Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

48 minutes ago, BattleBender said:

Da se razumemo, Dua Lipa je meni lipa bas, i mislim da je "Physical" kul pesmica, ali zna se za nju da se ona probila preko caleta, koji je neko cudo po nekim londonskim krugovima.

pa dobro i roditelji od lane del rej su valjda neki bankari bogatuni, cale od bjonse je osnovao i  menadzerisao grupu  dete sudbine :classic_biggrin: da bi progurao cerku. ima takvih primera vrv gomilu. i pores toga cura definitivno ima muzicki  talenat iako kaem ne slusam nesto taj zanr muzike da bi davao neki vrhovni sud.

 

Link to comment
Share on other sites

Ako je bilo na nekom ozbiljnijm topiku, praštajte. Ovo je ipak za kafanu i smeh.

 

Krv ti jebem koliko je Boža prolupao :classic_ninja:

 

Quote

Хроника

Божидар Маљковић: Убеђен сам да су коронавирус створила тројица или четворица људи са великим капиталом и са намером да сруше човечанство

понедељак, 28. децембар 2020.

 КОРОНУ су нам сервирали неки покварени људи. Све је ово једна велика игранка и спорт у Србији и свету је велика жртва свега што нам се догодило у 2020. години.

Ово, у разговору за "Новости", тврди легендарни кошаркашки тренер Божидар Маљковић, председник Олимпијског комитета Србије (ОКС).

Са Божом Маљковићем је увек занимљиво. Мало је сат времена за један интервју са човеком који је обележио део блиставе ере у европској кошарци и који је сада на месту са којег се стање у српском спорту можда и најбоље види. http://www.nspm.rs/hronika/bozidar-maljkovic-ubedjen-sam-da-su-koronavirus-stvorila-trojica-ili-cetvorica-ljudi-sa-velikim-kapitalom-i-sa-namerom-da-sruse-covecanstvo.html

 

:79:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Svaki vikend ista prica ako ne nadjem bar kratkorajnu zanimaciju nego samo blejim, jer mi ponasanje i razmisljanje nije uslovljeno regulativama  i obavezama radnog mesta na kojem obitavam najveci deo nedelje. Tako, juce ispusih skoro dve i po kutije. Solidno. Pluca su mi crnja od moje buducnosti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...