Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

9 hours ago, Ne sam Safete said:

trkom u Perast da ti budes domacin

spacer.png

 

jedini "dres" koji sam imao je majica kratkih rukava, 33 celtics; daklem, lozio sam se na dart vejdera.

 

inace, grdno pljuvanje u recenzijama prve epizode, koja je meni verovatno najbolja od svih do sada :i

Link to comment
Share on other sites

@Nicklord, onaj album outside, gde he hearts filthy lesson je bas crossover nine inch nails i bowiea

imali su on i trent i onu tjundzu im afraid of americans a i na lost highway, gde je trent radio muziku i selektovao tudju je isla im deranged

 

odlican period za oba entiteta, plus-minus oko 1995e

 

edit okej, sad kad sam pustio, sećam se da su kombinovali uživo pesme, tj izvodili i bowia i nin

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Nicklord said:

Ja sam znao da su Nine Inch Nails i David Bowie išli zajedno na turneju po USA ali sam pre sat vremena skontao da su i nastupali zajedno dobar deo koncerta

 

 

Turneja je prekinuta jer se Reznor umalo nije ubio heroinom.

 

Ja, kao veliki fan Bowiea, sam pokušavao više puta sa tim 1. Outside albumom i nikad nisam uspeo da ga dokučim na pravi način, ali sam ljubitelj NIN-a, Skinny Puppy i Ministry pod čijim je teškim uticajem, pa su mi retki snimci sa te turneje odlični. Bowie je nekako uvek znao da napipa puls komercijale, a opet da to spakuje da bude vrhunska umetnost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/8/2023 at 12:42 PM, uini said:

@Nicklord, onaj album outside, gde he hearts filthy lesson je bas crossover nine inch nails i bowiea

imali su on i trent i onu tjundzu im afraid of americans a i na lost highway, gde je trent radio muziku i selektovao tudju je isla im deranged

 

odlican period za oba entiteta, plus-minus oko 1995e

 

edit okej, sad kad sam pustio, sećam se da su kombinovali uživo pesme, tj izvodili i bowia i nin

Evo sad mi izašao ovaj 4K remaster spota gde Trent juri Dejvida. Nikad nisam video 90e bolje u mom životu 😄 Taman spot kao ovaj paparaco što je Safet okačio 

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...