Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Ne znam na koga SF konkretno referise, ali nema nista jadnije nego kada ti jahac moralne apokalipse (i mnogo toga goreg pride) drzi moralne lekcije. E to je vec jako blizu samog dna.

 

Mislim, ako cemo da budemo precizni. 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Salu nastranuTM, prilicno je jadnicki ovoliko jadikovati, nabrajati i svaka 2 dana traziti dodeljivanje titule u ovom sveopstem zivotnom rasulu

 

Svaka cast, neka se Partizanu i dodeli titula na kraju, to kazem kao zvezdas. Samo daj da budemo ljudi, ko sad zeli da se raspravlja o titulama. 

 

I da, neka se i Covic pravi i govori ono sto ne misli. Makar je dovoljno pametan da se ne javlja kao Ostoja da zahteva ono sto mu izgleda pripada u ovim okolnostima. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Cooper said:

 

 

Au, kad se setim tih malo više od nedelju dana, od te, pa do utakmica u Areni...
Imam trening u 9, utakmica počinje u 8. Tad još nisam voleo da propuštam treninge. I kao otići ću u kladionicu najbližu školi gde imam trening, da odgledam poluvreme, pa da pretrčim. Odlazim u kladžu i stavljam na Partizan 50 dinara! 😄 Ne kladim se, ali katkad moram do kladže zbog prenosa, pa tako bez veze odigram da im "ostavim" nešto. Kad ono katastrofa, ubiše nas, odoh ja polako na trening... Završio trening, vidim nekoliko propuštenih pozivi od mojih, reko' čekaju me ispred, pa da požurim, kad ono zovu me zbog ludog Kecmana i prepričavaju šta se desilo. Ludilo mozga, meni ni na pamet nije bilo da pogledam rezultat. I još dobio oko 200 dindži! 😄 Kasnije sam prešao na one brojeve. Brzo kući da gledam SOS kanal, mislim da je Tegi tad imao SOS koš posle utakmice, ne mogu da se setim.

Za prvu utakmicu u Beogradu nisam uspeo da nađem karte. Klinac, iz Novog Sada, nemam neku grobarsku ekipu, pa da se uvalim. Do sledeće još dva dana, slabo ide nalaženje. Kad sreća, ima ozbiljnijih kladioničara od mene. Dolazim na trening dan pred utakmicu i kaže mi najbolji drugar iz kluba kako ima kartu za mene, pošto oni svi navijaju za Zvezdu. Inače, bila je to nagrada za jedan od nedobitnih tiketa u Meridianu. 😄 Organizovao se ja za prevoz sa jednim drugarom koga je ćale vozio u BG. Ostavljaju me ispred Meridiana na NBG gde treba da pokupim kartu, otvaram vrata od kladinice, kad odmah me startuje ženska što radi:
- Koliko imaš godina?
- 15

- Maloletnicima je zabranjen ulaz...

- Došao sam samo da pokupim kartu, neću se kladiti

- Maloletnicima je zabranjen ulaz...

- Imam i ličnu kartu od toga čiju kartu treba da pokupim

- Dečko, zabranjen ulaz maloletnicima

Ja se sludio, ne znam šta da radim. Brzo zovem drugara, da ga zamolim da dođe njegov ćale da preuzme kartu. Dolazi on čovek, da vam ne pričam šta im je sve rekao, nije mu trebala ni dobitnikova LK. Uglavnom, dobih ja kartu, a ostalo je istorija, što se kaže. Ala radosti...
 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Naišao sam na zanimljivu anketu na internetu.
U pitanju je košarkaški skaut koji je sarađivao sa Cedevitom, Mornarom.. i ima dosta pratilaca iz regiona, pa je veliki broj glasao.

Koliko se slažete sa rezultatima?
cc194fce92e14c40ec2a011ecd22aaf5.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...