Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

18 hours ago, Kooineeperk said:

 

Koji miks stilova 😄 Za svakog po nesto... toliko me zaintrigiralo da sam morao da poslusam jos neke stvari sa njihovog kanala. 

 

Ovde se jasno vidi talenat, za razliku od nekih "pustim ritam i autorjun" likova. 

 

Gorillaz mi je tu dominantan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svako ko me malo duze poznaje zna, da se ja zajebavam ili mislim krajnje ozbiljno. Sledeca je krajnje ozbiljna prica.
Ja kad, Isabel cujem kako pripoveda pricu o bedastocama, preriji, svim nedastocama koja ih ocekuju, pozelim da je zagrlim. Kao, ceru koju nikad nisam imao. :heart:

Ali, ALI, to ne znaci da ne bih imao privatne razgovore sa njenom tetkom. Ubedjen sam, da u nasoj konverzaciji ne bi bilo vise Isusa!

PS. Ja se unapred izvinjavam sto nemam adekvatan smajli za te, matore rabote. :lala2:

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Osim ako ovi od prekoputa ne naprave kurcslus, ponovo, potrudicu se da ovo bude moj poslednji upis.

Sto si, bre, ti, timO budaletina, pa, prosetaj se do jezera, imas i radnju usput, kupis pa ledenih i 'skuliras u hladovini...  Sjajno, sto se ova budaletina ne seti cesce izleta koji su na pis i po.... E,


ja ne znam da li je zbog pesme,
moje poduze kose, ili sto sto sam bio frisko okupan - eto ti brke proteze se na 10 metara od mene.... Bezi, timO kroz sume, nema veze sto ce te komarci i ostali klosari isisati - samo bezi!
 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

E, da, next level u NS je da se stavlja pomfrit na picu

Primetio sam po drustvenim mrezama, a i ovako iz slika restorana dostupnih na google maps, da je ovo poprilicno popularno i u Italiji, tako da niko nije postedjen. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...