Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Eye test mi govori da Parahuski na ovoj utakmici malo nije ni imao sreće kada je ušao - glupi faul u napadu, koji možda i nije bio faul u napadu, i preuzimanje (ne njegovom greškom) kod trećeg faula. Plus je imao dobar asist za Gordu samog na tri, ali je ovaj promašio. Pitanje je zašto nije ušao ni na minut kasnije, a realno je mogao zato što je Mozli bio na ivici snage. Trinki ume da skrati rotaciju, mislim da Walden isto celu četvrtu nije primirisao na parket, a nije ni Žanis. 

 

No dobro, guraj dalje. Na osnovu svega viđenog očekujem Novicu protiv CO, manje minuta za Mozlija, a više za Waldena, Parahuskog i Žanisa, (osim ako baaaaš ne budu kriminalni)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam vas sinoć (i ne samo sinoć) i naziru se konture jedne ozbiljne, fajterske ekipe. Vidi se da je atmosfera među igračima dobra, da su stranci karakterni i spremni da riljaju. Oseća se nekakva pozitivna energija i stvarno je bilo teško juče Lokomotivi bez Kulagina da dobije. Mosley je pravi rudar, kad bi svi imali njegov pristup poslu sve bi bilo mnogo bolje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, realno *w said:

22 asistencije, baš ozbiljan podatak. Jako je dobro to što smo u stanju da damo 80 poena ozbiljnoj ekipi, a sa 25-4 šutem za tri.

 

 

Ipak je svaka naša serija počinjala od odbrane, koja je znala da bude baš dobra. Ne samo blokade, nego na momente baš dobra timska odbrana, preuzimanja, pomoć kod mismečeva, praćenje offball kretnji. Ok, Mozlijeva klasa u tom smislu nam je jasna, ali ne zaostaje puno ni Tomas.

 

Jeste ga namučio na početku Obrajant, ali posle toga je bio perfektan. Kako je samo 2-3 puta ušao u šut za tri, sve misliš napraviće faul, a on se tačno zaustavi, tako da mi deluje da će lopta pasti na pola puta do koša, koliko je ovaj bio u lošoj poziciji.

 

Ali jbg, da ne bude previše toga dobro, Parahuski i Peniers, opet wtf. Peiners i imao par solidnih poteza, a Parahuski 3 faula za minut i po.

Gledao sam koliko sam kod mogao pored fudbala. I Partizan generalno jeste za pohvalu, ali bih se osvrnuo na Lokomotivu.

 

Daleko su oni meni od ozbiljne ekipe, bar u ovom periodu, kada glavna imena igraju daleko ispod ocekivanja. Recimo Obrajant. Igra kao debeli spot ap suter loseg suta. Bas crna rupa juce. Nista nisu dobili ni od Kalnietisa, koji ruku na srce vec duze vrijeme van reprezentacije igra prosjecno. 

 

Mnogo volim da gledam Kamingsa, mislim i da je juce bio najbolji kod njih, a opasno su povukli i Deker i Vilijams. Nedovoljno naravno za pobjedu.

 

U Partizanu meni napad djeluje najsmislenije kada ide Jaramaza. Pa da pistolji sa svih strana. Uvijek on prije Zagorca. Jos kad nauci da stane ili promijeni ritam kad ga dut ne ide. A da ima stabilan sut bio bi bas zajeban igrac.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Son_of_a_gun said:

 

7 poena, 7 skokva, 6 asistencija za najveći indeks u ekipi nije baš ništa.

Vjerovatno mi je promaklo dok sam gledao fudbal. Sta znam, nekako ja njega posmatram kao floor general sve vrijeme dok je u igri, a ovo pred kraj je bilo daj loptu Kamingsu i ne smetaj.

Link to comment
Share on other sites

Jako mi zao bude kad se setim da Nikolic nije deo ove ekipe. Mozda nam zaista ne treba neki carinik na 1,2 jos, ali on bi sa svojom igrom se uklopio na ovo fantasticno.

 

Sy umesto Peinerssa i Aleksej, ne znam gde bi nam kraj bio.

 

Elem, ono vracanje posle 50-56 govori koliko ova ekipa ima karaktera!

Edited by greenenvy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzep said:

Eye test mi govori da Parahuski na ovoj utakmici malo nije ni imao sreće kada je ušao - glupi faul u napadu, koji možda i nije bio faul u napadu,

 

Taj faul je baš izmišljen, ništa nije uradio.

 

 

 

1 hour ago, pepe sancez said:

Gledao sam koliko sam kod mogao pored fudbala. I Partizan generalno jeste za pohvalu, ali bih se osvrnuo na Lokomotivu.

 

Daleko su oni meni od ozbiljne ekipe, bar u ovom periodu, kada glavna imena igraju daleko ispod ocekivanja. Recimo Obrajant. Igra kao debeli spot ap suter loseg suta. Bas crna rupa juce. Nista nisu dobili ni od Kalnietisa, koji ruku na srce vec duze vrijeme van reprezentacije igra prosjecno. 

 

Mnogo volim da gledam Kamingsa, mislim i da je juce bio najbolji kod njih, a opasno su povukli i Deker i Vilijams. Nedovoljno naravno za pobjedu.

 

U Partizanu meni napad djeluje najsmislenije kada ide Jaramaza. Pa da pistolji sa svih strana. Uvijek on prije Zagorca. Jos kad nauci da stane ili promijeni ritam kad ga dut ne ide. A da ima stabilan sut bio bi bas zajeban igrac.

 

Jbg, taj isti Obrajant za vikend, u pobedi protiv Uniksa 16 poena, 9 skokova, 6 asistencija. Neverovatno zvuči, al njega je Birča uštopovao, pre toga je baš dobro mučio Tomasa, posebno na postu.

Link to comment
Share on other sites

Borbabre! checkmark.png.d249893d62c92840af091ae5f1e6d37d.png

Debeli harizmatičan trener checkmark.png.d249893d62c92840af091ae5f1e6d37d.png

Stranci koji se lože ka' domaći checkmark.png.d249893d62c92840af091ae5f1e6d37d.png

 

What's not to like? 🙂

 

Sa druge strane, naravno da može bolje. Ali to ću neki drugi put, jer:


ništa mi neće ovi dan pokvarit
čitaću topic i plusičarit

 

Edited by Marvin
  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Fantasticna utakmica, uzivao sam cak i kao ne-navijac.

 

Ozbiljno borbena i atletski spremna ekipa Partizana, rekao bih da su spremni i voljni loptu da pojedu i parket da preoru.

 

Mnogo mi se dopada Dzaramaz, o Tomasu i Mozliju da ne pricam, mada mi je paznju skrenuo i Pejdz, koji izgleda dosta uverljivije i zrelije (i psihicki stabilnije) ove sezone.

 

Zapravo, jedino mi se ne svidja kako izgleda Zagorac, a pratim ga i gotivim od kad se pojavio na seniorskoj sceni.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, realno *w said:

 

Taj faul je baš izmišljen, ništa nije uradio.

 

 

 

 

Jbg, taj isti Obrajant za vikend, u pobedi protiv Uniksa 16 poena, 9 skokova, 6 asistencija. Neverovatno zvuči, al njega je Birča uštopovao, pre toga je baš dobro mučio Tomasa, posebno na postu.

Birča odigrao skroz zrelo, ništa mi nije bilo jasno :classic_biggrin: 

Link to comment
Share on other sites

Bacanja idu na bolje, izgubljene lopte idu na bolje (aka manje ih je). Jos samo da Jankovic prestane da masi zicere i mi cemo dobiti jos jedan efikasniji nivo u napadu. Znam da nije exactly mnogo visok ali me je iznervirao u 2 situacije kada je trebao i mogao da kuca, a on se spetlja i promasi. Inace je vec na 2 za redom jako dobar i koristan. Jes da nije prisao parketu u 4/4, ali vidi se da je brzo stekao poverenje od strane Trinkija i minutaza mu je u lepom incline-u. Za to doduse moze da zahvali i Belorusu.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...