Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Čujem da je Šako Šablon iskulirao odlazak u Stambol, kae ima bitan turnir u šahu - PO šahovskog turnira na gradskom nivou u okviru radničkih sportskih igrara! Inače, imao je on nameru da  još jednom vidi Stambol, ali pokušaj da brzopotezno reši/presvuče protivnika preko daminog gambita nije urodio plodom, pošto je naš Šako zaboravio koju igra igra pa opalio mice na šahovskoj tabli.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Liska Manjina said:

Čujem da je Šako Šablon iskulirao odlazak u Stambol, kae ima bitan turnir u šahu - PO šahovskog turnira na gradskom nivou u okviru radničkih sportskih igrara! Inače, imao je on nameru da  još jednom vidi Stambol, ali pokušaj da brzopotezno reši/presvuče protivnika preko daminog gambita nije urodio plodom, pošto je naš Šako zaboravio koju igra igra pa opalio mice na šahovskoj tabli.

 

još jedna od stvari koje govorim svojim saradnicima je:


ne možete da budete nikad vi krivi za neki propust i to ne sme niko da vam prebaci a da to nisam ja i svaki klijent koji krene to da vam objašnjava vi ga uputite na mene da meni objasni, jer za svaki vaš propust sam ja kriv jer ja sam vas unajmio/zaposlio  da radite neki deo posla i ako vi to niste odradili kako valja na meni je da snosim odgovornost, a ja ću posle s vama da raspravim šta i kako nije dobro, jeste dobro i tako dalje... 


Znači   ovo  Šako Šablon...  znalo se još onomad da je Šakota penzioner i da nema ko drugi, znalo se.  ko to ne zna, ili je jako naivan ili je jako mlad, ili je jako maliciozan i zlonameran.  Kad ode na kraju sezone stečajni upravnik Šako  oćemo li sledeće sezone Vladu Jovanovića da mažemo govnima, kao što je Alimpije mazan  one godine kad je otišao Radonja? il ćemo da mažemo govnima Tomić Milana što je otišao u sred utakmice,  nadasve redovno i sporazumno sa rukovodstvom kluba?

Link to comment
Share on other sites

Sve je moglo da se resi jednopotezno ili dvopotezno.

Sin odstranjen na vreme, i kakav takav trener nakon Tomica, a ne marioneta.

Sve sto dolazi je posledica ta 2.

Zbog sina nemamo prednost domaceg u PO, svojerucno je izgubio prvi derbi i Zadar. Da ne nabrajam dalje.

A EL, pa uz krstenog trenera i jednu promenu u rosteru, bili bismo u PO zoni sad.

 

Necija sujeta je resila sezonu. Svaka cast, treba i to znati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne gledam al pratim text prenos.

 

Samo potpuni imbecil moze da igra zavrsnicu s vrecom sala i lazicem.

 

A TO je misaona imenica.

 

Ja stvarno ne znam kako je uopste moguc toliki nivo nelogicnosti. Dobro je sto ne gledam, strefilo bi ne nesto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mile1 said:

Jebeni Stimac oterace me u ludnicu kakvi debilni potezi, a sta reci za cmarka Lazica sramota me je sto je on kapiten kluba za koga navijam

 

Debelo Krme bilo je čak i gore no obično. Rispekt.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Vamos Laki said:

Ne gledam al pratim text prenos.

 

Samo potpuni imbecil moze da igra zavrsnicu s vrecom sala i lazicem.

 

A TO je misaona imenica.

 

Ja stvarno ne znam kako je uopste moguc toliki nivo nelogicnosti. Dobro je sto ne gledam, strefilo bi ne nesto.

Ovo nam se Covic i drustvo svete i namerno rade.

Link to comment
Share on other sites

Uzas. Prodali pobedu oni koji su i odradili preokret.

 

Onaj moj prijatelj Francusz, veliki navijac CZV platio smestaj u Valesiji za mec protiv Valensije. Ja mu danas kazem da mi se bukvalno ne ide gledati mec. On poceo da se dere na mene. Tako da smo kupili karte u vip zoni. nije bilo drugih, tj bilo je ali o onim gornjim prstenovima, a covek hoce da gleda izbliza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lorenzo jeste odigrao ocajnu zavrsnicu(do tog trenutka perfektan) al opet kako moze da igra svoju igru kad su tu Stime i Lazic koji nisu opasnost pa protivnicki igraci mogu da sakupljaju sa njih i zatvaraju mu prostor?

 

To kad bi Lebrona(Durenta) okruzili g ligasima pa ti ocekuj da ti sve on radi u svakom trenutku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da se necemo sada poklati oko Lorenza. Jeste drzao sa ostalima ekipu do samog kraja, ali jeste i zasrao na kraju. Ne igra bas u najboljoj formi zadnjih mesec i nesto dana, ali desava se to. Idemo dalje. Nadam se da MJK nije ozbiljnije povredjen.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, drakon1 said:

Nadam se da se necemo sada poklati oko Lorenza. Jeste drzao sa ostalima ekipu do samog kraja, ali jeste i zasrao na kraju. Ne igra bas u najboljoj formi zadnjih mesec i nesto dana, ali desava se to. Idemo dalje. Nadam se da MJK nije ozbiljnije povredjen.

Ne igra al nije njegova krivica valjda sto je jedini PLEJ u ovoj ekipi pa mora da igra 30min?

Link to comment
Share on other sites

Just now, 12Laki said:

Ne igra al nije njegova krivica valjda sto je jedini PLEJ u ovoj ekipi pa mora da igra 30min?

Nije bitno ko je kriv. Tako nam je kako nam je. Mada ima igraca koji igraju i vise minuta od njega, a ne zakenjaju kao on veceras iz bas tog razloga. Ali, s druge strane nam je odlucio Zalgiris na strani i jos poneke utakmice. Jednostavno, trenutno nije u super formi kao u tom delu sezone, mada je u zadnjih par utakmica u manjem kanalu nego inace u zadnje vreme. Bice on jos bolji.

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Otišao zglob za 90 stepeni. Ne verujem da ćemo ga viđati pre plejofa.

 

 

Što Đenka nije bio u 12?

A sta je sa Simanicem?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, drakon1 said:

A sta je sa Simanicem?

 

On je zastareo tip igraca i cetvorka koja pripada nekom davno proslom vremenu kosarke. Tu je ultra moderna varijanta sa Gistom na 4-ci i 30+ minuta Stimca i Odza na 5-ci da bi ispratili moderne kosarkaske trendove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lorenzo je igrao odličan meč, do 3 min pred kraj. Umorio se, jednostavno, njegova zamena nije košarkaš. Lazić je sramota za svoju profesiju. On je pomalo ličio na košarkaša kod Deje, sve posle toga je teška sramota. Još i onaj cirkus sa branjenjem Filipa... Dno. Možda je glupi Gavrilo trebalo da izmiksuje i izvede petorku Zo, Beron, Panter, Stratos i Gist. Ovako, držanjem Štimca preko 30 minuta i ubacivanjem jebenog Lazića na kraju, popišao se na sve nas koji smo ovo gledali.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, 12Laki said:

Lorenzo jeste odigrao ocajnu zavrsnicu(do tog trenutka perfektan) al opet kako moze da igra svoju igru kad su tu Stime i Lazic koji nisu opasnost pa protivnicki igraci mogu da sakupljaju sa njih i zatvaraju mu prostor?

 

To kad bi Lebrona(Durenta) okruzili g ligasima pa ti ocekuj da ti sve on radi u svakom trenutku.

 

Lorenzo jednostavno nije igrac za crunch time iz vise razloga, to je prilicno jasno ako se ne gleda idolopoklonicki

prvo sto je neoprezan sa loptom, ozbiljan igrac ne sme da gubi lopte onako olako u zavrsnici neizvesnog meca, ali on je ravna linija, isti je i na pocetku i na kraju i mora ozbiljnije da ceni posede u 4/4

drugo je to sto je apsolutni kamenjar, bas ga hebe ta bezopasnost u sutu za 3, retko ce ti neko dozvoliti da zatvoris utakmicu polaganjem/polaganjima, bio to NBA, EL, KLS

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...