Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Nazalost, bez obzira na cinjenicu da ce EC verovatno biti nesto "slabiji" u odnosu na prethodnu sezonu, tesko da mogu da zamislim bolju priliku da se dograbi zavrsnica (finale) koju smo imali sada vec prosle sezone.

Mada, nista ovo nece biti vazno ukoliko se zaista dogodi drugi talas Covid-a, u tom slucaju nas ocekujem na nivou od pre Ostoje i Trinkijerija negde tamo oko nove godine.

 

 

Edited by lord_slawe_
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Cooper said:

Ocekujem da oko 13h informer pusti buvu da kao Trinki ima ugovor tezak pola cigle i da nije opravdao toliki novac i da bi za KKP bilo najbolje da stvara domace trenere kao nekada Duleta, Zeljka...

 

Mozda kasne? 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, lord_slawe_ said:

Nazalost, bez obzira na cinjenicu da ce EC verovatno biti nesto "slabiji" u odnosu na prethodnu sezonu, tesko da mogu da zamislim bolju priliku da se dograbi zavrsnica (finale) koju smo imali sada vec prosle sezone.

Mada, nista ovo nece biti vazno ukoliko se zaista dogodi drugi talas Covid-a, u tom slucaju nas ocekujem na nivou od pre Ostoje i Trinkijerija negde tamo oko nove godine.

 

 

 

+1

 

Zato sam bio misljenja da se ova sezona treba odigrati do kraja, makar se i razvukla. Ovako ke veliki rizik da se sjebe sledeca pre nego sto ozbiljnije i pocne.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Laki John Terry said:

Sada samo treba da Covic nista ne odgovori i to je apsolutni poraz Partizana. Ali, znajuci Covica...

 

Zivo me zanima koji su to tebi kriterijumi kojima meris poraze i pobede u ovom dugogodisnjem medijskom cirkusu izmedju dva nakazna drzavna kluba koje vode likovi poput partijskog knjizicara i Covica koga ne treba posebno predstavljati.

Mislim, sta tebi tacno znaci Zvezdina pobeda ovde? Coviceva pobeda? Jel to i tvoja pobeda? Hoce li se okrecati prase na rsb-u, severu? Hoces li voleti Zvezdu vise ili mrzeti Partizan jos jace?

Nekad je stvarno tuzno gledati kakav je profil prosecnog srbijanskog navijaca. Nebitno kakvih i cijih boja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, lord_slawe_ said:

 

Zivo me zanima koji su to tebi kriterijumi kojima meris poraze i pobede u ovom dugogodisnjem medijskom cirkusu izmedju dva nakazna drzavna kluba koje vode likovi poput partijskog knjizicara i Covica koga ne treba posebno predstavljati.

Mislim, sta tebi tacno znaci Zvezdina pobeda ovde? Coviceva pobeda? Jel to i tvoja pobeda? Hoce li se okrecati prase na rsb-u, severu? Hoces li voleti Zvezdu vise ili mrzeti Partizan jos jace?

Nekad je stvarno tuzno gledati kakav je profil prosecnog srbijanskog navijaca. Nebitno kakvih i cijih boja.

 

Ne znam kako bih ti odgovorio osim da si citirao nesto sto nisam napisao. Nema pobede Covica. Ima samo poraza Ostoje. A ako Covic odgovori, pridruzice mu se u porazu. 

 

Ako ti je tuzno, isplaci se. Nisam ti ja kriv. Zao mi je.

17 minutes ago, Cooper said:

Nema na sta da odgovara.

OStoja je cestitao Zvezdi i zapitao se za status Zenita koji nema ni jedan trofej, a nasi novinari su izmislili da je pricao o Zvezdi.

 

Aman, ostavite vise taj Zenit na miru... predjite malo na Zvezdu. :classic_biggrin:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki John Terry said:

 

Ne znam kako bih ti odgovorio osim da si citirao nesto sto nisam napisao. Nema pobede Covica. Ima samo poraza Ostoje. A ako Covic odgovori, pridruzice mu se u porazu. 

 

Ako ti je tuzno, isplaci se. Nisam ti ja kriv. Zao mi je.

 

Pa, u principu, bolje da nisi.
Mozes nastaviti ganjati zivotne satisfakcije pobedama i porazima u Covketovim i Ostoyinim medijskim obracanjima, kao sto jesi.

❤️

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, lord_slawe_ said:

 

Pa, u principu, bolje da nisi.
Mozes nastaviti ganjati zivotne satisfakcije pobedama i porazima u Covketovim i Ostoyinim medijskim obracanjima, kao sto jesi.

❤️

 

Ae, vazi. Nego si video da si ispao pglu u drustvu pa si odlucio da me okarakterises kako tebi volja.

 

❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...