Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

kakav sramotan oktobarski salon.

 

save deamen, dave seamen

 

 

20 hours ago, Ne sam Safete said:

 

 

kada je grunge postao world wide hajp, pricalo se kako malo ljudi moze da iznese kariranu koshulju ali da je neil young definitivno jedan od takvih. to ocigledno vazi i 30ak godina kasnije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice slusalica, ako nekome nesto znaci, zaista mogu da preporucim bez trunke grize savesti edifier tws1. Za one kojima je kvalitet zvuka bitniji od svega ostalog, a zele ovu diskretniju varijantu koja ne ide preko uva, nema neke greske. Bio sam u velikoj dilemi kad sam uzimao, medjutim istrazivanje se isplatilo. U medjuvremenu sam probao i solidan broj znatno skupljih tws varijanti (minus airpods) i vecina je cak osetno losija. Jedino su sony wf1000xm4 sasvim druga galaksija, ali one su fazon 50k dindzi. Naravno, imaju mana (mikrofon je borderlajn skandalozan, nenormalno su klizave iako su sweat resistant, touch kontrole su pomalo cudljive), ali brate za te pare nema bolje. Toliko.

Link to comment
Share on other sites

Jesam. S tim da ja pricam iskljucivo o ovim tws varijantama, znaci nista 3.5 mm i one preko glave varijante. Buds 1 su bas osetno losijeg zvuka, kod buds 2 je mnogo manja razlika iako su mi i dalje u visokim manje crisp. A razlika u ceni je bas osetna. Kazem, ko planira da obavlja duze i ozbiljnije razgovore preko sluski treba da zaobidje edifier, ali cisto za slusanje su odlican izbor.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Nicklord said:

Jesi probao bilo koje Samsungove? Kupili su AKG pre neku godinu i trenutno imaju najbolje slušalice od svih tih većih marki

 

Ja sam već pisao o tome, nekih skoro godinu i po nosim Samsung Buds live, sound by AKG. Po meni baš, baš dobre.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Sto se tice slusalica, ako nekome nesto znaci, zaista mogu da preporucim bez trunke grize savesti edifier tws1. Za one kojima je kvalitet zvuka bitniji od svega ostalog, a zele ovu diskretniju varijantu koja ne ide preko uva, nema neke greske. Bio sam u velikoj dilemi kad sam uzimao, medjutim istrazivanje se isplatilo. U medjuvremenu sam probao i solidan broj znatno skupljih tws varijanti (minus airpods) i vecina je cak osetno losija. Jedino su sony wf1000xm4 sasvim druga galaksija, ali one su fazon 50k dindzi. Naravno, imaju mana (mikrofon je borderlajn skandalozan, nenormalno su klizave iako su sweat resistant, touch kontrole su pomalo cudljive), ali brate za te pare nema bolje. Toliko.

 

Ja imam sony wh-1000x m3 i rade mi posao odlično, mada imam nekih zamerki. Ah, sad vidim da pričaš samo o ovim in-ear varijantama, što ja ne podnosim kakve god da su.

Link to comment
Share on other sites

 
Ja sam već pisao o tome, nekih skoro godinu i po nosim Samsung Buds live, sound by AKG. Po meni baš, baš dobre.
Ja baš imam solidnu kolekciju slušalica, ali ovaj pasulj je nešto najgenijalnije za moju ušnu školjku, uzimajući u obzir da mi sve in ear varijante smetaju,tj ispadaju.
Jedina zamerka je vetar, odnosno neupotrebljive su kad vozim bajk, onda koristim jbl sprint.
Ko ne vole in ear, buds live FTW

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice slusalica, ako nekome nesto znaci, zaista mogu da preporucim bez trunke grize savesti edifier tws1.
....


Gde si uzeo?
I, jel govoriš o "pro" modelu ili je i "nepro" dobar?

Sent from my SM-N9860 using controlled substances

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...