Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

12 hours ago, Nicklord said:

Kad već reče Vranje

 

Kad već rekoh Vranje, zadesio sam se danas na Pljačkovici, pa evo vam jedan pogled na grad:

 

Spoiler

uOySRgT.jpeg

 

Nije kao da se bog zna šta vidi po ovom podnevnom suncu al ajde...

 

Nadam se da svoj dan provodite u nekom prostoru koji je klimatizovan i koji nema zmije i istoriju gađanja osiromašenim uranijumom :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Smrtokapa said:

Nadam se da svoj dan provodite u nekom prostoru koji je klimatizovan i koji nema zmije i istoriju gađanja osiromašenim uranijumom :classic_biggrin:

Menjas nick u Svitac ili Firefly?

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Auh... Prva polovina seta uspavanka, ali negde oko 30og krece brutality. Kako miksuje Justin, alal vera.

 

Pool party u radijskoj sobi, kakvi su ono likovi pozadi, odvec prejako - devojka u majici  i ♡ boobs drzi kokose, lik sa brushalterom i orlando magic kupacim na koje fura trobojni bade-mantil, riba u roze pantalonama nabacuje slauf na tipa sa misicima za plivanje... Ne vidi se koja je tacno supstanca koriscena, ali da radi, radi. 11/10 materijal.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/19/2024 at 10:21 AM, Kronostime said:

 

 

On 6/18/2024 at 10:36 AM, Smrtokapa said:

Uh, moje saučešće. Najgori slučaj slične vrste sam imao kada sam jednom prilikom "razgovarao" sa Australijancem. Pakao. Kenguru od dijalekta.

Demografija neposrednih saradnih iz moje trenutne firme:
- 7,8 Irska (nisu svi iz Dablina)
- 3 Engleza (jedan London, ostali ne)
- Juznoafrikanac (isti akcenat kao Australijanac)
- Norvezanka (zivela 15 godina u Irskoj, prica kao fluent)

U prethodnoj firmi sam imao 6,7 Engleza (od Brajtona do Lidsa) i 3,4 Skota.

Kupio sam nove slusalice da bi se manje zamarao slusanjem.
Imam od 12-20 sastanka nedeljno...

Povremeno imam user testing sa Amerima i likovima koji su prakticno Ameri a zive na Kosta Rici.
Americki govor je.... melodija.... sve... volim ga kao majku.... kao burek sa sirom.


Switch iz slusanja australijskog, ili juznoafrickog (posto su jaaaako slicni) na britanski je jako tezak. Lead Product Manager mi je Englez, Product Owner Juznoafrikanac... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, BattleBender said:

Switch iz slusanja australijskog, ili juznoafrickog (posto su jaaaako slicni) na britanski je jako tezak. Lead Product Manager mi je Englez, Product Owner Juznoafrikanac... 

Kod Juznoafrikanaca se preznojis kod reci holadskog ili domaceg porekla - lakse razumes coktanje Nixaua iz Bogovi su pali na teme.

:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Challenge-ujem sve da okace muziku, koja je izasla u poslednjih par godina, a da je bolje od ovoga... Ili da je, jos bolje, slicna ovoj.

Apsolutno sam odusevljen. Kako se oporavljam od nekih operacija i otoka, pre neki dan sam uzeo da prskam i perem dvoriste, stavio sam ovo na usi, izgubio sam pojam o vremenu...
Dugo nisam cuo nesto da me ovoliko odusevilo.
 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...