Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

1 hour ago, Ne sam Safete said:

 

 

 

Ja sam inicijalno mislio da je klasicna projekcija na zelenu povrsinu a onda sam video da se pominje glass LED floor. Ne znam kakva je povrsina, da li je bas cisto staklo ili je premazano necim, i verovatno su mnogo testiranja obavili da ne bude klizavije od parketa kad se pokvasi. A i da lopta pravilno odskace (pogotovo na spojevima ekrana). 

 

Nisam video da se iko od igracica pozalio na podlogu i svi su prilicno pozitivno iznenadjeni tako da mislim da je FIBA uradila dobar posao sa ovim. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

hteo sam da posadim rewatchables, goodfellas ali ko ga shisha, ide gas, dobra recenzija

 

iXcjMHM_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&

 

Još uvek nisam pogledala film, ali iz onog što sam ispratila (a poprilično jesam), Ken je predstavljen vrlo realistično. On zaista jeste "always the second one", što bi rekao Ryan Gosling aksesoar koji ide uz Barbiku. 

 

Ko se ikad igrao Kenom, a bez Barbike? Večito je bačen na gomilu sa tašnama, haljinama i ostalim pratećim elementima Barbie, izvlačen po potrebi za igru. Mislim ne znam, ja se nisam igrala Barbikama, ali to je iskustvo devojčica generalno. 

 

Pritom ona pesma iz filma "Just Ken" zapravo baca to neko novo svetlo na njegovu ulogu u Barbie svetu. Evo publika traži ceo film posvećen Kenu, da konačno bude glavna zvezda.

P.S. Naravno da će muškarci naći način da od Barbie filma naprave ugnjetavanje od strane matrijarhata.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

[mention=66]Nicklord[/mention] Vakz legenda, nema ga poslednjih 10ak godina, a i nabod svirke su se proredile u Beogradu mnogo. Mislim da je dobrodušan tip al ne naročito bistar.
 
[mention=493]Luchifer89[/mention] jel ti veruješ meni ili wikiju? [emoji1] Sviraju metalizirani nabod hardkor sa industrial primesama, death metala možda 1% ako se maksimalno rastegne taj pojam.
Ovo ko ja kad ženi objašnjavam šta je tek haus sa primesama tribala i minimala.
Ustvari i ovo moje zvuči poprilično konfuzno
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...