Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

23 minutes ago, gggggggg said:

konacno nesto normalno u kafani (osim mojih postova).

 

ladno ima i to the grim :Hail: mada mi je uvek bio bolji original nego kanzianskijev remix

 

a vidi, tvoj ukus je prilicno averidzara-pop sto se tice vecine elektronike ali i dalje te volim vise od vecinskog zivlja. jedino sto ne izgledas spreman da ucis i sto furas tjune od pre 10 godina ali gotivim te, pre svega jer te frensis gotivi 🩵

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

techno, ne house, sry na nitpicku

Tech house točnije. Carl Cox je vise naginjao houseu no to se mijenjalo vremenom. I Umek je u početku bio umjereniji. Osobno sam više volio techno. Sven Väth je još jedan od mojih preferitih.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Tech house točnije. Carl Cox je vise naginjao houseu no to se mijenjalo vremenom. I Umek je u početku bio umjereniji. Osobno sam više volio techno. Sven Väth je još jedan od mojih preferitih.

 

umek i kanzyani su 100% techno.

makar onomad kada sam pratio sta rade pre 20ak godina ( :

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

a vidi, tvoj ukus je prilicno averidzara-pop sto se tice vecine elektronike ali i dalje te volim vise od vecinskog zivlja. jedino sto ne izgledas spreman da ucis i sto furas tjune od pre 10 godina ali gotivim te, pre svega jer te frensis gotivi 🩵

 

:classic_sad: :classic_smile:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, uini said:

što mi je kriivo :lol_2:

 

pJvQ5O4.jpeg

 

Imam prijatelja koji posećuje ovu manifestaciju. Dođe njih 300, napiju se kao svinju, idu kroz šumi i derinjaju se, sve živo pobegne kilometrima daleko. 

U suštini, većini nije ni cilj da nešto ustrele, nego samo klopa i alkohol.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Gavran said:

Pročitah da je to uvodna špica neke poljoprivredne emisije na HRT-u, Plodovi zemlje 😁


Da, da, sad videh. 😄

 

_____________

 

Dj Pedo vrti bitove sa stick-a
Fanovi me pitaju mogu li se slikat

ja kažem ko vam brani i onda oden vani

Vojko V je zvezda ka da san Đogani

 

U NS je izgleda baš bio pod dobrim gasom i bacao fore fanovima, ne znam je l' se sećate ovog "bisera"

On 7/29/2022 at 4:49 PM, uvrnuto said:

Drugari bili na Vojko V u NS i nahvataju ga posle da se slikaju. A jedan od drugara, pošto je Vojko izveo i Dalmaciju od Dječaka, hteo da mu se zahvali i zbunjeno kaže Svaka čast za Dalmaciju, a Vojko ga pogleda i kaže Svaka čast za Vojvodinu. 😄

 

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Spoiler

After the opening of the world championship in Nordic disciplines in Planica, the song Oj, Triglav, moj dom, performed by the band Laibach with a number of other well-known faces of the Slovenian music scene, is being talked about today.

The world-famous and well-established musical group Laibach prepared a special musical spectacle for Tuesday’s opening of the championship in Planica – an adaptation of the composition Oj, Triglav, moj dom, written in 1894 by a priest, poet and translator Matija Zemlićand a year later it was set to music by a priest and a great admirer of Slovenia’s highest mountain Jakob Aljaž.

Laibach o arranged and updated in collaboration with the producer and arranger duo Silence, which they make up Boris Benko and Primož Hladnikand they invited a host of well-known musicians – a singer – to participate Severo Gjurinthe frontman of the band Siddharta Tomija Megličzither player Irena Anžičpercussion Petro Vidmarmembers of the Choir of the Slovenian Philharmonic and the wind and brass section of the RTV Slovenia Symphony Orchestra.

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...