sasvim dovoljno udruženja kojima može da se donira. Kad smo kod toga, u Beogradu Svratište za decu trenutno prima novčane i donacije u vidu školskog pribora (rančevi, pernice, velike sveske, bojice, blokovi 4 i 5 za crtanje itd).

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Nije skoro sigurno nego ti koji saleću na ulici (i nude čestitke za 2000 rsd) jesu prevaranti. 

 

Ima sasvim dovoljno udruženja kojima može da se donira. Kad smo kod toga, u Beogradu Svratište za decu trenutno prima novčane i donacije u vidu školskog pribora (rančevi, pernice, velike sveske, bojice, blokovi 4 i 5 za crtanje itd).

 

Ja sam u ovom slučaju hteo da pišem i protestni mejl centrali Lidla u Srbiji, jer su pustili prevaranta unutar prodajnog prostora. Dakle, ne na ulicu, ne na parking, već unutra.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stiletto said:

 

Neće moći da slika kako treba. Kad Jokara stane u prvi red i raširi se, neće niko ni orkestar videti...

Jokara sluša samo ono što razume a ovu arlaukaču niko ne razume.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stiletto said:

Neće moći da slika kako treba. Kad Jokara stane u prvi red i raširi se, neće niko ni orkestar videti...

 

Kakav danak nepoznavanju domaće folk scene... Ko sluša Cecu ne sluša Jecu i obrnuto. To ti je kao Zvezda i Partizan, kapiraš? 😄 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

Kakav danak nepoznavanju domaće folk scene... Ko sluša Cecu ne sluša Jecu i obrnuto. To ti je kao Zvezda i Partizan, kapiraš? 😄 

 

Ovo je netačno, ima dosta neutralnih + Milica Pavlović u ulozi Mege.

 

Izvor: istraživanja rađena po kućnim žurkama

Edited by Smrtokapa
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Smrtokapa said:

Ovo je netačno, ima dosta neutralnih + Milica Pavlović u ulozi Mege.

 

Izvor: istraživanja rađena po kućnim žurkama

 

Ako je neko zagrižen fan, jeste tako. A Jokara tako deluje :classic_tongue:

 

Baš jaka paralela može da se povuče.... Cecu sluša većina, za nju važi da je srpska majka, gospođa, kao uvek na nivou -> Zvezda

Jeca ima manje fanova, uvek je svi kritikuju, uvek je u središtu skandala i nije gospođa -> Partizan 😛 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

Baš jaka paralela može da se povuče

 

Mislim da si na dobrom tragu.

 

Ceca - stub srpstva a u stvari to nije, može da napuni Marakanu.

 

Jeca - urbana i gej frendli a u stvari to nije, ne može da napuni Marakanu.

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Barkley#34 said:

Tačno ću vas riportovati za bilo kakvo povezivanje Karleuše sa Partizanom u istoj rečenici.

 

Gde je bio riport kada je gospođa plaćala vaterpolistima grejanje bazena? :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Pre 19 godina otišao je najveći emsi sa ovog podneblja, Davor Bobić Moskri.

 

Quote

Što se tiče samog stila rimovanja, Moskri je izmislio celu novu školu slobodnih asocijacija u kojima se često gubi jasna razlika između istine, lične želje i ironije, iako mislim da je Moskri jako retko bio ironičan. On je jasno pokazivao koje stvari radi (dop, rejv, rep, basket), koje stvari ceni (kriminal, dens) i koje stvari mu se gade (nedosledni padavičari). Moskri nije bio storyteller, bio je lik koji je mogao da napakuje tonu u 14 stihova, ali je odbijao da priča bilo kakve priče, savete ili poruke. I njegov emsi stil se sastojao od gomilanja tema koje su se često smenjivale u dve ili tri linije, kao kod Kool Keitha ili Ghostface-a. Strofe pune gorko-komičnih narkomanskih doživljaja, začinjenih hvalospevima hemikalijama, pretrpanih gomilama fenomena domaće popularne kulture – to je postao PBG stil koji je Moskri smislio i postavio na noge.

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...