Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Ja mislim da je stvar u tome sto bajs nekakav svako moze da priusti i skoro svakom je i potreban. Davati 500 evra na neko govno koje moras da punis na pola sata je ipak privilegija bogatih, a kod nas nisu bogati naucnici, profesori...vec uglavnom kontroverzni biznismeni i slicni. Uglavnom se ovde radi o deci tih krimosa koji sada osim sto nas ugrozavaju na putevima svojim besnim automobilima i bahatom voznjom, sada to rade i po trotoarima svojim trotinetima. A tu su onda i hipsteri, sinovi neke elite iz kruga dvojke, koji se jednako bahato ponasaju.

 

Inace, po meni je super stvar i voleo bih da ga imam, kamo srece da svi mozemo da idemo po gradu samo na trotinetima i bajsevima i da postujemo jedni druge.

 

Nije trotinet kriv, mi smo govna 🙂

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Green23 said:

E jebiga, ako je 500e neki luksuz.Telefon koji koristiš je približno te cene, možda i skuplji.

Pa bas to sa telefonom je pravo poredjenje. Zamisli sve te sa telefonima od 500 evra, a znamo kakav je to milje, da stavis na neka cuda da se voze trotoarima pored pesaka. E, tako izgleda BG danas.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bek said:

Pa bas to sa telefonom je pravo poredjenje. Zamisli sve te sa telefonima od 500 evra, a znamo kakav je to milje, da stavis na neka cuda da se voze trotoarima pored pesaka. E, tako izgleda BG danas.

 

Niko ne daje 500e keša za fontele nego ga uzimaju u okviru paketa na dve godine u sklopu čega svega minuta pa ti fon izađe 100 evrića-(na primer) u jako malom broju ljudi kupuju na keca i phone i ostala nova sranja koja koštaju 500+ eura....

Link to comment
Share on other sites

Ima li neko ideju sta se desava, dva puta me danas panduri pretresali, a nisu pre toga ne pamtim...
Ja sam samo ovih dana primetio baš dosta saobraćajnih patrola i to na mestima gde ih obično nikad nema.

Mada jesu drugara i njegova kola baš pre koji dan interi pretresli i to u po bela dana. Govnarska država.
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stondisha said:

 

Niko ne daje 500e keša za fontele nego ga uzimaju u okviru paketa na dve godine u sklopu čega svega minuta pa ti fon izađe 100 evrića-(na primer) u jako malom broju ljudi kupuju na keca i phone i ostala nova sranja koja koštaju 500+ eura....

Pa dobro da, mislio sam na te koji kesiraju 500 evra za fon, ne na sve koji imaju fon u vrednosti od 500. Mada nisu ni oni svi takvi naravno. Mislim, nek kupuje ko ima, nije moj problem nego su ti vozaci trotineta izuzetno bahati.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bek said:

Pa dobro da, mislio sam na te koji kesiraju 500 evra za fon, ne na sve koji imaju fon u vrednosti od 500. Mada nisu ni oni svi takvi naravno. Mislim, nek kupuje ko ima, nije moj problem nego su ti vozaci trotineta izuzetno bahati.

 

 

Možda jesu, možda nisu, ne ulazim, svako ima neki stav za i protiv...

 

Suština je mnogo dublja od prostog ovaj je bahat nije bahat.

 

 

Svako ko je bio u nekom većm gradu na zapadu, pa se vrati u Srbiju, Beograd,...  vidi na keca koje je BGD urbanističko haotično hovno, gde ne postoje elementarni uslovi za normalan život. Niti javnog prevoza, niti staza za bicikle, niti parking prostora, niti usklađenosti radova sa potrebama saobraćaja/građana ništa...  samo O-Ruk metod i vozi....  i građani (vozači trotineta i oni drugi) da se načestitaju nove godine gradskim vlastima i službama, koje plate primaju od našeg plaćanja poreza, mi se međusobno za guše 'vatamo.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, djole said:

Ja sam samo ovih dana primetio baš dosta saobraćajnih patrola i to na mestima gde ih obično nikad nema.

Mada jesu drugara i njegova kola baš pre koji dan interi pretresli i to u po bela dana. Govnarska država.

Ne mogu da ti opisem koliko mrzim njihova saletanja, nigde mi se to u inostranstvu nije desilo. Nisu nikad bili nesto preterano bahati ili me skidali ili tako nesto, ali gonite se u kurac, krenuo sam negde, sad kasnim, a i blamirate me pred  ljudima oko mene. Sta ce koji kurac da postignu, smarace sto klinaca i naci ce mozda dva paketa trave, idite hapsite te sto im prodaju, ali one sa vrha piramide.

 

Jos ne znam da li je pandur pametan i hoce da me isprovocira ili je totalni debil, ali me juce pita da li sam nekad koristio narkotike??? O, jebem ti majku, da li si normalan, sta me pitas? Je li treba sad da ti pricam kako sam pre deset godina otisao kod neke devojke kuci i tamo smo popusili buksnu pre seksa, kakve sad to veze ima, nisam trenutno drogiran, ne nosim drogu i nisam krenuo da je kupim. I tu udahnem duboko i samo odgovorim da nisam nikad, ali pizdim u sebi. Generalno sve najbolje sve prodje kada si pristojan i radis sve sto ti kazu, ali jednom ce mi puci film.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bek said:

Ne mogu da ti opisem koliko mrzim njihova saletanja, nigde mi se to u inostranstvu nije desilo. Nisu nikad bili nesto preterano bahati ili me skidali ili tako nesto, ali gonite se u kurac, krenuo sam negde, sad kasnim, a i blamirate me pred  ljudima oko mene. Sta ce koji kurac da postignu, smarace sto klinaca i naci ce mozda dva paketa trave, idite hapsite te sto im prodaju, ali one sa vrha piramide.

 

Jos ne znam da li je pandur pametan i hoce da me isprovocira ili je totalni debil, ali me juce pita da li sam nekad koristio narkotike??? O, jebem ti majku, da li si normalan, sta me pitas? Je li treba sad da ti pricam kako sam pre deset godina otisao kod neke devojke kuci i tamo smo popusili buksnu pre seksa, kakve sad to veze ima, nisam trenutno drogiran, ne nosim drogu i nisam krenuo da je kupim. I tu udahnem duboko i samo odgovorim da nisam nikad, ali pizdim u sebi. Generalno sve najbolje sve prodje kada si pristojan i radis sve sto ti kazu, ali jednom ce mi puci film.

 

Gospođa i ja, a i neki forumaši odavde idu u Tolmin Slovenija, imaju 2 festivala Metal Days i PunkRock holliday. Za 6 mojih pankova gore, ja pandura video nisam. Festival šuma, 6000 ljudi nema murije ko da se ne valja, a "zanimljivo" nema ni sranja... moš misliti došli ljudi na festival da piju pivo slušaju Panka... koga boli uvo da pravi sranje.

 

 

Al zato kod nas "nebeskih" na festivalima i koncertima od murije ne može da se živi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nisu svi trotineti 500€. Ima i za 200€ a ima i za 1000€. Kao i telefon 😄 Ja mislim da ljudi to mrze zato što je novo, za 2 godine niko neće da obraća pažnju više

1 hour ago, fancy said:


 

 


Koji si uzeo? emoji16.png

Sent from my SM-N950F using...
 

 

 

Još nisam ali se spremam 😄 

Edited by Nicklord
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...