Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Drugar me ubedio, pa sam ipak otisao na Steel Panther. Nisam imao ideju na sta ce da lici, ali fakat je bio hendikep ako si sa strane ili pozadi, drvece zaklanja ili sto se zvuk slabo cuo. Jeste bilo sklapanje uz pomoc stapa i kanapa, ali barem sam mogao da uocim tudji trud da sve to lici na nesto. E sada i ovo sa toplijim danom, pa je bilo pakleno i to je jos jedan u nizu nesrecnih okolnosti koje je zadesio organizator. Nisam nikada slusao SP i nije ovo promenilo moje misljenje o njima , ali znaju kako da dodju do srca publike i da imaju za taj performans muzicko pokrice kako bi bilo odrzivo na duze staze. Do koncerta, mislio sam sa su malo mladji. Jedino sto mi je malo smetalo je sto su previse pricali, nisu bili svesni toga ali ocigledno ih je necim kupio Beograd i vise stvari im se svidelo, pa je sama setlista zbog njihove price bila kraca. Cim je to trajalo malo duze, gubio sam interes da gledam u binu jer je njihova konverzacija gubila efekat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ta'veren said:

Drugar me ubedio, pa sam ipak otisao na Steel Panther. Nisam imao ideju na sta ce da lici, ali fakat je bio hendikep ako si sa strane ili pozadi, drvece zaklanja ili sto se zvuk slabo cuo. Jeste bilo sklapanje uz pomoc stapa i kanapa, ali barem sam mogao da uocim tudji trud da sve to lici na nesto. E sada i ovo sa toplijim danom, pa je bilo pakleno i to je jos jedan u nizu nesrecnih okolnosti koje je zadesio organizator. Nisam nikada slusao SP i nije ovo promenilo moje misljenje o njima , ali znaju kako da dodju do srca publike i da imaju za taj performans muzicko pokrice kako bi bilo odrzivo na duze staze. Do koncerta, mislio sam sa su malo mladji. Jedino sto mi je malo smetalo je sto su previse pricali, nisu bili svesni toga ali ocigledno ih je necim kupio Beograd i vise stvari im se svidelo, pa je sama setlista zbog njihove price bila kraca. Cim je to trajalo malo duze, gubio sam interes da gledam u binu jer je njihova konverzacija gubila efekat.

Fora kojih se ja sećam kad sam ih gledao pre nekoliko godina:

- najbolji vokalista na svetu... Vince Neil... a ne, on nije tu, ali bar imamo ovog našeg

- izvođenje devojke pre Asian Hooker i bacanje fora oko toga kako su ovde najbolje kurve

- bubnjar nam je gori nego bunjar iz Def Leppard iako ima obe ruke

 

Jesu bile iste ili su našli nove? 😄

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Nicklord said:

Fora kojih se ja sećam kad sam ih gledao pre nekoliko godina:

- najbolji vokalista na svetu... Vince Neil... a ne, on nije tu, ali bar imamo ovog našeg

- izvođenje devojke pre Asian Hooker i bacanje fora oko toga kako su ovde najbolje kurve

- bubnjar nam je gori nego bunjar iz Def Leppard iako ima obe ruke

 

Jesu bile iste ili su našli nove? 😄

 

Ne ili nisam cuo

Druga je tacna, samo mislim da nisu provukli drugi deo gde su najbolje kurve, ali neku foru da su ovde dobre kurve, nakon prelaska granice, su bacili.

Treca malo modifikovana.

 

 

Na osnovu tvojih reci deluje mi da (malo) menjaju nastup izmedju pesama, ali osnova ne tu.

Link to comment
Share on other sites

Raspitaću se detaljno svakako i sam,ali ako neko zna škole stranih jezika koje izdaju sledeće sertifikate za nemački jezik:
-Goette
-OSD

-Telc
-OIF
-ECL
neka napiše koju ili ostavi link ovde ili meni u inbox.

Zahvaljujem

Neophodan mi je sertifikat o položenom B1 nivou za dobijanje austrijske vize

Link to comment
Share on other sites

Just now, uncletima said:

Potrebna mi je, diploma, Pravnog. Ne biram:

Beograd
Novi Sad
Kragujevac

PS. Lazem. Preferiram NS tamo su najlepse zene... :classic_love:

U Kragujevcu zavrsis diplomu dok vozac  autobusa  okrene tablicu sa pravcem putovanja.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Drug Crni said:

Raspitaću se detaljno svakako i sam,ali ako neko zna škole stranih jezika koje izdaju sledeće sertifikate za nemački jezik:
-Goette
-OSD

-Telc
-OIF
-ECL
neka napiše koju ili ostavi link ovde ili meni u inbox.

Zahvaljujem

Neophodan mi je sertifikat o položenom B1 nivou za dobijanje austrijske vize

 

Gete institut u Knez Mićinoj.

 

https://www.goethe.de/ins/cs/sr/index.html

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, Drug Crni said:

Raspitaću se detaljno svakako i sam,ali ako neko zna škole stranih jezika koje izdaju sledeće sertifikate za nemački jezik:
-Goette
-OSD

-Telc
-OIF
-ECL
neka napiše koju ili ostavi link ovde ili meni u inbox.

Zahvaljujem

Neophodan mi je sertifikat o položenom B1 nivou za dobijanje austrijske vize

 

Gete sigurno izdaje taj sertifikat, ali nisam siguran kakvi uslovi važe konkretno za Austriju. Na Vračaru postoji Austrijski institut ispred kog je dva dana nedeljno prilična gužva. Brza pretraga mi kaže sledeće: 

 

Quote

Želite da dokažete da posedujete određeno znanje nemačkog jezika? Onda je Austrijski institut pravo mesto za Vas. Naši instituti su licencirani ispitni centri za sticanje Austrijske jezičke diplome (ÖSD). Nudimo polaganja za sve jezičke nivoe u skladu sa Zajedničkim evropskim referentnim okvirom za strane jezike, od A1 do C2.

 

https://www.oesterreichinstitut.com/sr/kursevi-nemackog/oesd-ispiti/

Edited by robespierre
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kronostime said:

U Kragujevcu zavrsis diplomu dok vozac  autobusa  okrene tablicu sa pravcem putovanja.

:classic_biggrin:

 

Osim toga, Kragujevčanke nisu uopšte za bacanje.

 

(I to ne kažem zbog znate-već-koje mitološke zgrade.)

Link to comment
Share on other sites

On 7/20/2024 at 6:17 PM, Ta'veren said:

Drugar me ubedio, pa sam ipak otisao na Steel Panther. Nisam imao ideju na sta ce da lici, ali fakat je bio hendikep ako si sa strane ili pozadi, drvece zaklanja ili sto se zvuk slabo cuo. Jeste bilo sklapanje uz pomoc stapa i kanapa, ali barem sam mogao da uocim tudji trud da sve to lici na nesto. E sada i ovo sa toplijim danom, pa je bilo pakleno i to je jos jedan u nizu nesrecnih okolnosti koje je zadesio organizator. Nisam nikada slusao SP i nije ovo promenilo moje misljenje o njima , ali znaju kako da dodju do srca publike i da imaju za taj performans muzicko pokrice kako bi bilo odrzivo na duze staze. Do koncerta, mislio sam sa su malo mladji. Jedino sto mi je malo smetalo je sto su previse pricali, nisu bili svesni toga ali ocigledno ih je necim kupio Beograd i vise stvari im se svidelo, pa je sama setlista zbog njihove price bila kraca. Cim je to trajalo malo duze, gubio sam interes da gledam u binu jer je njihova konverzacija gubila efekat.

 

Oni imaju malo taj trip stand-up varijante na americki seljacki nacin, nije bas da mi se svidja ali to im je fazon.

 

Meni zao sto nisam isao (slusam, volim prva dva) ali na 40 stepeni malo mi je bilo previse a i sam prostor mi nije odgovarajuci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...