Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

7 hours ago, Laki Six said:

 

Kopiraj ovo na svoj zid kao status i posalji na jos 555 adresa svojih prijatelja i u roku od sedam dana desiće ti se nešto lepo. Imaćeš novaca jer će ti ko god te zamoli da mu nešto pomogneš to platiti...

Dovoljna je jedna adresa u pedgradju.:default_coffee:

 

XFugcr4.gif

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se sve više ekipa osipa, raskidaju se ugovori... Nadam se da mi možemo da se održimo na okupu dok ne bude jasnija situacija, jer ko zna šta u oba takmičenja može da bude na kraju, da ne bude nekih brzpoteznih turnira na kraju i slično. Iskreno, ne verujem u taj scenario, ali treba biti oprezan.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kakav crni sport. Game over za ovu sezonu.

 

Cestitke Partizanu na osvojenim titulama i plasmanu u Evroligu, iako to sada nije mnogo bitno.

 

A sada pamet u glavu, malo razuma i discipline da se pomogne drugima, posebno najugrozenijima.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jos je rano

Prvo da vidimo koliko ce sve ovo potrajati

Ja sam uvek za to da odluci teren pa kako bude, ako ikako bude izvodljivo videti sta i kako da se odigraju te utakmice bice sve to sigurno malo zbrzano pa ko se kako snadje ali jbg

A ako ne onda zna se, presek zatecenog stanja - partizan sampion!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nema nikakve logike da Partizan ide u evroligu samo zato sto je bio najbolji u regularnom delu ABA lige i EC.

 

Ako sezona bude mogla da se nastavi, organizovati PO i jednog i drugog takmicenja, ako ne, evroliga moze da organizuje mini - kvalifikacije pre pocetka sezone.

Link to comment
Share on other sites

U fudbalu je najprirodnije da se trenutni lideri proglase prvacima, jer nema PO.

 

U kosarci je drugacije, u svakoj ligi postoji PO, a u ABA ligi je poznato da sampion nema zagarantovano ucesce u EL.

 

Nije ovo ni vreme ni mesto za neke trgovine, postovati specificnosti sportova ako bude bilo prilike za to, ako ne bude, nista. Nisu sport, Partizan i Crvena zvezda najvaznije stvari u Srbiji.

Edited by goldberg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislis na onih dodatnih 7 meceva?

 

To ne moze da se poredi sa kosarkaskim PO gde se ekipe nadmecu jedna protiv druge i jedna prolazi dalje.

 

Ne znam ni sta su pojedini zapeli za fudbal u Srbiji, potpuno nebitan sport u kojem je sve podeljeno i pre pocetka prvenstva i tako je vec dugi niz godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Alek The Great said:

Mislim na to da najbolji timovi igraju jedni protiv drugih, nebitno koliko. A sta cemo za ispadanje? Nekom je i taj plejaut bitan i racunao je na njega.

 

Nisam siguran na sta mislis kad kazes ispadanje, na fudbalsko prvenstvo Srbije?

 

Sasvim iskreno, bas me briga za te takozvane fudbalske klubove, tu ionako ispada onaj ciji gazda ima najslabiju zaledjinu. Rad, Indjija, Macva, Radnik, sve je to ili SNS ili mafija ili jedno i drugo.

 

Ako si mislio na kosarku, ja sam za to da Krka, Zadar i Mega odigraju mini turnir, pa ko bude najlosiji ispada, ko bude drugi ide u baraz i igra sa finalistom ABA2 lige.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...