Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Pregledah malopre format EK i ko se sa kim ukrsta do kraja i komšije imate velike, velike šanse da osvojite takmičenje.

Unikaha je u velikom problemu sa povredama i vrlo lako može da kiksne protiv Huventuda. Tupan, Fernandez i Suarez vrv nece igrati tu utakmicu. 

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran, ali kao da mi je u glavi da su rekli da će karte za decu do 14 godina biti besplatne do kraja sezone. Samo nisam siguran je l' to rečeno za ABA ili za sve utakmice? Ako je rečeno uopšte, a mislim da jeste. Mislim, to već znači, pa čak i uz najjeftiniju kartu od 700 dinara je ok. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, propolis said:

Pregledah malopre format EK i ko se sa kim ukrsta do kraja i komšije imate velike, velike šanse da osvojite takmičenje.

Unikaha je u velikom problemu sa povredama i vrlo lako može da kiksne protiv Huventuda. Tupan, Fernandez i Suarez vrv nece igrati tu utakmicu. 

Aj mrš. :ranting::classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ocigledno je da lutaju sa cenom karata

700 kinti za trento a za virtus (znaci isto top16) 500 ?!

Parter 1700 !! ?? !! Daj nemoj me je*ati

Naravno da kupovinom sezonske ti treba da steknes odredjenu prednost u svakom smislu ali to ne znaci da sve ostale treba kao da kaznjavas "sto nisi kupio sezonsku", tim pre sto si prodao oko 4 soma sezonskih a dvorana u kojoj igras prima nesto vise od 18 hiljada ?!

Onda se ljudi zale na cenu - onda ti dajes ajde evo za 200 kinti - onda se zale oni sto imaju sezonske "cekaj zasto sam ja davao 100e ako ce moci da se udje za 2e" - onda dizes cenu - onda se opet ljudi zale da je skupo...

 

O svemu tome treba voditi racuna na pocetku sezone kad pocnu sa prodajom sezonskih, treba da uzmes neku kintu na njima ali treba ti i publika, ne mozes napuniti arenu samo sa sezoncima, znaci moras misliti i na cenu karata, opet ljudi treba da se naviknu da kupuju sezonske ali i one moraju da budu pristupacne a opet isplative...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve tačno ranzo, ali ajde da im damo malo fore - prva sezona u Areni, sa timom koji je konkurentniji nego godinama pre, otvorio nam se malo i taj EC, teško im je bilo da ni iz čega naprave konzistentnu cenovnu politiku.

 

Naravno, to ih ne amnestira od brojnih nelogičnosti i gluposti, ali verovatno bi svako na njihovom mestu imao muku da posloži sve što si naveo.

 

Sad su verovatno išli na to da zarade nakon tri odlične posete (Virtus, Budućnost i Darušafaka), prateće euforije, nekoliko nedelja bez domaće utakmice i osvojenog kupa. Usput i da procene koju cenu mogu da odrape za nastavak EC.

Link to comment
Share on other sites

Ne znate vi sta je skupo, Terza stavio 100e za LS 🙂 Doduse zasluzeno izduvao zbog toga.

Ako se gleda na opstu cenovnu moc jeste skupo, sve je skupo onda.

Ali najjeftinija karta koliko sam skontao kosta manje od 6e, sto je skroz ok

ako se uporedi sa cenom npr bioskopa ili pozorista ili nekog drugog kulturnog sadrzaja.

Tesko da moze manje od toga a da klub bude u bilo kakvoj racunici.

Ipak mora i klub nesto da zaradi, da se plate igraci i treneri, putovanja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...