Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

On je dobio izbore na temama borbe protiv kriminala i sada radi upravo to. Ko se seća sličnu propagandu je radio i Dačić dok je bio ministar policije, pred svake izbore je hapsio par desetina kriminalaca od kojih većina posle bude oslobođena ali to na TV deluje odlično na birače. Ako je vlasnik te apoteke u KM Albanac to nam baš ne ide u prilog jer onda se odma postavlja pitanje otkud protestanti tamo ? To će Kurtiju da da prostora da to proglasi kao incident isprovociran od strane Srba.

 

Pretpostavljam da je onda uhapšeni Srbin onaj iz Zvečana ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Klotzen said:

On je dobio izbore na temama borbe protiv kriminala i sada radi upravo to. Ko se seća sličnu propagandu je radio i Dačić dok je bio ministar policije, pred svake izbore je hapsio par desetina kriminalaca od kojih većina posle bude oslobođena ali to na TV deluje odlično na birače. Ako je vlasnik te apoteke u KM Albanac to nam baš ne ide u prilog jer onda se odma postavlja pitanje otkud protestanti tamo ? To će Kurtiju da da prostora da to proglasi kao incident isprovociran od strane Srba.

 

Pretpostavljam da je onda uhapšeni Srbin onaj iz Zvečana ?

 

 i ovde su ceste takve akcije...  u pocetku su i objavljivali sta su i koga ulovili...

   Lika koji je svercovao drva za ogrev , nasli mu 30ak kubika ispred kuce , pa na granici  par stotina usoljenih creva za kobasice iz Madjarske  i slicno...  da ne pricamo o cuvenoj borbi protiv "Futoskog klana" sa zaplenama kupusa..

 

  posle su , valjda iz blama, prestali da objavljuju tu silnu borbu

 

 4 tone marihuane prodje- tona kupusa nikad...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Perkos2 said:

Otkud Albanac na severu Kosova među švrrcerima i ubicama😴

 

Pa našao sebi srodne, Zvonko i ekipa itd.

 

Ili si hteo reći da onaj ministar up laže da je taj vlasnik albanac?

 

Realno, zabole me, neka je i srbin, što se skupiše onoliki ljudi da brane brufen i hanzaplast od inspekcije?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, shonke said:

 

Pa našao sebi srodne, Zvonko i ekipa itd.

 

Ili si hteo reći da onaj ministar up laže da je taj vlasnik albanac?

 

Realno, zabole me, neka je i srbin, što se skupiše onoliki ljudi da brane brufen i hanzaplast od inspekcije?

Nema veze sa naciobaloscu, ne vole tuđu policiju. Da je intervenisala samo lokalna policija niko se ne bi bunio.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Perkos2 said:

Robu široke potrosnje sto se kaze, od prehrambene do tekstila a j zadnje vreme najaktuelniji su lekovi. Zadnjom nekom uredbom vlade kosova i građevisnki materijal je doodatno oporezovan pa svi na Kosovu sad gledaju ka severu i tamosnjim trgovcima da li ce uspeti da i tu robu prebace preko mreze lokalnih puteva.

Nisam bio u Mitrovici od kada je pocelo ovo sa virusom, inace, do tada, vecina severne Mitovice je robu nabavljalo u juznoj u trznim centrima preko Ibra, u Jumbu I mega marketima tamo. Najveci je problem bio sto platna kartica iz Srbije tamo nije mogla da prodje zbog problema sa umrezavanjem.

Inace, ta multietnicnost na severu Mitrovice je blago receno nepostojeca, da ne koristim neke teske reci. Jedina prava multietnicnost koju sam na Kosovu video je u opstini Strpce, bas zavidim ljudima tamo kako su uspeli da civilizovano rese nacionalne probleme.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, mladenvzz said:

...pa da lokalna policija nije umrežena sa švercerima ne bi bilo niti švercera

Lokalna policija je predviđena briselskim sporazumom i dogovorena a to sto bi sad neki da je preskoče i budi glavni šerif je problem koji treba da se politički reši a ne slanjem specijalaca. Znate onu čuvenu " niste hteli rugovu za pregovarača eto vam sad ovi gerilci"  Nasilje institucija iz Prištine samo ce jos vise ujediniti Srbe na severu i otpor ce biti sve jači. Pristina je propustila veliku šansu da tolerantnim pristupom polako resava taj problem. Izabrali su valjda po ugledu na savetnike iz regiona da idu na blic akcije dok ne proteraju vecinu Srba.  Da li ce uspeti pokazace vreme.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Eddard said:
15 hours ago, Perkos2 said:
Nema veze sa naciobaloscu, ne vole tuđu policiju. Da je intervenisala samo lokalna policija niko se ne bi bunio.

Perkose, ni ti nisi toliko naivan...

Dobro se secam komentara kad je pred neke izbore Dachic hapsio Albance po Presevu pod plastom borbe protiv organizovanog kriminala. Kad smo vec naivni😉

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Perkos2 said:

Dobro se secam komentara kad je pred neke izbore Dachic hapsio Albance po Presevu pod plastom borbe protiv organizovanog kriminala. Kad smo vec naivni😉

 

Ja se secam toga jer je hapsen bivsi kolega. Cela prica o ratnim zlocinima "nema pojma o tem".

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Prijatelj Mitar said:

 

Jasno, nego to hapsenje u Bujanovcu pre 10tak godina je bilo zbog navodnih ratnih zlocina.

 

Da,da...ništa ne beše tamo Prike...nikakvi gerilci, ni šverceri...dotle se išlo da su izmislili i nekakav Golem Trnovac, valjda neko selo u koje, kaže "legenda", ni nekakav Arkan nije smeo da udje...a taj Arkan je valjda zet od Cobita Veličkovića....i takooo

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Constantin said:

 

Da,da...ništa ne beše tamo Prike...nikakvi gerilci, ni šverceri...dotle se išlo da su izmislili i nekakav Golem Trnovac, valjda neko selo u koje, kaže "legenda", ni nekakav Arkan nije smeo da udje...a taj Arkan je valjda zet od Cobita Veličkovića....i takooo

Kazu da je ipak bio jedan Srbin koji je ulazio u taj golem Trnovac, da li beše karamela ili bonbona bem li ga bitno nesto slatko. Taj je resavao uz mlađeg fiškala sve nesuglasice oko trgovine belim brasnom na.Kosovu jos od 1990 godine.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Constantin said:

 

Da,da...ništa ne beše tamo Prike...nikakvi gerilci, ni šverceri...dotle se išlo da su izmislili i nekakav Golem Trnovac, valjda neko selo u koje, kaže "legenda", ni nekakav Arkan nije smeo da udje...a taj Arkan je valjda zet od Cobita Veličkovića....i takooo

 

15 minutes ago, Perkos2 said:

Kazu da je ipak bio jedan Srbin koji je ulazio u taj golem Trnovac, da li beše karamela ili bonbona bem li ga bitno nesto slatko. Taj je resavao uz mlađeg fiškala sve nesuglasice oko trgovine belim brasnom na.Kosovu jos od 1990 godine.

 

 

Ja sam ulazio vise puta u Veliki Trnovac 🙂 Doduse, bese Bajram pa se jele baklave.

 

Ne sporim da se svasta desava(lo) dole, samo kazem da je konkretan slucaj hapsenja 2012. bio predstava.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Prijatelj Mitar said:

 

 

 

Ja sam ulazio vise puta u Veliki Trnovac 🙂 Doduse, bese Bajram pa se jele baklave.

 

Ne sporim da se svasta desava(lo) dole, samo kazem da je konkretan slucaj hapsenja 2012. bio predstava.

Sumljiv si mi...znao sam od početak....

Svako hapšenje je predstava..od džeparoša do Al Kaponeta..

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...