Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

4 minutes ago, Nicklord said:

Mislim da sam skontao šta je problem 😄 To što ti @DameTime misliš da ti time što smo ti napisali druge izvođače nekako branimo originalni video

 

Ne mislim da branite video... Ali smatram da to jeste skretanje pažnje sa konkretnog slučaja pred nama i, priznajem, ne vidim poentu zašto bi se to radilo. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

 

Ne mislim da branite video... Ali smatram da to jeste skretanje pažnje sa konkretnog slučaja pred nama i, priznajem, ne vidim poentu zašto bi se to radilo. 

 

Ti si bukvalno napisala: "čim saznam sve ću da odstranim, nije problem". Ja i Fender ti napišemo koga još možeš da istražiš i odstraniš ako ti takvi odnosi muzičara prema ženama smetaju. Nije to neko skretanje sa teme, to je tema koja se veoma lako pokreće iz samog videa koji je Sprivel okačio, i ona se pokrenula i ovde.

 

Ja sam konkretno napisao bio taj post zato što se sećam da si skoro okačila Aerosmith cover i setio sam se ove priče: "In 1975, Steven Tyler convinced the parents of 14 year old groupie Julia Holcomb (Holcolm) to sign over guardianship to him so that she could live with him in Boston."
 

Edited by Nicklord
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Ne mislim da branite video... Ali smatram da to jeste skretanje pažnje sa konkretnog slučaja pred nama i, priznajem, ne vidim poentu zašto bi se to radilo. 

 

Od tebe se trazi da si principijelna, ne volis njih zbog toga i toga, da i drugi bendovi podlegnu slicnim kriterijumima i da njih uglavnom ne slusas.

 

Da li ti je potreban CSI Reddit da bi prestala da slusas Aerosmitha zbog njihovih greha iz daleke proslosti? Puno toga propustas i nema sveca u muzici koja dolazi do nas.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nicklord said:

 

Ti si bukvalno napisala: "čim saznam sve ću da odstranim, nije problem". Ja i Fender ti napišemo koga još možeš da istražiš i odstraniš ako su ti takvi odnosi muzičara prema ženama smetaju. Nije to neko skretanje sa teme, to je tema koja se veoma lako pokreće iz samog videa koji je Sprivel okačio, i ona se pokrenula i ovde.

 

Ja sam konkretno napisao bio taj post zato što se sećam da si skoro okačila Aerosmith cover i setio sam se ove priče: "In 1975, Steven Tyler convinced the parents of 14 year old groupie Julia Holcomb (Holcolm) to sign over guardianship to him so that she could live with him in Boston."
 

 

Pa napisala sam čim saznam, ja ću cancelovati, kao odgovor na Tamburinjovu priču da ne bih ništa slušala ako se vodim time. I dalje ne vidim poentu da mi se ovde sad izlistaju izvođači i od mene zahteva principijelnost, iako ja generalno u životu nastojim da poštujem te svoje principe. Sigurno ćete mi naći da za nešto nisam dosledna, jebiga, ali to nema nikakve veze sa ovim konkretnim slučajem RCHP od kog je sve krenulo. Ovo se odnosi i na tebe @Ta'veren 😄 

 

Ne sećam se tog covera, znam da je Stiletto pre koji dan okačio Dream on i metnula sam mu srce, jer mi je to jedna od dražih pesama generalno (zbog teksta). Za ovaj slučaj sa Tylerom nisam znala; znam za 16godišnjakinju sa kojom je bio, da li je to isti slučaj?

 

Edit: Čini mi se da je nesporazum nastao i jer ja inicijalno nisam emotivno vezana za RCHP, pa mislite da mi je lakše da njih cancelujem i(li) da možda ne bih postupila isto da je neki bend koji volim. Medjutim, kad je ovaj klip u pitanju nema veze s tim koji je bend, isto bih napisala da je bio Queen npr. (moj omiljeni svih vremena)

Edited by DameTime
spajanje upisa
Link to comment
Share on other sites

Malo se preteruje sa očekivanjima što se tiče principijelnosti. Jeste, treba da se trudimo, ali to je sve teorija.

 

Ja gore napisah da mi nije problem da gledam recimo Gorana Jevtića, ali da sam kojim slučajem svojim očima video čin napastvovanja maloletne osobe, sigurno bi me obuzimao bes svaki put kad pomislim na to, a tek kad vidim počinitelja...

 

Normalno je da osoba kad vidi ovu stoku iz klipa odozgo ima visceralnu reakciju pa poželi da ih vrati u Inđiju i objasni im par stvari. Nije isto kada posle toga uzmeš pa isporučiš administrativni spisak. Em nema vizuelnog doživljaja em rezervoar besa više nije pun.

Link to comment
Share on other sites

Pre svega..da biste mogli da donesete kredibilnu (pr)ocenu o nečijem aktu,trebate da probate da razumete osobu..i odmah da napomenem:nemojte sa poređenjem muzičkih zvezda tokom tv gostovanja sa ozbiljnim prestupnicima.
Pepersi su oduvek imali jedan vrlo zajebani i zajebantski odnos sa medijima, posebno voditeljkama..umeli su da preteraju,da tu bude provokacija,neukusa pa i nekorektnosti,ali to je uvek bio deo njihove zajebancije..samo to - zajebancija

Evo,u ovom intervjuu Entoni je poljubio voditeljku,pitao ju je koje joj je boje donji veš, objasnio je (vrlo dobro čak) zašto nisu opterećeni svojim penisima,ali ih se i ne stide..čak je i otkrio kako voditeljka fazonira ribicu
 


Bilo je tu i vađenja polnog organa i helikoptera pred tv kamerama..ne mogu da pronađem dokumentarac sa jednim specifičnim snimkom..kačim ako nađem.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kooineeperk said:

@Nicklord @Tamburinjo nista vi momci ne znate... slusajte mene, ja sam vam dr za te dejm teme. Sve sam ja to pros'o. I sta mi fali? Ma idi...

 

😄

 

Ti si još dobro prošao. Negde tamo oko 1. maja kolega s posla, solidno mlađi od mene, pitao je nas koleginice u timu šta mislimo da li i muškarci i žene treba da znaju da kuvaju. E onda je izgovorio sudbonosnu rečenicu, da žene moraju da znaju više da kuvaju nego muškarci, jer one hrane decu. Suvišno je reći da su ga na to svi pogledali u stilu iskopao si sebi rupu, pošto znaju moje stavove po datim pitanjima. 😄 Na kraju sam ga jedva ubedila da ga ne hejtujem, već samo tako strastveno ulazim u diskusije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

 

Ti si još dobro prošao. Negde tamo oko 1. maja kolega s posla, solidno mlađi od mene, pitao je nas koleginice u timu šta mislimo da li i muškarci i žene treba da znaju da kuvaju. E onda je izgovorio sudbonosnu rečenicu, da žene moraju da znaju više da kuvaju nego muškarci, jer one hrane decu. Suvišno je reći da su ga na to svi pogledali u stilu iskopao si sebi rupu, pošto znaju moje stavove po datim pitanjima. 😄 Na kraju sam ga jedva ubedila da ga ne hejtujem, već samo tako strastveno ulazim u diskusije.

C0hLzJM.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...