Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

2 hours ago, djura.net said:

ma kad je to Srbija odustala od KiM?

to sto je Vucic reko ili nije reko apsolutno nema veze sa tim koliko smo mi blizu provalije.

Pa mozda nisu odustali razni doktori i filozofi sisatelji državne sise, i ostali majmuni koji objavljuju tekstove (bulažnjenja) na patrijotskim sajtovima, i kreteni koji se na te gluposti pale, ali ovi politicari dobro znaju o cemu se radi, i da je to gotova stvar, odavno.

 

Svake godine 100 hiljada manje (40,000 vise umrlih nego rođenih, plus 60,000 pobeglih sa slobode u ropstvo).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

Pa mozda nisu odustali razni doktori i filozofi sisatelji državne sise, i ostali majmuni koji objavljuju tekstove (bulažnjenja) na patrijotskim sajtovima, i kreteni koji se na te gluposti pale, ali ovi politicari dobro znaju o cemu se radi, i da je to gotova stvar, odavno.

 

Svake godine 100 hiljada manje (40,000 vise umrlih nego rođenih, plus 60,000 pobeglih sa slobode u ropstvo).

 

ispravka za ovo zadnje....  po statistici u zadnjih 6 godina je otislo preko 600,000 ljudi...   to je samo otislih 100,000 godisnje...  plus tih 40000 manje zbog mortaliteta...   brojke ce biti jos vece jer tih 100,000 sto ode su dobrim delom oni koji bi trebali da uticu na natalitet...  stim da se i to samo iseljavanje ubrzava

 

to je ono sto sam ranije pisao da ovoj zemlji samo zbog toga ne dajem vise od 10 godina zivota.  Osim ako ih vlast ne zameni ovima sto jedu macke

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, JohnnyDragon said:

Nema ništa da ode u pm , rata na Kosovu nikada neće biti, što je jako bitno, Srbija je odustala od KiM , to je i Vučić danas napokon priznao direktno , jedino taj narod da počne da shvata to i da se integrišu u državu u kojoj žive.

Isto su tako govorili ljudi nakon prvog svetskog rata, pa onda nakon drugog svetskog rata. Ratovi su prošlost, svi ćemo lepo da živimo itd. pa se dese 90-e

 

Poenta je da budućnost se ne može da se zna i u životu ništa nije sigurno.

Link to comment
Share on other sites

 Secam se tamo, daleke 1991 nesto pre pocetka sukoba, kada su bile najavljene sankcije, da je SMrad govorio da cemo jesti korenje ali cemo pobediti..  pa je na RTBu posle isla emisija koje je korenje jestivo....

 

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3786609/ko-zna-koliko-su-macaka-pojeli-dosad-ne-stisava-se-bura-nakon-uznemirujuceg-snimka-kineskih-radnika-iz-zrenjanina-bice-toga-jos?utm_source=sa&utm_medium=referral&utm_campaign=sa&fbclid=IwAR2Brp3MaHPYqJbBxuW8SKHmnd_1kXrurYfZ4mh54vnOk9rjWuFt0nrAiQ4


Od skora postoji zakon da se proteini od insekata ubacuju u hranu. To važi za istočnjačke države. To im je izvor proteina i masti i svrstava se u zdravu hranu. Ima jako dobru nutritivnu vrednost - rekla je Todorović.  

 

 eto sad nas uce kako su insekti zdrava hrana....

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Doc Holiday said:

 Secam se tamo, daleke 1991 nesto pre pocetka sukoba, kada su bile najavljene sankcije, da je SMrad govorio da cemo jesti korenje ali cemo pobediti..  pa je na RTBu posle isla emisija koje je korenje jestivo....

 

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3786609/ko-zna-koliko-su-macaka-pojeli-dosad-ne-stisava-se-bura-nakon-uznemirujuceg-snimka-kineskih-radnika-iz-zrenjanina-bice-toga-jos?utm_source=sa&utm_medium=referral&utm_campaign=sa&fbclid=IwAR2Brp3MaHPYqJbBxuW8SKHmnd_1kXrurYfZ4mh54vnOk9rjWuFt0nrAiQ4


Od skora postoji zakon da se proteini od insekata ubacuju u hranu. To važi za istočnjačke države. To im je izvor proteina i masti i svrstava se u zdravu hranu. Ima jako dobru nutritivnu vrednost - rekla je Todorović.  

 

 eto sad nas uce kako su insekti zdrava hrana....

 

Mala ispravka. autor izjave o korenju je pokojni Branko Kostić 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Doc Holiday said:

 Secam se tamo, daleke 1991 nesto pre pocetka sukoba, kada su bile najavljene sankcije, da je SMrad govorio da cemo jesti korenje ali cemo pobediti..  pa je na RTBu posle isla emisija koje je korenje jestivo....

 

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3786609/ko-zna-koliko-su-macaka-pojeli-dosad-ne-stisava-se-bura-nakon-uznemirujuceg-snimka-kineskih-radnika-iz-zrenjanina-bice-toga-jos?utm_source=sa&utm_medium=referral&utm_campaign=sa&fbclid=IwAR2Brp3MaHPYqJbBxuW8SKHmnd_1kXrurYfZ4mh54vnOk9rjWuFt0nrAiQ4


Od skora postoji zakon da se proteini od insekata ubacuju u hranu. To važi za istočnjačke države. To im je izvor proteina i masti i svrstava se u zdravu hranu. Ima jako dobru nutritivnu vrednost - rekla je Todorović.  

 

 eto sad nas uce kako su insekti zdrava hrana....

 

 

Pa to nas Bear Grylls uči godinama.

Po njemu, pojesti govno od svakog biljojeda je ekstra.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Doc Holiday said:

 Od skora postoji zakon da se proteini od insekata ubacuju u hranu. To važi za istočnjačke države. To im je izvor proteina i masti i svrstava se u zdravu hranu. Ima jako dobru nutritivnu vrednost - rekla je Todorović.  

 

 eto sad nas uce kako su insekti zdrava hrana....

To se odavno pominje. Ima jedno 7, 8 godina da je bilo o tome i u Popular science. U principu je tacno. I za vestačko meso isto važi. Mada sam ja više za soylent , reč je naziv za vrstu hrane iz filma Soylent green (spoiler alert :classic_biggrin:)

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

To se odavno pominje. Ima jedno 7, 8 godina da je bilo o tome i u Popular science. U principu je tacno. I za vestačko meso isto važi. Mada sam ja više za soylent , reč je naziv za vrstu hrane iz filma Soylent green (spoiler alert :classic_biggrin:)

 

 

Di ćeš Hestona pojesti, pu pu...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JohnnyDragon said:

Pevuše jer znaju odlično da neće oni nigde, osim da biju svoj narod kad zatreba...

 

 

A tek YouTube kanal je pobeda... "Uredništvo sajta VulinRs" sa sve banerom:

 

WJ-VuHV3Qk8UBAMyj0JyDsQJFY90qQSzapFouJN7

 

Jbt

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, JohnnyDragon said:

 

Pevuše jer znaju odlično da neće oni nigde, osim da biju svoj narod kad zatreba...

 

 

Kakvi su bre ovo zadrigli matori pajseri, ne bi mogli da osvoje ni lovaku čeku. 

Verovatno kao i nižerangirani članovi pandurskog klana, umeju samo da legitimišu, biju sunarodnike i šuruju sa krimosima. 

 

Malo su protegli noge po kasarni, izvukli patku, pa posle na pasulj, ne smeju ni do granice Kosova da priđu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da se malo vratimo u realnost, policija kosova je imala plan da na devet lokacija u severnoj Mitrovici i Zvečanu izvrši zaplenu robe koja stize iz Srbije( koja je inace dostupna na celom kosovu) i stugli su inspektori samo do prve lokacije. Umesto lokalnih pilicajaca kao sto je dogovoreno u Briselu stigli su inspektori iz Pristine i doslo je odmah do reakcije stanovnistva. ROSU je onda upala da izvlači svoje kolege i nakon toga se povuklq nazad. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto ljudi izvlace pausalno. Ko je i kako koristio bojevu municiju, sta su hteli da zaplane...Psihodelija da bi sacuvao tamo svoje glasacko telo mora da ih hrani, sta je tu dolazilo Bog sami zna...ali treba terati Jovanjicu do Strasbura jer je tu tanak i tu se opasno zajebao u prici, ako se toga pusti opozicija onda nisu za qrac...

 

Eno Paja Levijatan kaze, otisao bi na Kosovo ali nema PRC test :))

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ne znam sto ljudi izvlace pausalno. Ko je i kako koristio bojevu municiju, sta su hteli da zaplane...Psihodelija da bi sacuvao tamo svoje glasacko telo mora da ih hrani, sta je tu dolazilo Bog sami zna...ali treba terati Jovanjicu do Strasbura jer je tu tanak i tu se opasno zajebao u prici, ako se toga pusti opozicija onda nisu za qrac...

 

Eno Paja Levijatan kaze, otisao bi na Kosovo ali nema PRC test :))

Ajde da se ne pravimo budale, znamo svi ko je druga strana u ovoj igranki. To opet ne daje za pravo jedinicama policije da koriste bojevu municiju za razbijanje demonstracija. Zna se brate kad se koristi bojeva municija!

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ne znam sto ljudi izvlace pausalno. Ko je i kako koristio bojevu municiju, sta su hteli da zaplane...Psihodelija da bi sacuvao tamo svoje glasacko telo mora da ih hrani, sta je tu dolazilo Bog sami zna...ali treba terati Jovanjicu do Strasbura jer je tu tanak i tu se opasno zajebao u prici, ako se toga pusti opozicija onda nisu za qrac...

 

Eno Paja Levijatan kaze, otisao bi na Kosovo ali nema PRC test :))

E, jeb`ga - sad mora na Torlak po isti. 🤣

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Kapiram ja da dobar deo foruma gleda samo šta radi AV( koji naravno nikad nista dobro uradio nije) ali za ovu igranku je potrebno dvoje a Kurti(koji je ogromno razočarenje za mene) je prihvatio bez pogovora da ucestvuje u tome čak mi se čini da se dobrano primio na poziciju. Prilican broj analitičara sa Kosova ga kritikuje i zbog slanja ROSU na granične prelaze i zbog jucerasnjeg napada na stanovnike severnog dela Kosova. Ocekivao sam da on kao neko ko je i na svojoj kozi osetio bahatost diktorskih rezima krene nekim novim metodama saradnje i suzivora ali ocito dolazak na vlast pokrene ono najgore kod ljudi. Eto ispalio je rafale a danas sve mirno kao da nema robe iz Srbije širom Kosova. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

 

 

Eno Paja Levijatan kaze, otisao bi na Kosovo ali nema PRC test :))

 

od sad u rat samo sa kovid pasosem... 

43 minutes ago, Perkos2 said:

Kapiram ja da dobar deo foruma gleda samo šta radi AV( koji naravno nikad nista dobro uradio nije) ali za ovu igranku je potrebno dvoje a Kurti(koji je ogromno razočarenje za mene) je prihvatio bez pogovora da ucestvuje u tome čak mi se čini da se dobrano primio na poziciju. Prilican broj analitičara sa Kosova ga kritikuje i zbog slanja ROSU na granične prelaze i zbog jucerasnjeg napada na stanovnike severnog dela Kosova. Ocekivao sam da on kao neko ko je i na svojoj kozi osetio bahatost diktorskih rezima krene nekim novim metodama saradnje i suzivora ali ocito dolazak na vlast pokrene ono najgore kod ljudi. Eto ispalio je rafale a danas sve mirno kao da nema robe iz Srbije širom Kosova. 

 

pa Kurti je u koaliciji sa SNS Listom....    obojica su z#rali sta god su mogli  i  moraju nekako da se "vade"

 

 

  Sve to zna zapad, EU , NATO , Kfor....  otud i njihove mlake reakcije....  sta da se mlate sa budalama

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sprivel said:

Ameri su bili protiv Kurtija…

Nego, otkud stotinak spontano okupljenih mladica u vidno alkoholisamom stanju da brani prodavnice i apoteke sa svercovanom robom?

Stotinak spontano okupljenih mladica u vidno alkoholisamom stanju brani prodavnice u svakom gradu i selu na Balkanu.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je mlacenje da ima neke veze sa Vucicem. Ocigledno je ko zasluzuje titulu najvece budale na balkanu: to je Kurti. Ocigledno je da je poceo da gubi tlo posle granicnih prelaza, pa je resio da situaciju malo zabiberi. I da, cim pocnes da pucas po ljudima koji su satro "tvoj narod", pokazujes da tebe zanima teritorija, ne ljudi. Pokazalo se u slucaju Milosevica, pokazace se isto i na Kosovu i u recimo Ukrajini. 

 

U svakom lsucaju, naroda dole mi je jako zao i ne bio im u kozi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...