Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

58 minutes ago, Luchifer89 said:

Stojeći uz dunav evo već druga godine - težak profesionalizam.

BTW, sin mi nekako potopio ALU default veslo, pa sam prešao aqua marina fiberglas - samo skupi fenseraj 😉

 

Evo jedna samostojeća saegejskog, kad se vetar smilovao 

spacer.png

 

Ja sam u  Hrvatskoj često prolazi pored stojećih, najčešće brzinom oko 3-4. puta većom nego što se oni kreću :D

 

Ne znam, ja volim da odresim sebi jednu tačku gde ću otići i onda gas, ovo mi je za eventualno bleju na kraćim distancama.

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam protiv zabranjivanja per se, treba da postoje neke crvene linije ispod kojih se ne ide, evo npr. Drug Crni je naveo neke koje su po njegovom mišljenju ispravne.

 

Ono protiv čega sam je da neki gradonačelničić na osnovu svoje lične procene određuje šta je moralno, a šta ne i šta treba da se zabrani, a šta ne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
Ja sam u  Hrvatskoj često prolazi pored stojećih, najčešće brzinom oko 3-4. puta većom nego što se oni kreću :D
 
Ne znam, ja volim da odresim sebi jednu tačku gde ću otići i onda gas, ovo mi je za eventualno bleju na kraćim distancama.
Ja nikada ne sedim, imam kajak veslo ali ne koristim.
Na kolenima svakako idem brže nego stojeći, ali mi je bolja vežba i veći izazov stand up paddling ;)
Link to comment
Share on other sites

Meni je legitimno da grad ne zeli da finansira dogadjaje u kom nastupaju ova dva blago receno degenerika (ni ja ih ne bi finansirao) al je nenormalno da fakticki sve privatne firme uslovljava ikakvom buducom saradnjom sa gradom ako organizuju ovim degenericima nastup u BL. Drasko je inace ozbiljan kreten i ovo dalje je samo duel retarda.  

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uncletima said:

Ne znam sta mi bi, da probam Ipa, Apa i ostale gif ambalaze. Bolje da su me 3 dana davili u mocvari.

 

sta si probao?

k'o da sam rekao, ne znam sta mi bi da popijem lager

...

npr istarski san servolo i zajecarsko su lageri, hue hue

Link to comment
Share on other sites

Taman, nacnem mix, namenjen, Mariji (ne Marini, da ne bude zabune):
 


naravno, ledeno je tu. I, krenem opet da se zaljubljujem u nju... eto ti poruke od prekoputa, zaboravio si svinjska dupeta da celivas.

Cunami u Kini, pozari u Kanadi, pa ljudi, ovo stvarno NEMA VISE SMISLA!!!

PS. Srecna vam cajna i svi ostali kuleni!

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, delgado said:

Jedna dobra repcuga od "mojih" Valjevaca.

Ko hoce neka pusti i da feedback 

 

 

 

Koji miks stilova 😄 Za svakog po nesto... toliko me zaintrigiralo da sam morao da poslusam jos neke stvari sa njihovog kanala. 

 

Ovde se jasno vidi talenat, za razliku od nekih "pustim ritam i autorjun" likova. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

Užasni su mi ovakvi snimci i ti činovi.

Uvek ostavim ok bakšiš, ali često se zapitam zašto to radim. Najbolje mi je u zemljama gde konobari ne očekuju tips.

 

Za videe ovog tipa mogu da se slozim in general, inajuci u vidu da generisu klikove i preglede koji donose novac pa su u dobroj meri i parazitiranje na emocijama gledalista. 

 

E sad, sto se tice samog gesta, na mikro planu, ako ovako nesto stvarno ucini srecnom datu osobu i malkice joj olaksa svakodnevni zivot, zar to nije win?

 

O baksisu kao takvom nemam nameru da raspravljam, svacije je pravo da izabere. Ja to gledam kao na kompenzaciju za nedovoljno placen i ne bas tako lak posao koji ljudi na takvim mestima obavljaju. Zasto? Pa zato sto po pravilu tu rade ljudi kojima je to drugi ili treci posao, mladji svet na skolovanju, studentarija. Dakle u debeloj manjini su ljudi koji su taj posao bas birali jer im je zanimljiv ili ih je mrzelo da se skoluju, napreduju, rade na sebi i sl.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Ova devojka samohrana majka od 1.44... A ne znam... Bukvalno sam se rasplakao. Posle me ljudi pitaju sto ostavljam 'nenormalan' baksis kad god sam u prilici... Sto kaze Guru You may not know the hardships people don't speak of

 

 

Ma ti si jedno ❤️ :') 

 

Juče sam jednom taksisti koji je bio jako fin dala bakšiš tj. nisam uzela kusur i pogledao me nekako šokirano...  

Link to comment
Share on other sites

Nije problem, raspalice, timO, rostilj, mozda nece biti tender, kako sto ste u majci Srbiji navikli, ali... Ostanite posle rostilja, da podelimo gajbu piva, pa kad krenu svinjska dupeta nozdrve da vam paraju: 

Hoce li i dalje meso da ti bude tender?

Kao da zivim u paralelnom univerzumu. Svima to smrdi, ali osim sto ce slegnuti ramenima i prokomentarisati: Pa jebi ga... (?!)

Mrzim se, sto sam kukavica, pa se ne progutam tableta, ili kupim britvu i dovidjenja. 

Kao da svojevoljno pristajes na silovanje. Ima li tu jebanoh razuma?!

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ali ja cu, bez obzira na sve - kukavica sam znam, da isprzim pik od 5 vati i kad pljusnem Usniju... Bravo, maestro!


I, naravno, ne mogu kragujevku na crnom trzistu da nadjem, to bih bez pardona uradio, Znam, smrdelo bi dan, eventuolna, dva, ali bi ste znali kad gustirate cajne i ostale kulene, da je neki Bosko Buha zaginuo u Kacarevu.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...