Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

2 minutes ago, Sector said:

Milutinov, Voigtman, Shengelia, Clyburn, Bolomboj. 

 

Nije nesto.

 

Zaboravio si kapitena, Voroncevica. Nema bolje i polivalentnije centarske linije u Evropi. Klajburn je krilo,ali može na 4 što im daje još više opcija. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

@MetalHeadPa podrzavas jer je KKCZ i sledece sezone u EL.

 

Netacno. 

 

Podrzavam iz zdravstvenih razloga. Rekao sam vec na KKP temi - ja bih prvi pristao na scenario gde KKP osvaja i ABA i EC a da se korona nije nikada desila niti da ce se desiti... 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, propolis said:

 

Zaboravio si kapitena, Voroncevica. Nema bolje i polivalentnije centarske linije u Evropi. Klajburn je krilo,ali može na 4 što im daje još više opcija. 

 

Zaboravio si Kurbanova, moze i on na 4.

 

Just now, MetalHead said:

Netacno. 

 

Podrzavam iz zdravstvenih razloga. Rekao sam vec na KKP temi - ja bih prvi pristao na scenario gde KKP osvaja i ABA i EC a da se korona nije nikada desila niti da ce se desiti... 

 

Pa kakve veze imaju zdrastveni razlozi sa nekim mini - kvalifikacijama koje bi se igrale u septembru? Osim ako ne podrzavas da se ni sledece sezone ne igra kosarka?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goldberg said:

kvalifikacijama koje bi se igrale u septembru?

Uf ti mislis cak tada?

 

Pa to su onda drugi timovi u pitanju... opet nekom nece valjati. 

 

Mozemo mi sada da mudrujemo ovde, tako je kako je, sad samo da se nadamo da ovoga vise nece biti, ali nisam optimista po tom pitanju. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, goldberg said:

Pa kakve veze imaju zdrastveni razlozi sa nekim mini - kvalifikacijama koje bi se igrale u septembru? Osim ako ne podrzavas da se ni sledece sezone ne igra kosarka?

Kako bi ovo uopste bilo moguce i sa kojim igracima bi timovi igrali? Kako bi timovi potpisivali nove igrace i planirali budzet kada ne bi imali predstavu koje takmicenje igraju?

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, goldberg said:

 

Zaboravio si Kurbanova, moze i on na 4.

 

 

Pa kakve veze imaju zdrastveni razlozi sa nekim mini - kvalifikacijama koje bi se igrale u septembru? Osim ako ne podrzavas da se ni sledece sezone ne igra kosarka?

Ne sećam ni jednog minuta Kurbanova na 4 

Link to comment
Share on other sites

CSKA je beton sa Milutinovim i Tokom - 2 vrhunska pojačanja. Tu je Bolomboy kao back up atleta, koji je pri tome prilično napredovao u šutu, komplementaran sa obojicom. Ostalo će lagano da pokrpe Vojtman i Voroncevič, a imaju i small ball opcija. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne stigoh ranije da napišem na temu prekida EL/EC, pa ću sad.

 

Po meni, žestoko pogrešna odluka.

 

U trenutku kada su se ljudi uželeli sporta više nego ikad ti odlučiš da sve prekineš i pauziraš košarku do oktobra. Zato što te mrzi da se cimaš, komplikovana organizacija, verovatnoća da će biti puno problema je velika. Lakše samo otkažeš i odeš na more da se brčkaš tri meseca. Do jaja.

Sa druge strane igrači, ne pristaju na smanjenje plata (bar ne veliko), plaše se rizika, itd. A kako se snalazi ostatak ljudi koji žive pored vas? Šta da kažu doktori koji spavaju u šatoru u garaži/iznajmljenom stanu/gde god samo da ne bi rizikovali da zaraze članove porodice? A ove primadone mrzi da se iscimaju da budu u karantinu dva meseca i da odigraju za cifre za koje ovi doktori treba da rade ceo život?

Mada mogu i da ih razumem, kada je organizacija neozbiljna, ne možeš ni da je ceniš ni da joj veruješ da bi to sve ličilo na nešto. I još ti ponudi 5% razlike u plati ako igraš ili ne igraš.

Ne znam šta sponzori misle, dao si kintu za nešto što ne postoji. A pritom si i ti pogođen koronom, ali radiš. A oni ne bi da se cimaju. Ali da dobiju svoje ogromne plate.

 

Sve naopako.

 

I na kraju, tu se vidi snaga i umeće organizacije kao što je NBA i sa druge strane nesposobnost Đordijeve družine, koja ne bi imala šta da radi da FIBA nije usrala stvari. I zato je NBA naučna fantastika za EL. I zato se razlika između njih još i povećava, umesto da se smanjuje.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, mfmilan said:

Ne stigoh ranije da napišem na temu prekida EL/EC, pa ću sad.

 

Po meni, žestoko pogrešna odluka.

 

U trenutku kada su se ljudi uželeli sporta više nego ikad ti odlučiš da sve prekineš i pauziraš košarku do oktobra. Zato što te mrzi da se cimaš, komplikovana organizacija, verovatnoća da će biti puno problema je velika. Lakše samo otkažeš i odeš na more da se brčkaš tri meseca. Do jaja.

Sa druge strane igrači, ne pristaju na smanjenje plata (bar ne veliko), plaše se rizika, itd. A kako se snalazi ostatak ljudi koji žive pored vas? Šta da kažu doktori koji spavaju u šatoru u garaži/iznajmljenom stanu/gde god samo da ne bi rizikovali da zaraze članove porodice? A ove primadone mrzi da se iscimaju da budu u karantinu dva meseca i da odigraju za cifre za koje ovi doktori treba da rade ceo život?

Mada mogu i da ih razumem, kada je organizacija neozbiljna, ne možeš ni da je ceniš ni da joj veruješ da bi to sve ličilo na nešto. I još ti ponudi 5% razlike u plati ako igraš ili ne igraš.

Ne znam šta sponzori misle, dao si kintu za nešto što ne postoji. A pritom si i ti pogođen koronom, ali radiš. A oni ne bi da se cimaju. Ali da dobiju svoje ogromne plate.

 

Sve naopako.

 

I na kraju, tu se vidi snaga i umeće organizacije kao što je NBA i sa druge strane nesposobnost Đordijeve družine, koja ne bi imala šta da radi da FIBA nije usrala stvari. I zato je NBA naučna fantastika za EL. I zato se razlika između njih još i povećava, umesto da se smanjuje.

 

 

 

Ne smeš ni u ludilu porediti EL i NBA. U NBA je ostalo pregršt utakmica da se odigra, da su prekinuli sezonu NBA bi izgubila 900m dolara. U EL nije ostalo nešto previše utakmica, ali tu dolazimo do problema oko putovanja, koja država šta dozvoljava, nije izvodljivo kao u NBA da 16 ekipa skupiš na jednom mestu, i da su tu poprilično dug period, pre svega nije isplativo. Klubovi koji ne nastavljaju domaće lige, trebalo bi da organizuju cele pripreme samo zbog par utakmica. 

 

@goldberg A kako bi to što ti predlažeš, objasno Zenitu i Valensiji, pre svega Valensiji, koja je bila na pobedu od top8 i osiguranog mesta u EL. Drugo, ne možeš da teraš pola klubova iz EL i EC u neke kvalifikacije. Klubovi ne mogu da projektuju budžete, mnogo liga je odlučilo i pre odluke EL i EC da neće nastaviti sezonu.

Link to comment
Share on other sites

Jel izašao igde bilo kakav zvaničan vapaj Efesa zbog prekida sezone jer su oni brat bratu najviše "oštećeni" od svih timova u Evropi ovom situacijom? Igrali su najbolju košarku na kontinentu i drali redom, cela ekipa im je bila u vrhunskoj formi na čelu sa Larkinom koji bi sigurno bio jednoglasno izabrani MVP EL. Nisam to baš ispratio.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Green23 said:

Ne smeš ni u ludilu porediti EL i NBA. U NBA je ostalo pregršt utakmica da se odigra, da su prekinuli sezonu NBA bi izgubila 900m dolara. U EL nije ostalo nešto previše utakmica, ali tu dolazimo do problema oko putovanja, koja država šta dozvoljava, nije izvodljivo kao u NBA da 16 ekipa skupiš na jednom mestu, i da su tu poprilično dug period, pre svega nije isplativo. Klubovi koji ne nastavljaju domaće lige, trebalo bi da organizuju cele pripreme samo zbog par utakmica. 

 

@goldberg A kako bi to što ti predlažeš, objasno Zenitu i Valensiji, pre svega Valensiji, koja je bila na pobedu od top8 i osiguranog mesta u EL. Drugo, ne možeš da teraš pola klubova iz EL i EC u neke kvalifikacije. Klubovi ne mogu da projektuju budžete, mnogo liga je odlučilo i pre odluke EL i EC da neće nastaviti sezonu.

Problem putovanja ne postoji. Od starta Djordi to nije hteo i nikakvu pripremu nije odradio. Msrketinski je mogao ubiti za neki buduci period. 

 

Sve se to moglo organizovati od starta. Sama USA ima vise razlicitih drzava sa razlicitim zakonima oko covid-a. 

 

El je dokazao da su jos na low levelu..

13 minutes ago, Chaos Is Me said:

Jel izašao igde bilo kakav zvaničan vapaj Efesa zbog prekida sezone jer su oni brat bratu najviše "oštećeni" od svih timova u Evropi ovom situacijom? Igrali su najbolju košarku na kontinentu i drali redom, cela ekipa im je bila u vrhunskoj formi na čelu sa Larkinom koji bi sigurno bio jednoglasno izabrani MVP EL. Nisam to baš ispratio.

Mislim da je tu samo Ataman popizdeo najvise. Odluke su znali odavno, cim su dali 80% igracima, pustili ih kuci i sazvali odluku za 25. maj.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ivan9 aka Laki said:

Kako bi ovo uopste bilo moguce i sa kojim igracima bi timovi igrali? Kako bi timovi potpisivali nove igrace i planirali budzet kada ne bi imali predstavu koje takmicenje igraju?

 

4 hours ago, MetalHead said:

Uf ti mislis cak tada?

 

Pa to su onda drugi timovi u pitanju... opet nekom nece valjati. 

 

Mozemo mi sada da mudrujemo ovde, tako je kako je, sad samo da se nadamo da ovoga vise nece biti, ali nisam optimista po tom pitanju. 

 

2 hours ago, Green23 said:

Ne smeš ni u ludilu porediti EL i NBA. U NBA je ostalo pregršt utakmica da se odigra, da su prekinuli sezonu NBA bi izgubila 900m dolara. U EL nije ostalo nešto previše utakmica, ali tu dolazimo do problema oko putovanja, koja država šta dozvoljava, nije izvodljivo kao u NBA da 16 ekipa skupiš na jednom mestu, i da su tu poprilično dug period, pre svega nije isplativo. Klubovi koji ne nastavljaju domaće lige, trebalo bi da organizuju cele pripreme samo zbog par utakmica. 

 

@goldberg A kako bi to što ti predlažeš, objasno Zenitu i Valensiji, pre svega Valensiji, koja je bila na pobedu od top8 i osiguranog mesta u EL. Drugo, ne možeš da teraš pola klubova iz EL i EC u neke kvalifikacije. Klubovi ne mogu da projektuju budžete, mnogo liga je odlučilo i pre odluke EL i EC da neće nastaviti sezonu.

 

Klubovi u LS sasvim normalno igraju kvalifikacije, samo u kosarci ne mogu.

 

Neka projektuju budzet za EL, pa ako ispadnu neka ga srezu i sacuvaju za narednu sezonu. Kvalifikacije je zapravo i trebalo uvesti (vec su bile, pa su ukinute), umesto da se bukvalno samo u evropskoj kosarci klubovima garantuje nekakva sigurnost, na ustrb vaznosti rezultata.

 

Nekada je Crvena zvezda pobedjivala Real u EC sa 101-82, u EC (tadasnjem Uleb Cupu)! Sad daj da je sve sigurno, da nema nista neizvesno, da se slucajno neki nepozeljni klub ne ugura u drustvo velikih, potpusuju 10 godina sa 11 klubova, dok u fudbalu jedan Machester United, jedan Milan i jedan Inter mogu da preskoce LS.

 

EL ce ovim tempom propasti za jedno 3-4 godine. Fenerbahce vise nema toliko para koliko i ranije, Panatinaikosa vise nema (osim ako se ne predomisle), cekaju da se Pariz i London smiluju i ulazu u kosarku sto ovi nece uraditi ni kroz 10 godina.

 

Problem je da klubovi na terenu izbore mesto u EL, a nije problem nebulozno obrazlozenje da igraju isti klubovi, kao da ti klubovi imaju svi visegodisnje ugovore. Zasto u EC ne igraju isti klubovi? Jer je to deponija za Bartomeua i drustvo, to nije drustvo multimilionerskih klubova koji pola sezone igraju revijalne meceve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Jel izašao igde bilo kakav zvaničan vapaj Efesa zbog prekida sezone jer su oni brat bratu najviše "oštećeni" od svih timova u Evropi ovom situacijom? Igrali su najbolju košarku na kontinentu i drali redom, cela ekipa im je bila u vrhunskoj formi na čelu sa Larkinom koji bi sigurno bio jednoglasno izabrani MVP EL. Nisam to baš ispratio.

Samo to što se zna da su oni bili jedini za nastavak, inače ništa. 

 

2 hours ago, LosmiSK said:

Problem putovanja ne postoji. Od starta Djordi to nije hteo i nikakvu pripremu nije odradio. Msrketinski je mogao ubiti za neki buduci period. 

 

Sve se to moglo organizovati od starta. Sama USA ima vise razlicitih drzava sa razlicitim zakonima oko covid-a. 

 

El je dokazao da su jos na low levelu..

Mislim da je tu samo Ataman popizdeo najvise. Odluke su znali odavno, cim su dali 80% igracima, pustili ih kuci i sazvali odluku za 25. maj.

Jel ti razumeš da je 10/11 timova bilo protiv nastavka. U NBA je 20/21 timova bilo za ovakav nastavak. Da su EL timovi hteli nastavak, bilo bi ga. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@goldberg Jebote, ne možeš porediti fudbal i košarku. Isto tako možeš reći, ako je to Liga šampiona, što je ne igraju samo šampioni. Kako zamišljaš da skrešeš budžet u sred sezone? Potpišeš igrače, pa kada ne uđeš u EL, kažeš "E jebiga, sada svima 30% manje od dogovorenog". 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Green23 said:

@goldberg Jebote, ne možeš porediti fudbal i košarku. Isto tako možeš reći, ako je to Liga šampiona, što je ne igraju samo šampioni. Kako zamišljaš da skrešeš budžet u sred sezone? Potpišeš igrače, pa kada ne uđeš u EL, kažeš "E jebiga, sada svima 30% manje od dogovorenog". 

 

Pa Baskonija je ranije potpisivala igrace na 2 meseca. Sve se moze kad se hoce.

 

Pritom, ne vidim sta je isto kad poredim sport kome evroliga treba da tezi (a ne NBA, EL nikada nece biti NBA) i sam naziv Lige sampiona.

 

Takva je situacija, mogu i klubovi da udju sa losijim sastavom u sezoni pa se pojacaju ako udju u EL.

 

Najveci problem ovde je sto navijaci i Zvezde i Partizana prihvataju nepravedne modele samo jer njima odgovaraju. Da je prvi nakon regularnog dela postao prvak ABA lige i otisao u EL sad bi navijaci Partizana postavljali pitanje, "pa kako da se nastavi, a epidemija, a ugovori? Ebiga, ovako je najpravednije".

 

Isto je i sa ovim licencama. Da je Bartomeu obezbedio 2 licence za dva najveca kluba na ovim prostorima, njihovi navijaci bi slegli ramenima, pisali ono sto su i inace pisali o "Bartomeuu koji vidi u EL samo Partizan, Crvenu zvezdu, Beograd i Arenu", pitali bi se, a ko drugi. Posto je Bartomeu dva puta stavio rampu na Partizan, sad je on u njihovim ocima zlo, da i nas sutne odatle, onda bi velicali FIBA LS i pisali kako takav region (a veciti rivali, zapravo) nema bar 2 mesta u EL i slicno.

 

Nista od ovoga ne bi ni bilo da sport odlucuje ko ce u EL. Tada bi lepo pratili zavrsnicu ABA lige, a cak i Mornar bi imao sansu da igra u EL, kao Igokea sto je onomad trebalo da zaigra.

 

Bartomeu je smislio kako da multimilionarske klubove zadrzi jos jednu sezonu, ali je zato EC popunio preko domacih prvenstava. To sve govori da bi on najradije EL video kao NBA gde stalno igraju isti klubovi, samo, na srecu, to mu nece poci za rukom, iako se svojski trudi da unisti evropsku klupsku kosarku zarad novca.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Green23 said:

Samo to što se zna da su oni bili jedini za nastavak, inače ništa. 

 

Jel ti razumeš da je 10/11 timova bilo protiv nastavka. U NBA je 20/21 timova bilo za ovakav nastavak. Da su EL timovi hteli nastavak, bilo bi ga. 

To prosto nije tacno. Jesu tako glasali, ali stvar je bila dogovora. Eno Spanci igraju ligu,ne vidim sto bi Barsa i Real glasali protiv, jos manj Makabi. To glasanje je bilo smesno i nikad necemo saznati nista u vezi toga. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, LosmiSK said:

To prosto nije tacno. Jesu tako glasali, ali stvar je bila dogovora. Eno Spanci igraju ligu,ne vidim sto bi Barsa i Real glasali protiv, jos manj Makabi. To glasanje je bilo smesno i nikad necemo saznati nista u vezi toga. 

Možda zato što im se ne isplati da organizuju pripreme i plate igrače u fulu, zbog nekoliko utakmica u EL, za koje je pitanje da li će se odigrati. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Green23 said:

Možda zato što im se ne isplati da organizuju pripreme i plate igrače u fulu, zbog nekoliko utakmica u EL, za koje je pitanje da li će se odigrati. 

Pripreme su svakako platili Baskonija, Makabi, Real i Barselona. Mala je to cena za mogucnost da osvojis EL. Svakako svake godine bacaju pare u bunar Prave razloge nikad necemo saznati,moje misljenje je da je u pitanju Djordijeva racunica. NBA bukvalno da nije ni pitala igrace a on pita ove ovde sta misle. Da li hoce 85% da igraju ili 80% da ne igraju. Raspustili ih svi kuci i blejali u Ameriici a bili svi pod ugovorima.

 

Tih, kako ti kazes ''nekoliko'' utakmica su najbitnije utakmice u Evropi svake godine. Losa organizacija EL za sad, videcemo sta nas ceka u sledecim sezonama,pokazali su slabost/nesposbnost.

 

Nek neko pita Lebrona, Janisa da li bi da igraju, da li bi da se bore za trofej a imaju milione/miljiarde.  Mozes zamisliti odgovore. Ovde se igracima jebe za titule, daj lovu, masne ugovore,pa sta bude bice. EL je trebala imati plan onog momenta kad su prekinuli takmicenje.

 

Da ne pisem kako bi dosta sveta gledalo utakmice, mislim da je BBL nikad praceniji, tek ce biti ACB. Marketinski je propustio ogromnu sansu. Djord je napravio resenje jednako onom koje bi napravio Milivoje iz Male Krsne..

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LosmiSK said:

Pripreme su svakako platili Baskonija, Makabi, Real i Barselona. Mala je to cena za mogucnost da osvojis EL. Svakako svake godine bacaju pare u bunar Prave razloge nikad necemo saznati,moje misljenje je da je u pitanju Djordijeva racunica. NBA bukvalno da nije ni pitala igrace a on pita ove ovde sta misle. Da li hoce 85% da igraju ili 80% da ne igraju. Raspustili ih svi kuci i blejali u Ameriici a bili svi pod ugovorima.

 

Tih, kako ti kazes ''nekoliko'' utakmica su najbitnije utakmice u Evropi svake godine. Losa organizacija EL za sad, videcemo sta nas ceka u sledecim sezonama,pokazali su slabost/nesposbnost.

 

Nek neko pita Lebrona, Janisa da li bi da igraju, da li bi da se bore za trofej a imaju milione/miljiarde.  Mozes zamisliti odgovore. Ovde se igracima jebe za titule, daj lovu, masne ugovore,pa sta bude bice. EL je trebala imati plan onog momenta kad su prekinuli takmicenje.

 

Da ne pisem kako bi dosta sveta gledalo utakmice, mislim da je BBL nikad praceniji, tek ce biti ACB. Marketinski je propustio ogromnu sansu. Djord je napravio resenje jednako onom koje bi napravio Milivoje iz Male Krsne..

Kako da imaš plan kada ne znaš koliko će šta da traje. Ne možeš porediti NBA i EL po bilo čemu, NBA ima luksuz da joj sezona krene u decembru, EL nema. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Green23 said:

Kako da imaš plan kada ne znaš koliko će šta da traje. Ne možeš porediti NBA i EL po bilo čemu, NBA ima luksuz da joj sezona krene u decembru, EL nema. 

Pa ne pravi se jedan plan, vec nekoliko i za vise vremenskih okvira. Sto EL nema luksuz da krene sezonu u novembru npr? Covek je doneo najprostije resenje i to je to. Sa tim da nas kao navijace i konzumente  odjebao tako, da mi i dalje ne znamo koje su bile solucije,ma apsolutno nista. Zato ce EL ili kosarka u Evropi uvek biti bliza rukometu nego NBA. Tu mislim bas na sve parametre.

 

U prevodu, EL je qrac koji se ne isplati cak ni Djordiju. EL ne moze da se poredi sa NBA to se slazem ali tu je i problem. Uvek gledas da nesto uzmes od boljeg,kvalitetnijeg, da te tera da napredujes. Djordi trenutno ne zna gde bije.

 

F4 je je jos gora stvar,kao sam turnir, a ima milion stvari nevidjeno glupih. Posebno sto mora ugurati EL da se igra vikendom,ali ni za to nije sposban.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, LosmiSK said:

Djordi trenutno ne zna gde bije.

U principu se slažem sa nizom tvojih postova samo mislim da daješ preveliku moć Đordiju. Cenim da pre u pitanju dogovor većine bogatih klubova, iz ko zna kog razloga, a da je on tu samo jedan glas, ili možda malo više od toga, ali ne mnogo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Barkley#34 said:

U principu se slažem sa nizom tvojih postova samo mislim da daješ preveliku moć Đordiju. Cenim da pre u pitanju dogovor većine bogatih klubova, iz ko zna kog razloga, a da je on tu samo jedan glas, ili možda malo više od toga, ali ne mnogo.

 

Uz sve to ne treba zaboraviti i novi "glas" aktuelan od pre neku godinu - ELPA - Euroleague Players Association, mislim da je na njihovo insistiranje/uticaj skracen i pripremni period pred pocetak sezone, odluka na koju su se mnogi Evropski treneri zalili (Kari Pesic mi pada na pamet odmah s tim u vezi).

 

Dva dana pred glasanje o sudbini ECA takmicenja (subota je bila) Djordi je imao sastanak sa 36 igraca EL klubova (kapiten + 1 dodatni igrac iz svakog EL kluba) i posle toga je izasla informacija na Eurohoops-u i Sportand-u da je ogromna vecina (moguce cak i bukvalno svi) bila za prekid takmicenja.

 

Evo kad se i udje na sajt ELPA-e odmah stoji tekst 

Quote

ELPA WELCOMES ECA EXECUTIVE BOARD DECISION AND APPLAUDS CLUBS’ RESPONSIBILITY TOWARDS PLAYERS

 

Cini mi se da im je zelja (ELPA) da budu nesto kao sindikat NBA igraca i da sto je moguce vise povecaju svoj uticaj pri odlucivanju. Uostalom, sa njima su i vodjeni pregovori oko ovih procenata plata u slucaju nastavka ili otkazivanja sezone (85% od ukupne plate da se sezona nastavila, 80% posto se prekinula).

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...