Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Prti bez sumnje najvisi domet. Tu ni nema nekog mesta za raspravu. Pored originalnog pristupa starim temama, doneli su i masu novog i nikad pre vidjenog na ovim prostorima - posebna vrsta humora, non sequitur, friski rhyme patterni... Uz to potpuno autenticni likovi, bez ikakvog foliranja, dziberisanja i usiljene klinacke spike.

 

Ajs je imao svojih momenata zaista. Nije to naravno bogzna sta, ali pobacao je on dosta dobrih linija mimo te uobicajene (infantilne tbh) prdim ispod jorgan price. Ako nista, umeo je da zasmeje uvek i to je jedan od razloga sto je bio legenda medj klincima osnovcima nazad u danu (me included).

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Stondisha said:

 

Obrađivali su momci BBBB* teme, a šta ti u životu više od toga treba?

 

 

*Bičarke Basket Buksna Bleja

 

bold:

Realno. Meni osim Bar ne treba ništa drugo.  😄

 

Lr0tQvY.jpg

 

Edited by Asterion
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ne sam Safete said:

 


Njega, NOFX i Tricky-ja mogu bukvalno u pola dana/noći da pustim i da mi leži bez problema...  bukvalno: Vinamp, Diskografija, Shuffle play  i da ugasim kad krenema da spavam. A od pobrojanih gospodina mogu danima da vrtim dok se maltene ne ispovraćam od prekomerne doze Jimmy Hendriksa... jednom sam bio i na njegovom koncertu ne bi mi verovao (ma verovao bi mi na keca) kad bi ti pričao kako je bilo :heart:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...