Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Just now, The Walking Dravot said:

 

Daj baci neke dobre naslove - biografije, autobiografije, antologije...

Ja to kamarim, pa cu valjda nekad u penziji i procitati.


Bloody Sam, autor Marshall Fine. Možda i najbolja biografija nekog autora.

Spaghetti Westerns, autor sir Christopher Frayling. Leoneov biograf i generalno sjajan izvor informacija.

Book of the Dead, autor Jamie Russell. Sjajan pregled istorije zombi filma.

To je bar ono što je meni na polici. Ima još par naslova al ovo ti je dosta.

Au da - Seagalogy, autor Vern. Bukvalno akademski pregled karijere Stevena Seagala. Mnogo bolje nego što misliš!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Drugari, video sam u kraju kod mene na x mesta okačeno obaveštenje tipa "pozivaju se svi korisnici bankarskih kredita da se jave radi povraćaja novca za obradu i osiguranje kredita. Realizacija besplatna,"

 

Pretpostavljam da je neka prevara, ali ipak me zanima da li neki pravnik ili neko drugi sa foruma zna o ovome, ima li tu ikakvih šansi ili je samo fora?

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Južni said:

Drugari, video sam u kraju kod mene na x mesta okačeno obaveštenje tipa "pozivaju se svi korisnici bankarskih kredita da se jave radi povraćaja novca za obradu i osiguranje kredita. Realizacija besplatna,"

 

Pretpostavljam da je neka prevara, ali ipak me zanima da li neki pravnik ili neko drugi sa foruma zna o ovome, ima li tu ikakvih šansi ili je samo fora?

Nisam pravnik, ali mogu da pogledam.😄

Ti što se tako oglašavaju nije dozvoljeno, i često budu neki nadripisari. Ja sam tužio prvi u Zrenjaninu za te troškove obrade kredita i posle silnih razvlačenja su mi odbili tužbu, pa sam sad na drugostepenom i čekam već godinu dana. Ženina koleginica je pokrenula preko deset postupaka i izgleda da je svuda pala. U početku su neki dobili, ali kako stoje stvari sada, odbijaju sve i nema ništa od toga.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...