Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Kad coks bude laprdao o EL i kako je tesko, bla bla...

Nek ga neko podseti da je na vise od pola EL imao polovican skor, PO poziciju i lep raspored. I da je u tom momentu Zalgiris bio poslednja ekipa u EL.

 

Gde je on, a gde su oni.

 

Sramota jedna, ni ne zasluzujemo da igramo ovo takmicenje samo zbog nepostovanja istog.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Vamos Laki said:

Kad coks bude laprdao o EL i kako je tesko, bla bla...

Nek ga neko podseti da je na vise od pola EL imao polovican skor, PO poziciju i lep raspored. I da je u tom momentu Zalgiris bio poslednja ekipa u EL.

 

Gde je on, a gde su oni.

 

Sramota jedna, ni ne zasluzujemo da igramo ovo takmicenje samo zbog nepostovanja istog.

Srecom sto ga dugo vise necemo igrati pa cemo mozda da se posvetimo drugim stvarima. 

Jedna frustracija manja. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Srecom sto ga dugo vise necemo igrati pa cemo mozda da se posvetimo drugim stvarima. 

Jedna frustracija manja. 

 

Brate, Vučić bukvalno plače za tobom. Platio bi te suvim zlatom, ne bi pitao za cenu, samo da si mu tu dva tri dana da provali tvoje kapacitete. U mesec dana zamenio bi mu Slinu.

Koji si ti svetski mega car zamene teza i spinovanja svih vrsta i kategorija, kunem se svim mrtvim i živim, ali bez trunke ironije, NIKADA jebeno u životu nisam niti sreo niti virtuelno upoznao nekog takvog. Niko ti doslovce nije ni do kolena. Svaki tvoj upis bukvalno može u enciklopediju "Kako izgleda prodaja muda za bubrege." Svi ovi političari su bukvalno male mace za tebe. 

 

Doktore!!!

 

:Hail::Hail::Hail:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Šarac said:

Srecom sto ga dugo vise necemo igrati pa cemo mozda da se posvetimo drugim stvarima. 

Jedna frustracija manja. 

 

6 minutes ago, Jakob Aman said:

Čekao sam da se vrati vreme da jedva čekam Partizanove utakmice. Konačno. 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Laki21 said:

 

Brate, Vučić bukvalno plače za tobom. Platio bi te suvim zlatom, ne bi pitao za cenu, samo da si mu tu dva tri dana da provali tvoje kapacitete. U mesec dana zamenio bi mu Slinu.

Koji si ti svetski mega car zamene teza i spinovanja svih vrsta i kategorija, kunem se svim mrtvim i živim, ali bez trunke ironije, NIKADA jebeno u životu nisam niti sreo niti virtuelno upoznao nekog takvog. Niko ti doslovce nije ni do kolena. Svaki tvoj upis bukvalno može u enciklopediju "Kako izgleda prodaja muda za bubrege." Svi ovi političari su bukvalno male mace za tebe. 

 

Doktore!!!

 

:Hail::Hail::Hail:

A sta je ovde spin, i 1000 puta sam ti rekao da mene ne povezujes sa tim govnarima.

 

Na cemu ti i ostali ovde sto svakodnevno posipate govnima sve vezano za KK CZ gradite optimizam da mi mozemo uzeti ABA trofej.

Nemamo prednost domaceg terena, nemamo nikakvu zastitu od sudija, u ocajnoj su formi vecina igraca bez nekih naznaka da mogu da "podignu' formu za manje od mesec dana, nemamo trenera a ni strucni stab. Sta sam ja pogresno rekao da posto se ne osvoji ABA liga da sto se tice EL  da smo mi zavrsili minimalno onoliko koliko su i komsije bile bez El svih ovih godina. Od 2013 oni ne igraju El, to je 7 godina. Oni su imali prilike da mozda udju ali nisu imali srece ili kvalitet da je ostvare, mi niti cemo imati kvalitet a ni mogucnost preko ABA.

Dozvolices da izrazim moje misljenje da nemam poverenje u ovu ekipu da moze uzeti titulu, da nema podrsku u svom navijackom korpusu jer im je pukao balon od sapunice sto nece igrati top 8 El sa najmanjim budzetom u toj istoj, sto atmosfera oko tima prosle i ove sezone je totalno suprotna i da po svemu onome sto smo prosli od pocetka sezone, niti klub a ni navijaci ne zasluzuju da osvoje ijedan trofej ove sezone i kao nagradu igraju El sledece sezone.  

Nema trofeja, odlazak Covica 100 % i da se vratimo tamo gde i pripadamo tj neka nova SNS ekipa pokrene novi ciklus za dva a najvise tri godine povrat u El.

Obaska sto ce El da se zatvori vec koliko od sezone 2022/23 bez predstavnika sa ovih prostora ( ako meni ne verujete neka se ukljuce insajderi od komsija kako je prosla privatna poseta kod Djordija pre dve nedelje). Samim tim ne vidim potrebu da se ABA liga i igra vise,pa ce se igrati samo domace lige gde ce svaka liga dati po dva predstavnika za Cipiripi.

 

Onog trenutka kada se vratimo na fabricka podesavanja i ovaj prostor ovde postaje prazno jer o cemu cete vi pisati kada se bude igrala liga bez briga?LIve tema iz Panceva ili Aleksinca?

 

 

Srecan 75 ti rodjendan svim zvezdasima, barem onima koji se tako osecaju. 

Edited by Šarac
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice nemam nista protiv da igramo EC dogodine, po mjeri.

 

Ovakva uloga u EL kakvu imamo ove sezone i prethodni put je sviranju qrcu. Na pola sezone smo bili u top8, sad smo blize zadnjem mjestu. O Alimpije sezoni i cuvenom tankovanju zarad visih ciljeva da ne pricam.

 

Nama trener ima 120 godina i ne moze da putuje na gostovanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Secam se da je na proslom forumu @Nek grmi jako imao jedan poduzi post o tome sta je Crvena zvezda. Imao je zapravo i vise,ali taj jedan mi je posebno ostao u secanju. U njemu je na poseban i njemu svojstven nacin,koristeci se mnogim stilskim figurama kao ukrasima teksta,Zvezdu uporedio sa drustvenim pokretom. Znam da je post napisan davno,sigurno pre 4-5 godina..bilo bi lepo da na 75-ti rodjus @Nek grmi jakopokusa da ga pronadje i "kopira" ovde. Ili neko drugi,zasto da ne?

Srecan rodjus nasoj Zvezdi! Ja joj zelim da pronadje nacin i put da jednog dana izadje iz ralja tajkuna,kriminalaca i politike..huligana,hostaplera,hulja i spletkarosa. Da vise ne bude utociste raznoj pljackaskoj eliti,sovinizmu i ksenofobiji..a za ostalo ce se ona vec sama snaci. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U Sarcevim postovima moze svasta da se procita, zavisi sta hoce da se procita.

 

Od svih brojnih cinjenica u vezi gresaka koje Covic napravio ove godine, ostaje i utisak da se navijacka baza zasitila, sto je legitimno. 

A na forumima i uopste netu kritika je i prejaka (cijenim da je to vise zbog prirode samog vida komunikacije). 

 

Ja ne vidim cime mi drzimo tapiju na neki bitan rezultat u EL. Postoje neke naznake nekih prednosti, ali u svakom aspektu smo u donjem domu. Sportski, igracki, ovo je ekipa i bez svih promjena, neiskusna za EL, bez kontinuiteta rada i sistema. Finansijski isto pri dnu. Istorijski, sto se izbjegava pogledati, sa kojim pravom mi imamo traziti top8. To nam je uspjela samo jednom i pod Radonjom, a prije njega kada? 

Po cemu je to obaveza ovog rostera, pitam se.

 

Lako mi mozemo i puno gore od ovoga, a u idealnim okolnostima tek nesto bolje. Da li sada treba neko da mi pokazuje koliko to losije stvarno moze da bude? Neka hvala, znam i dobro se sjecam. Ako ne moze bolje neka i ovoliko.

Edited by laki pepe
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, laki pepe said:

 

Ja ne vidim cime mi drzimo tapiju na neki bitan rezultat u EL. Postoje neke naznake nekih prednosti, ali u svakom aspektu smo u donjem domu. Sportski, igracki, ovo je ekipa i bez svih promjena, neiskusna za EL, bez kontinuiteta rada i sistema. Finansijski isto pri dnu. Istorijski, sto se izbjegava pogledati, sa kojim pravom mi imamo traziti top8. To nam je uspjela samo jednom i pod Radonjom, a prije njega kada? 

Po cemu je to obaveza ovog rostera, pitam se.

 

 

kako ja lično čitam nezadovoljstvo na forumu (a često se i sam tako osećam) - ono uglavnom nije vezano za puki rezultat, odnos pobeda i poraza, mada je fakat lepše kada se pobeđuje.

 

nezadovoljstvo uglavnom dolazi od nehaja u korišćenju resursa: 

novca, igrača (kao i korišćenja kvazi-igrača), trenera (i kvazi-trenera), entuzijazma navijača (a i njihove volje da unapred plate celu sezonu)

 

navijači zvezde jesu generalno nadrealni u očekivanjima ali moj utisak je da se od njih u EL traži pre svega maksimalan pristup svakoj stavki, što je ove sezone, uprkos odličnom budžetu za naše prilike, izostalo. ljudi vide da u ovom timu ima više materijala od ovoga što pokazuju. da li se to pretvara obavezno u top8, pojma nemam

 

mislim, možda ja tripujem, možda ljude zaista zanimaju samo pobede, kao i trofeju radi trofeja u kls ili kupu

  • Like 8
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

mislim, možda ja tripujem, možda ljude zaista zanimaju samo pobede, kao i trofeju radi trofeja u kls ili kupu

 

tripuješ.

 

rezon ti je na mestu  skroz,  ali ako uporediš prošlu i ovu nedovršenu sezonu razlika je samo u rezultatima,  dobro se guralo u ABA, protivnik zli Bokan  i to je to... Filip MVP polufinala...  niko se ne buni  jer jebi ga tu su rezultati šta si u fazonu leba preko pogače... mora malo i Čović za svoju dušu.

problem u czv je duboko sistemski i nerešiv gledano kao takav pojedinačin nego je deo šireg društvenog sranja u Srba...  a realno kad pogledaš  gomila ljudi je bila u fazonu JEJ VRAĆAMO SE NA TRIBINE SAD KAD JE FILIP U ŽELEZNIKU PUNA PODRŠKA TIMU I TRENERIMA... al u suštini Filip  nije problem, on je samo audio vizuelna manifestacija problema, koji nastavlja da metastazira sad kad mu je ta  vizuelna manifestacija problema uklonjena.  ako se osvoji ABA i KLS  sve će ovo biti pepeo i dim  do novog rezultatskog kolapsa...  imaš indentičan primer u FK CZV,  bukvalno  copy/paste KK CZV...  umesto da se izdigne iz balkaske septičke jame... ono ništa.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

rezon ti je na mestu  skroz,  ali ako uporediš prošlu i ovu nedovršenu sezonu razlika je samo u rezultatima,  dobro se guralo u ABA, protivnik zli Bokan  i to je to... Filip MVP polufinala...  niko se ne buni  jer jebi ga tu su rezultati šta si u fazonu leba preko pogače... mora malo i Čović za svoju dušu.
 

 

šta znam, prošla sezona je meni ostala u glavi kao rollercoaster ali u svega tri dela (ove kao da je bilo jedno 10 tomova a još nismo na kraju)

- prvo je ekipa šurila u predsezoni i na početku sezone, onda se survala i ispala iz EC plus taljigala po ABA i na kraju ipak odigrala u plejofu aba kako se očekivalo, makar u većini utakmica

takođe, ta ekipa je doživljena kao limitirana za bilo šta izvan regije

 

- ova ekipa nije uhvatila igru niti jednom u kontinuitetu, iako se videlo i vidi na mahove da ima potencijal za daleko ozbiljniju igru

ono gde smo imali kontinuitet je odbrana a sada i to klimavo izgleda, što zahvaljujući možda manjku uigranosti zbog 17 brzopoteznih izmena, što zbog pristupa utakmicama koji je promenljiv, kao uostalom i stav trenera i front officea na temu šta nam je važno ili važnije

 

opet kažem, možda grešim, to je neki moj dojam

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, uini said:

opet kažem, možda grešim, to je neki moj dojam

 

realno  pristup ti je ok  i realno smo u manjini sa tavim pristupom

 

33 minutes ago, uini said:

takođe, ta ekipa je doživljena kao limitirana za bilo šta izvan regije

 

i onda oduševljenje na kraju sezone jer je produženo maltene sve što vredi iz te ekipe + trener  cigle u zidu, dovodi se Braun, gist ludilo ovo ono...  šurenje top8 idemo...  sad il nikad IDEMOOO.   al ne može da se igra basket bez pleja, i nije bilo tog predsezonskog šurenja koje je izostalo jer je Lorenco kasno stigao  tj iz aviona otišao da igra Super kup.  plus ne zaboravimo da su se Odžo i Simana prodavali za silne milione, čekaju se na kraju sezone Pecarski, Radanov  i ko sve iz FMP-a što bi se reklo sky is the limit  :s_d:

 

 

33 minutes ago, uini said:

ono gde smo imali kontinuitet je odbrana a sada i to klimavo izgleda, što zahvaljujući možda manjku uigranosti zbog 17 brzopoteznih izmena, što zbog pristupa utakmicama koji je promenljiv, kao uostalom i stav trenera i front officea na temu šta nam je važno ili važnije

 

imaš trećeg trenara od početka sezone,  tj drugog ako ne računamo pomoćnog, koji je došao na formiran tim i kome su od svih igrača dokupili Krilo jebeno i beka divljaka... i sad mu doveli ovog nekog pleja šta je...  a i uzmi u obuzir da je najmladji AKTIVNI igrač u rosteru Davidovac sa 25 i onda pogledaj sebe, pa bdi iskren da li ti u ovim, najboljim godimam, igraš odbranu na basketu kao što si je djuskao sa 20-22 godinice.

 

 

edit:

 

 

i u sklopu ovog napisanog da dodam,  da je malo više degutantno pljuvati Šakotu što je Šakota, ako imamo realnu predstavu  glavi (a mnogi nemaju) da je mogao Čović da dovede bilo koga drugoga, doveo bi, ali nijedan iole trener ozbiljan  neće da dodje u ekipu gde se ne zna ni ko pije ni ko plaća i kad će fajronat ni ko ostaje ni plana za sledeću sezonu...  maltene što bi rekao Cane:  Ne zelim da zivim hiljadu godina hocu sad i hocu sve ,  živi se za trenutak da se ovoji ova titula, da se uzme ovaj igrač da se završi ovaj posao...  a sledeće sezone... videćemo  polako  brate.

Edited by Stoned Laki21
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hajdemo jos jedan djir sta nije valjalo. Nije se apsolviralo.

 

@uini

Sto se sadasnjeg trenutka tice ekipa igra taman onoliko koliko moze. Pri tome nije rijec samo o individualnom kvalitetu igraca, nego i o kvalitetu trenera, treninga, vremena za isti, povreda i svega drugog.

 

A ekipa se kritikuje redovno, bilo da odigra i preko i ispod nekog uobicajenig standarda. Tj. kada se odigra preko muk, a ispod onda krene samaranje.

Link to comment
Share on other sites

Just now, laki pepe said:

Hajdemo jos jedan djir sta nije valjalo. Nije se apsolviralo.


ŠTA KAŽEM svim mojim saradnicima kad bude neko sranje koje se da sanirati, bilo finansijki bilo administrativno:  Ako može da se plati parama,  to nije skupo

to je prva rečenica koju im izgovaram da bi ih umirio i smirio i da bi posle nekoliko dana, kad prodje frka i panika oko svega toga i kad se strasti smire rekao:  sad smo ovo platili parama i prošli smo jeftino, samo pod uslovom da smo iz ovoga svega izvukli pouke neke i naravno da nam se ova sranja ne dešavaju više, jer manje više ne postoji besplatana  škola,  a ako nastavljaju da se ponavljaju  onda smo u problemu.

 

 

i u pravu si.  nije se apsolviralo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, laki pepe said:

Hajdemo jos jedan djir sta nije valjalo. Nije se apsolviralo.

 

@uini

Sto se sadasnjeg trenutka tice ekipa igra taman onoliko koliko moze. Pri tome nije rijec samo o individualnom kvalitetu igraca, nego i o kvalitetu trenera, treninga, vremena za isti, povreda i svega drugog.

 

A ekipa se kritikuje redovno, bilo da odigra i preko i ispod nekog uobicajenig standarda. Tj. kada se odigra preko muk, a ispod onda krene samaranje.

 

ekipa igra koliko trenutno može zahvaljujući svemu onome što je urađeno ili nije urađeno do sada. lepo si primetio kakavi su sve faktori u igri

ako se ti & ja dogovorimo da igramo basket sutra ujutru a ja večeras sljuštim flajku viskija ili rakije, dobre su šanse da moj "sadašnji trenutak" neće biti sjajan. to što sam mator ili ne igram redovno otežava stvari ali ova flajka će me onemogućiti totalno a to sam makar mogao da eskiviram

 

kritikuje se redovno ali se i hvale dobre partije, makar u EL. u ABA osim 3-4 ekipe imamo nedoraslu konkurenciju. ja ne gledam aba tekme, ne zato što mi je ispod časti, već što moram da jurim grdne strimove ali sumnjam da odjednom uključimo neki spektar akcija koji krijemo dok pratim naše el tekme

 

mogu da se složim da su kritike ponekada prenaglašene i dramatične, međutim, treba imati na umu i teško izdrkavanje čovića & co koje se dešavalo do pre mesec-dva

 

ja iskreno gledam i dalje zvezdine tekme samo zato što je fićo zapalio. to je takođe i razlog što nisam navijao za partizan u derbijima, jer sam u jednom trenutku poželeo da sve izgubimo od njih. hoću da kažem, ne treba potcenjivati ni nivo stresa koji se gomilao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, uini said:

ako se ti & ja dogovorimo da igramo basket sutra ujutru a ja večeras sljuštim flajku viskija ili rakije, dobre su šanse da moj "sadašnji trenutak" neće biti sjajan. to što sam mator ili ne igram redovno otežava stvari ali ova flajka će me onemogućiti totalno a to sam makar mogao da eskiviram

Sa ovim se ne slazem. Jednostavno mislim da vucemo repove losih odluka od ranije, te losih procjena postojeceg strucnog staba. Mozda u sportu ne vaze prirodni zakoni, ali neke zakonitosti postoje, a mi smo bas dobar primjer kako se one manifestuju na igru.

 

Ali to nije motiv zasto opet idem uz dlaku mejnstrimu na forumu. Da li postoji mjera i osjecaj realnosti medju navijacima, pitam se. Kao da je ova pobjeda nad slucajem Filip postala pirova pobjeda. Iz cijelog opusa ne uspjevam da formulisem koji je to razuman vecinski stav kako treba da bude sutra. Sve se svodi jednu prugu sa dvije sine - kritikuj sve, a trazi pobjede svakim izlaskom na teren. To meni ne pije vode.

 

@Stoned Laki21

Niie apsolvirano. Kod Nebojse to ide najteze, mada mislim da je od svih aktera oko KKCZ on podnio najveci ustupak.

 

 

Edited by laki pepe
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...