Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Štimac je sindrom onih kineskih gortex salomonki za 2990rsd.

Za malo para to vizuelno i ne izgleda loše...dok ne krene da pljušti.

 

Verujem da je došao za tanak ugovor, niko ne sumnja da je ganci dvesta posto...ali kao da to nismo probali već dva puta.

Ako ima u nekom segmentu osetnu prednost u odnosu na Odža to je da će ispustiti manje lopti iz ruku...jednako kao i bilo koji drugi centar.

Može da odigra pika ali to je kod nas ove sezone izašlo iz mode.

Taj njegov ofanzivni skok uglavnom završi slanjem na liniju za slobodna bacanja po kojima je nadaleko poznat.

Ne treba velika pamet kako njega izbaciti iz igre.

Pustiti ga da primi loptu tri napada za redom i on će spakovati maksimalno tri poena iz toga. Can live with that.

 

kad već spominjemo novinare bar BLIC održava svoj nivo:

 

Ako je verovati glasinama Vladimir Štimac kojem za nekoliko dana ističe ugovor sa Fenerbahčeom,

mogao bi po drugi put u karijeri da obuče dres Zvezde.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao što rekoh, samo fali da Raška reaktiviraju iz penzije i cirkus je kompletan... Jedan kršteni plej bi ovu ekipu učinio mnogo boljom, a oni dovode Štimca i MJK... 90% timova u EL će da se sprda sa njima...

 

Još Moa da škartiraju... čovek nije bio u formi poslednjih nekoliko utakmica (kao ni većina), ali je ginuo na terenu... Bravo Čoviću, bravo Dlanota...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mozda Faje nije u najjacoj formi ovih dana, ali mi deluje kao igrac koji moze da bude faktor u onim teskim rovovskim utakmicama, pogotovo kad je plejof u pitanju. Licno sam delio misljenje sa mnogima da ce vrv Odzo da ide. Ipak ne treba zaboraviti da sto se tice ABA konkurencije, odlaskom Parahuskog iz KKP, niko od najverovatnijih clanova Plejofa nema coveka da parira njemu. To ne mogu ni Mozli, ni Jankovic ni Stipanovic ni Nikolic. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Jenkins said:

Bukvalno ne mogu da verujem da ce da oteraju Fajea. Simbol kako Zvezda treba da igra i da se ponasa je Faje i oni njega oteraju. Ovo je potpuno ludilo. 

Je li jedini ja furam pricu na forumu da su Gist, Perper, Faje Tomicevi ljudi i da su ne slucajno pali u igri kad je on otisao. Kladim se da od tada postoji rat na relaciji oni, struka i dio igraca. I Beron je ima pad u igri, ali za njega ne mogu da tvrdim da je u toj prici.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Jurgen said:

 

Prema Wikipediji, negde u 2006oj 

 

Mada neki bi rekli i 2011 


Hoces da kazes da je isto kad neko ima 17 godina, 70ak kg na 175cm, barem fizicki lici na kosarkasa i kada ima nabijenih 30 godina u debelo dupe, stomacinu , nekig 90kg, lici na lokalnog mesara i dokazano je propali kosarkas. 
Drugo i sam tatko pominje gde smo bili 2011, a gde smo sad. Pa bas zato gde smo bili te 2011, i sta su bile realne mogucnosti i ambicije tada, a sta sada, tada je imalo neke logike probati sa juniorom pod vodjstvom jednog od najboljih trenera ove zemlje ikada. I vrlo brzo je bilo jasno da ozbiljnija Zvezda, u ozbiljnijim takmicenjima, i Filip Covic ne idu u istu recenicu. 
A razlika izmedju 2011 i 2019 postoji i u samom matorom Covicu, jer pored svega navedenog on tada nije slepo i tvrdoglavo pratio sujetu vec je relativno lako sklonio sina. Danas ce radije sve odvesti u sunovrat nego to da ucini. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AgroLaki said:

Mozda Faje nije u najjacoj formi ovih dana, ali mi deluje kao igrac koji moze da bude faktor u onim teskim rovovskim utakmicama, pogotovo kad je plejof u pitanju. Licno sam delio misljenje sa mnogima da ce vrv Odzo da ide. Ipak ne treba zaboraviti da sto se tice ABA konkurencije, odlaskom Parahuskog iz KKP, niko od najverovatnijih clanova Plejofa nema coveka da parira njemu. To ne mogu ni Mozli, ni Jankovic ni Stipanovic ni Nikolic. 

Otici ce sigurno jos jedan igrac na poziciji 5, mozda i dva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Tony said:

Pa kako je moglo da bude normalno pre 5 god samo to mi objasni? I od tada cu da te zaobidjem.

 

Sta to pre 5 godina nije bilo normalno u KKCZ? 
Svoje psihoticne epizode Covic je imao jedino u retardiranim saopstenjima, valjanju u blatu sa Vujosevicem, i povremenim sranjem sa sezoncima koji nisu mogli da udju u halu. 
 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Ridji said:

 

Sta to pre 5 godina nije bilo normalno u KKCZ? 
Svoje psihoticne epizode Covic je imao jedino u retardiranim saopstenjima, valjanju u blatu sa Vujosevicem, i povremenim sranjem sa sezoncima koji nisu mogli da udju u halu. 
 

Pa nije bilo normalno sto nam je klub vodio kriminalac...A sta sada nije normalno, osim sto mu sin igra u Zvezdi i opet povremenih sranja sa sezoncima?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...