Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

3 minutes ago, DameTime said:

Sviđa mi se tvoj optimistični pogled na situaciju @Barkley#34 🥰 

Jok, to je analitički pogled. Optimistički je onaj koji je svima prvo pao na pamet. :classic_biggrin:

 

Inače, čitao sam davno da su se takve stvari početo dešavale u Japanu, kada su neki poslovni ljudi opušteno imali dve porodice u dva grada. Zbog čestih poslovnih putovanja ih niko ništa nije pitao.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Jok, to je analitički pogled. Optimistički je onaj koji je svima prvo pao na pamet. :classic_biggrin:

 

Inače, čitao sam davno da su se takve stvari početo dešavale u Japanu, kada su neki poslovni ljudi opušteno imali dve porodice u dva grada. Zbog čestih poslovnih putovanja ih niko ništa nije pitao.

 

Pa u pravu si, u suštini su to sve legitimne opcije. Međutim fora kojoj se mi smejemo, nevezano za istinitost iste, je to da je imao te dve porodice + su čitulje jedna ispod druge 😄 Meni se svidelo što si uključio i te manje kataklizmične opcije :classic_wink:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, advokat kuče, tečefon said:

Ono kad prva stvar koja ti izleti na tw. lajni jutrom uz kaficu bude čitulja i ti kreneš da se smeješ ko manijak. 

 

Fw64jB0WYAAjBRx?format=jpg&name=medium

 

 

Ja sam mislio da je fora u tome sto je na slici Djeneral Mladic. 😕

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, advokat kuče, tečefon said:

Ono kad prva stvar koja ti izleti na tw. lajni jutrom uz kaficu bude čitulja i ti kreneš da se smeješ ko manijak. 

 

Fw64jB0WYAAjBRx?format=jpg&name=medium

 

Kao i sva logična objašnjenja i ovo je prosto.

 

Prva, Štefanija, mu je "supruga pred Bogom", to jest prva žena s kojom je bio venčan i crkveno i građanski, imali su troje dece. Iz nekog razloga su se razveli.

 

Druga supruga, Lidija, mu je samo "građanska" supruga, pošto Katolička crkva ne dozvoljava razvod. S njom ima jedno dete.

 

Očigledno je i sa jednom i sa drugom suprugom ostao u dobrim odnosima.

 

Zanimljivo, sestra mu je izdala čitulju sa drugom porodicom.

 

Naravno, pokvarena mašta i prljave strasti će sve ovo da izokrenu na nešto sasvim deveto :evil:

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, advokat kuče, tečefon said:

Ali komentar...citiram "Dupe bih dao da budem na toj sahrani ili na ostavinskoj raspravi"

 

Pocinje njegova "tekma", 12:30 je 25. V. je danas... 

 

Ima li neki potok da ispratimo? 

 

 

 

 

 

ok, sam cu da izadjem. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stiletto said:

 

Kao i sva logična objašnjenja i ovo je prosto.

 

Prva, Štefanija, mu je "supruga pred Bogom", to jest prva žena s kojom je bio venčan i crkveno i građanski, imali su troje dece. Iz nekog razloga su se razveli.

 

Druga supruga, Lidija, mu je samo "građanska" supruga, pošto Katolička crkva ne dozvoljava razvod. S njom ima jedno dete.

 

Očigledno je i sa jednom i sa drugom suprugom ostao u dobrim odnosima.

 

Zanimljivo, sestra mu je izdala čitulju sa drugom porodicom.

 

Naravno, pokvarena mašta i prljave strasti će sve ovo da izokrenu na nešto sasvim deveto :evil:

gXKEdxc.gif

 

Ko je kome majka, ko je kome zakonita zena, za koga da skupljamo potpise da izadje iz zatvora k`o onomad za Kasandru...?

Dosta pitanja, a odgovora nigde.

:classic_blink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...