Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Nema logike da KKP izabere FIBA CL.

 

Jeste finansijski isplativije ali ovako okrnjen EC je velika prilika da se udje u finale i izbori EL. Cak i trofej ima po meni i dalje vecu tezinu od FIBA CL trofeja. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

FIBA LS ce Ostoja odabrati samo ako zeli da izbegne svoje "predizborno obecanje" o Parizanu u EL. 

 

Mislim da Partizan ne bi nista dobio odlaskom u LS, sto sa druge strane ne bi izgubio (pa jos i vise). EC ce biti laksi nego ove godine jer ocekujem da ce jos legitimnih EC klubova precu u LS pa ce verujem imati i veci procenat pobeda i dogurati daleko, kao sto je bilo izvesno i ove godine. Za ABA cemo tek videti kad se posloze sastavi, ali ako se nastavi sa ovim radom ne vidim da ce biti problema za borbu za titulu a kamoli playoff - ok tu su uvek Zvezda, Buducnost, videcemo sta ce uraditi Cedevita a Mornar je nikada jaci... ali PlayOff se ne sme dovoditi u pitanje. 

 

Rano je preci u FIBA LS, dok se jos Djordi drzi... mozda za jedno 2-3 godine, zavisno od razvoja situacije, koliko FIBA izlobira i da li ce uspeti da privoli nekog od A licenciranih EL timova - e tad pocinje raspad Djordijevog sistema. 

Link to comment
Share on other sites

Će da bidne snimljen dokumentarac o današnjoj konferenciji?
Tipa Last dance, kao Ostoja kaže ja sam bio za Evrokup ali morali smo u LŠ  i onda kao Trinkijeri to gleda na tabletu i vrti glavom, vafankulo.

Nasmeja me u ova teška vremena, hvala ti.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Радио Београд први програм, петнест часова пет минута почиње ванредна емисија време спорта и разоноде. Укључујемо дописника са конференције за штампу КК Партизан... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Радио Београд први програм, петнест часова пет минута почиње ванредна емисија време спорта и разоноде. Укључујемо дописника са конференције за штампу КК Партизан... 

Milojko, pocelo je, a ti jos sedis u Maderi?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kronostime said:

Milojko, pocelo je, a ti jos sedis u Maderi?

Репортери без граница су на лицу места, они који су ограничени вињаком у Мадери нека не сметају 😄

Edited by suptil
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...