Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

treba razmisliti o pištaljkama za naredni susret semenkara sa Čokijem, Pepom i LeDronom.

da vidimo više i te radikalne metode gde Neša uzima majk i objavljuje:

'' ako u roku od odmah ne prestanete da duvate otpustićemo i Berona sad za vikend a Filip prelazi na četvorku...evo jebem se u usta ako lažem .''

 

a za brata Fajea kojeg ste ovako jajarski pustili niz vodu da vam se vrati...insekti jedni.

 

521475c0-faye03-625x375.jpg

 

Edited by Wingwalker
  • Like 7
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Cavani said:

Da, znam da mu je oko 800k plata. Nisam ni mislio da igra bekap pleja, vec da deli minutazu sa Lorencom.

 

Taj tim bi kostao recimo

 

Jovic 800k, Lorenzo 350k

Dzenkins 400k, Beron 350k, Radanov 100k

Dobric 150k, Davidovac 150k, Perper 250k

Simanic 200k, Cetvorka 400k

Gist 500k, Kuzma 400k.

 

Ukoliko nema para moze i Mo da krpi za 150k, umesto Gista da se dovede jeftinija opcija..

Ustede bi bile na Filipu, Lazicu, D.Braunu.

Mogao je da se skocka bombona sastav za pare koje imamo na raspolaganju.

Joviću se nije vraćalo u Zvezdu, a pritom mislim da Jović ne zaslužuje te pare, koliko god ga voleo. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Green23 said:

Joviću se nije vraćalo u Zvezdu, a pritom mislim da Jović ne zaslužuje te pare, koliko god ga voleo. 

Ne mora Jovic, nama bi i Rocesti zavrsio posao mada bih ja voleo vise pass first pleja.

Da se ja pitam ne bih ni Djenku podgrevao, mozda bih razmislio o Simonu da otpeva kod nas labudovu pesmu. Kombinatorike koliko hoces za dobar tim, ocigledno je da se imalo para i previse.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zizu said:

Ako nekoga zanima, karte za utakmicu protiv Bajerna bice pustene u prodaju od cetvrtka.

 

Bilo bi lepo da dodjemo bar u solidnom broju da pozdravimo naseg Radonju!

I "pozdravimo" gazdu, kevinog pantera i kapitena😉

Nadam se da ce i Mo biti u hali, da kazemo gazdi sta mislimo o njegovom odstranjivanju

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gudura said:

I "pozdravimo" gazdu, kevinog pantera i kapitena😉

Nadam se da ce i Mo biti u hali, da kazemo gazdi sta mislimo o njegovom odstranjivanju

Nema od toga nista. Zvizduka, barem onih konkretnijih bice samo kada gubimo i filipinjo igra lose. Od takve smo sorte naroda!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Semenkari bi već mogli da krenu sa bildovanjem dijafragme za tekmu sa Bajernom. 

Prvo valja zviždati Neši kada se još na zagrevanju obrati publici i podseti je na radikalne metode u slučaju navijačke neposlušnosti...

...zatim valja od srca pozdraviti Dejana Radonjića i podići iznad naše klupe njegovu figuru 1/1 napravljenu od blata...dok Čokiju izlaze bengalke iz ušiju...

...nakon toga zviždati Filipu i Lazi na predstavljanju...dok Čokiju izlaze bengalke iz ušiju.

...sledi tradicionalno zviždanje EL himni da nas ne bie maler...ovde Neša koristi pauzu i gasi Čokija PP aparatom...

...pa opet zviždanje prasetu ako utrči na teren...dok Čokiju izlaze bengalke iz ušiju sada već u bojama kluba čisto zbog scenskog efekta...

 

...a kad li će u ovom spektaklu da se jedu semenke...ja nisam pametan.

 

eh, živote ciganjski ringišpilu...🎪

Edited by Wingwalker
  • Like 11
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Wingwalker said:

Semenkari bi već mogli da krenu sa bildovanjem dijafragme za tekmu sa Bajernom. Ozbiljno zalaganje je u najavi.

Prvo valja zviždati Neši kada se još na zagrevanju obrati publici i podseti je na radikalne metode....

pa valja od srca pozdraviti gospodina Dejana Radonjića...i podići iznad naše klupe njegovu figuru 1/1 napravljenu od blata.

pa zviždati Filipu i Lazi na predstavljanju...

pa standardno zviždanje EL himni...

pa opet zviždanje prasetu ako utrči na teren...

 

 

...kad li će da se jedu semenke...ja nisam pametan.

Semenkari, zvizdaci i kako nas oni kriminalci sa sipke zovu " cudaci " :classic_biggrin:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da mi je iko ikad rekao da će mi neko ovako ogaditi klub najiskrenije ne bih verovao da je moguće. Da dočekujem tekme Zvezde a da mi puca kurac kako će da se završe, to je doskora bila nemoguća misija koju je neko eto, ipak uspeo da izvrši.

 

Pa pocrkali svi odreda, đubradi i ološu bolesni.

Edited by Laki21
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Kakav bi to bio hit da naprave propust kod najavljivanja igrača u tekmi sa Bajernom i pročitaju Fajea a mi ga pozdravimo ko Tita...[emoji23]

Čoki bi se isek'o na petnaest kriški dok Neši čupa pevalicu jednim potezom a Šunti stepuje po lobanji.

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Faye i D Brown zvanicno nisu dobili otkaz. Jednostavno ih nisu licencirali za El, sto u prevodu znaci da imaju pravo da igraju u ABA ligi, oni su koliko vidim danas bili na treningu.

Ne vidim na koji nacin ce oni otici negde na manju platu, profi su, tu ce da treniraju i "cekaju" sansu. D Brown vec ima dobrog iskustva u profesionalnom odradjivanju ugovora.

 

Ojo nije hteo da produzi ugovor, nije mu bilo ponudjeno sada da ide u FMP, pa valjda ovi ocekuju da ce se pojaviti klub koji ce ga uzeti ( za EL je kasno), promenio je managera pre mesec dana i vec od tada je u trazenju novog kluba. 

 

Dobra je stvar sto se niko nije pojavio da otkupi Gistov ugovor, a da se pojavio vec bi citali zvanicnu oprostajnu poruku na zvanicnom sajtu kluba.

 

Jos imamo pravo na jednog igraca u ABA ligi da prijavimo, videcemo da li na poziciji 2.3,4 ili 5 gde bude zafalilo da se reaguje. 

Edited by Šarac
  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Izvinite na OFF-u i malo privatizovanje foruma. Zamolio bih Šarca da nam kaže dali je još u kontaktu sa Seltikom (posle bana)? Interesuje me dali Seltik i njegova ekipa i privatno misle ono što pišu. Ne opravdavam ali razumem ako to rade zbog love ili nekih povlastica, ali ako stvarno misle što pišu onda šta reći. Otišo sam na njihov forum i zgranuo sam se. Pa ako bi Kim DŽong Il, kojim slučajem, posetio RSB forum, mislim da bi iz prve ponudio Seltiku da bude glavni i odgovorni urednik jedinog programa RTV Severne Koreje . Obzirom na ponašanje, pretpostavljam da je čovek od poverenja Nebojše Čovića. S tim u vezi, možda imaš neke informacije od Seltika ili njegovog okruženja o čemu se ovde radi. Šarac, cenim te ko forumaša i znam da si davao, uglavnom, uvek dobre informacije. Mator sam čovek i ne zezam se. Ozbiljno pitam, jer prosto ne mogu da verujem da neko, pa makar to bio i Čović, može ovoliko da zastrani i ispuca čitav šaržer sebi u koleno. Ovo je šizofreno. Što je neko skoro postavljao klip iz "ko to tamo peva", sve sam ovo već video. Na starom forumu odavno sam pisao  da će Čović

sve razjebati i spustiti na niži nivo od čuvene 2011-te. Pisao sam ali ni sam nisam verovao u to. Jebote ko da mi je sedeo na ramenu i čitao. Danas napisah da očekujem da produži ugovore sinu i kapitenu, naravno ironično, ali sad sam se duboko zamislio. Nije nemoguće da ako oseti da je pušten niz vodu, to upravo i uradi i tako optereti novo rukovodstvo velikim ugovorima sa njemu vernim igračima i sinom (on nije igrač) i natovari nam BAT na vrat. Ove iz FIBE sigurno nebi interesovalo što je nekom ko nije igrač dat takav ugovor, već bi insistirali da se ugovor isplati. Znam da zvučim paranoično, eto i osvrćem se preko ramena dok ovo kucam, ali ova situacija je oliko šizofrena da prosto ne može da bude istinita. Zato ako znaš bilo šta napiši molim te ko brata. Pozdrav veliki svima a posebno tebi Šarac i izvinite na ovolikom postu!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Šarac said:

Faye i D Brown zvanicno nisu dobili otkaz. Jednostavno ih nisu licencirali za El, sto u prevodu znaci da imaju pravo da igraju u ABA ligi, oni su koliko vidim danas bili na treningu.

Ne vidim na koji nacin ce oni otici negde na manju platu, profi su, tu ce da treniraju i "cekaju" sansu. D Brown vec ima dobrog iskustva u profesionalnom odradjivanju ugovora.

 

Ojo nije hteo da produzi ugovor, nije mu bilo ponudjeno sada da ide u FMP, pa valjda ovi ocekuju da ce se pojaviti klub koji ce ga uzeti ( za EL je kasno), promenio je managera pre mesec dana i vec od tada je u trazenju novog kluba. 

 

Dobra je stvar sto se niko nije pojavio da otkupi Gistov ugovor, a da se pojavio vec bi citali zvanicnu oprostajnu poruku na zvanicnom sajtu kluba.

 

Jos imamo pravo na jednog igraca u ABA ligi da prijavimo, videcemo da li na poziciji 2.3,4 ili 5 gde bude zafalilo da se reaguje. 

što proguta jednu cifru ... :classic_biggrin:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zizu said:

Stimac izbacio pre neki dan na Instagramu, vozi auto i odvrnuo rastu.

Zemljo, molim te, otvori se

 

Moze Stimbe da slusa i Thompsona u slobodno vreme, niko mu ne brani. Nema to nikakve veze, ono sto je bitno je da je u pitanju jedna besramna, iskompleksirana, vreca sala od kosarkasa za koju su i pticice na grani do sada shvatile da nema kvalitet da igra na bilo kojem ozbiljnijem nivou od prosecnog turskog prvoligasa. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...