Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

On 7/4/2019 at 4:17 PM, Knipex said:

@Stondisha

Da se vratim na priču o naknadi za prevoz sa apdejtom. Od ovog meseca smo od firme dobili gazprom (Nis) kartice za gorivo. Služe samo za tu naknadu za prevoz. Ako sipaš gorivo za jednu paru više nego što je firma uplatila prvog u mesecu, moraš da platiš kešom ili neko platnom karticom. Ako nešto preostane na kartici ne prenosi se u sledeći mesec. Kažu da je dosta firmi tako rešilo problem sa naknadom za prevoz.



Rešilo problem, tebi koji si primio kintu i zapalo dalje 😄

Čisto da vidiš kako izgleda jedan deo rešenja problema

rešenje

Link to comment
Share on other sites

On 7/15/2019 at 2:27 PM, Stondisha said:

postoji odredjena grupa ljudi, ima ih i u mom okruženju, kojima je ova frajer super i muzika i njegovo ponašanje i sve.


Ja ga smatram za alfa seljačinu, neelokventnu i ne mnogo inteligentnu, a ako nemaš to dvoje, onda imaš Ivana Gavrilovića koji će da saleće neki narod po cirihu i da glumi budalu. Respekt zato momcima iz Loših Kopija ili iz Prti BeGe-a  što su iole dostojanstveno omatorili, pomrli šta već, a kad je ovo izdavao za BK bilo mi je katastrofa i nisam slušao Hipa Hopa (iako sam bio u nekom HC fazonu pa se koketiralo sa Hipom Hopom)...  a posle nisam želeo da se vraćam na to jer mi je  ona Keš Kolica stvar bila odvratna od samog starta.

 

Ja npr ne vidim neku razliku u ponašanju Đusa i Ajs Nigrutina, osim što je ovaj prvi dosta talentovaniji. Obojica su imbecili. Hiphopium jeste bio klasa za tadašnje srpske hip hop pojmove. Naravno da je Đus isfurao keš, kolica kao glavni hit, jerbo je ljomber, ali bilo je tu baš dobrih pesama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

da da 43 zla, uno due tre album, prti sve..

Gotiva je ajzak, po kotezu se mlatio onom hondom njegovom.. Presmesan ali dobar chkode kazu...

"Suncam se na ostrvu
kreno, trazim vino
da se zabava ne bi prekinula
na plazi indo shino

Chadim svuda okolo
od miline sam se sav rasplin'o
od dima ne vidim kuda idem
pa sam se srushio i usin'o"

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

@Squabbit

 

"nigrutinski rečeno"  me je baš veselio kao album. 43zla plus onaj sve sami hedovi bad copeez nešto kasnije, tu sam zgotivio domaći rep. 

 

(sad samo bekfleš i glavata majmuncina @spree :)) 

 

1 minute ago, Squabbit said:

da da 43 zla, uno due tre album, prti sve..

Gotiva je ajzak, po kotezu se mlatio onom hondom njegovom.. Presmesan ali dobar chkode kazu...

"Suncam se na ostrvu
kreno, trazim vino
da se zabava ne bi prekinula
na plazi indo shino

Chadim svuda okolo
od miline sam se sav rasplin'o
od dima ne vidim kuda idem
pa sam se srushio i usin'o"

 

Ovo!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bio glavata majmunčina 10 minuta pored mene na areni dok je bio b2b zatvaranja u subotu. Baš se pokriviše i on i drugar. Prvo sam pomislio da je Kalinić (koga sam takođe video tamo, što doduše nije teško jer je 2 glave iznad svakog) kako mu je faca izgledala.

 

nemojte ban

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

@Squabbit

 

"nigrutinski rečeno"  me je baš veselio kao album. 43zla plus onaj sve sami hedovi bad copeez nešto kasnije, tu sam zgotivio domaći rep. 

 

(sad samo bekfleš i glavata majmuncina @spree :)) 

 

Jeste bio kul kad sam išao u drugi razred gimnazije. 

 

Ja sam 100% team Prti, nema tvrđe koliko god se raznorazni trudili plus je baš nekako Bgd do kosti, uz dužno poštovanje ostalima na ovom podneblju.

 

Bad copy mi je oduvek kao Prti za devojčice (nemoj po glavi za mizoginiju, druže moderatore). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...