Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

citam i neveruem da ljudi prizeljkuju stimca..

na stranu sto bi se to zarvrsilo tako sto bi na kraju bio zamena za gista, al ja personalno ga ne bih menjao ni za oja.. 

jedno 3 puta skuplji, jos gori u odbrani i slobodnim, plus iritantan kao pojava.

personalno pre bi sansu dao jovanovicu, i krpio sa fayeom, dok se kuzmara ne rehabilituje(tm)..

sad druga stvar sto su strucnjaci glupan i tupan resili da katuju sve visoke koji znaju da igraju odbranu.

  • Like 12
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, n4l1m said:

citam i neveruem da ljudi prizeljkuju stimca..

na stranu sto bi se to zarvrsilo tako sto bi na kraju bio zamena za gista, al ja personalno ga ne bih menjao ni za oja.. 

jedno 3 puta skuplji, jos gori u odbrani i slobodnim, plus iritantan kao pojava.

personalno pre bi sansu dao jovanovicu, i krpio sa fayeom, dok se kuzmara ne rehabilituje(tm)..

sad druga stvar sto su strucnjaci glupan i tupan resili da katuju sve visoke koji znaju da igraju odbranu.

Jovanovic imao dobru sezonu u Italiji prosle godine.Ako su svi tvoji sinovi,posalji Filipa u Italiju da vidimo sta ce da se desi pa ga slobodno vrati aledece godine.Nego na realnom trzistu Filip nije ni za Holandsku ligu.Eto sad je Jovanovic odpadak i povukli decka sa pozajmice i zakovali za klupu.Mucenog Ristica poslali preko 2k km i on dokazao da je bolji od Oja,a sad dovodimo Stimca...Gomila nelogicnih poteza zbog ljubavi prema sinu.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, pavijan2 said:

@ivan9 aka Laki

U EL ima više od 141 igrača. Jel' su u konkurenciji samo ono sa prosekom preko 10 minuta po utakmici?

15min je po utakmici za naprednu statistiku. 15min i 75% odigranih utakmica je za obicnu statistiku. Tako se eliminisu suludi rezultati 🙂

244 igraca je igralo u EL do sada makar za 1s. Filip je po FIC-u 216-ti igrac kada se ukljuce i ovi nebitni igraci 🙂

Interesantno Kevin Panter je 215-ti 🙂

Po eDif-u deli 239-to mesto od 244 igraca sa Antonom Ponkrasovim iz Zenita.

ORtg je 230-ti od 244(Nemanja Nenadic je 240-ti ali je igrao ukupno 1-2min pa je suludo gledati i ove igrace koji ne igraju dovoljno)

eFG% je 217-ti od 244 ali poslednjih 20 ima eFG = 0 itd itd

Edited by ivan9 aka Laki
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ivan9 aka Laki said:

Bitno je da ima mesta za "igraca" koji posle ovog poslednjeg duplog kola EL je (zbirno po svim parametrima) 141-vi igrac od ukupno 141 igraca u EL

Parametri po kojima ima ovako solidnu poziciju(da ne smaram sa ciframa):

FIC(Floor Impact Counter) je 140-ti od 141 igraca (Dmitriy Khvostov je samo losiji)

PER(Player Efficiency Rating) je 141 od 141 igraca

Ort(Offensive Rating) je 141 od 141 igraca

STL%(Steal Percentage) je 141 od 141 igraca

TOV%(Turnover Percentage) je 141 od 141 igraca

PPS (Points Per Shot) je 141 od 141 igraca

TRB%(Total Rebound Percentage) je 136 od 141 igraca(meni iskreno neverovatno da ovde nije najgori)

eFG%(Effective Field Goal Percentage) je 141 od 141 igraca

TS%(True Shooting Percentage) je 141 od 141 igraca

Imamo li mi kojeg lakseg protivnika u EL, greh je da dete ostane zabelezeno kao najgori igrac EL? 

Recimo da se organizujemo, kupimo karte za neku od sledecih utakmica i krenemo da zvizdimo suparnickim igracima. Oni povuku igrace sa terena zbog zvizduka a u tom trenutku Filip postigne, neometan, neku dvojcicu, trojcicu, uhvati neki skokic, uspe da mu ne uzmu zivu loptu iz ruku i da vidis kako ce da skoce procenti.

 

Fali ti procenat za 2 poena.

 

1 hour ago, Zizu said:

Primorska veceras bez: Harris-a, Kuridze, Siska, Cakaruna i trenera Golemca. Sto kaze Perkos ako od takve ekipe izgubimo ili  odigramo egal, za bolje i nismo od katanca( revolucije)

 

Odakle ti ovo da ne igraju svi navedeni?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

 

Fali ti procenat za 2 poena.

 

 

Odakle ti ovo da ne igraju svi navedeni?

harris, cakarun i karidza plus golemac su otisli..

to za siska miska i jos tih par sto  se spominju da nece igrati, ne znam gde su nasli..

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mmajstor said:

 

Gist mu je ovde samo dao boost da bolje istrci kontru. 

 

Igra zivaca je u pitanju. Mi imamo viska centara a Partizan manjak. Svaki otpusteni moze biti iskoriscen da se pokrije taj manjak. 

Plejeve imaju, mada imamo jednog koji ih je razbio prosle godine, sa sve pridoslim Gordicem. Ako.tatku pukne film, eto sanse da se osveti...

Link to comment
Share on other sites

Nego poenta jucerasnje Lazine price je da nece vise da igra zbog zvizduka.Da smo bliski rekao bi mu idi na ritmicku gimnastiku.A ovako posto sam ceo zivot ostljiv na ultimatume.

Branko Lazicu toliko si mi se zgadio da  sto se mene tice NE MORAS VISE NIKADA DA IGRAS.

A i ostalih sto se tice vecina vas je nekada igrala protiv KkCzv pa i sam predsednik je toliko puta bio na celu FMP a protiv Zvezde.Ja preko 30 godina placam kartu i volim taj klub.Jedan Spsovac i Slobin Pulen u 43.godine nece da mi govori kome cu da zvizdim,vredjao nikoga nikada nisam.Ima bre da zvizdim i da skandiram da Filip ide i kluba koliko ja hocu.

Samo jedan igrac me je kao navijaca toliko zaduzio da se posere na sred pionira mrtav pijan ne bu mu zvizdao...A svi ostali sikter...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, 1 od 8000 Lakija said:

Smrad, nije hteo da dodje kod nas da stoji iza Filipa na konferenciji.

Sad me podseti na ovu SNS formaciju na konferencijama, kada jedan nesto lupeta a ovi ostali stoje iza njega kao fikusi i intenzivno bleje. 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

nego este izvalili sto je ostoya iskulirao prozivku choxa..

da se oglasio, retardirani chox bi video da ovaj nema veze sa organizacijom(tm) "infiltriranih grobara koji mu teraju midzeta iz kluba", pa bi mozda chox i razmislio o sklanjaju midzeta iz 12..

al nije ostoya vrana, korisnije  mu je da ovaj misli kako je ovo maslo grobara i da je time  midzetu zacementirano mesto u zvezdi, nego da partizan dovede 3 nba igraca.

Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, CLakiSH said:

Nije, ali oni su ga doveli do apsurda,( tipa kada iza Sline stoji ZAndarmerija i SAJ u punoj opremi) pa me zato prvo asocira na njih.

Ok, nisam pratio.

 

Meni je samo pocelo da smeta to da kada hoce nesto da se oblati uporedi ga sa SNS.

Maltene, kao kada se gore na politici neko i nesto zeli izbaciti iz diskusije pa se prokaze kao fasista.

 

Stvara se histericni osjecaj laznog elitizma, a ima ga u tragovima realno. 

 

Ja isprva nisam kapirao tvoj stil pisanja (ismijavanje sipke), ali mi on djeluje dosta prijemciviji nego kolektivno njakanje u sta se diskusija pretvara iz dana u dan.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, laki pepe said:

 

Ok, nisam pratio.

 

Meni je samo pocelo da smeta to da kada hoce nesto da se oblati uporedi ga sa SNS.

Maltene, kao kada se gore na politici neko i nesto zeli izbaciti iz diskusije pa se prokaze kao fasista.

 

Stvara se histericni osjecaj laznog elitizma, a ima ga u tragovima realno. 

 

Ja isprva nisam kapirao tvoj stil pisanja (ismijavanje sipke), ali mi on djeluje dosta prijemciviji nego kolektivno njakanje u sta se diskusija pretvara iz dana u dan.

 

 

čović jedino nije zvanično učlanjen u SNS. inače koristi iste kanale komunikacije i identične metode. tako da je poređenje na mestu iako nepotrebno imho, pošto to samo mojoj pokojnoj babi eventualno nije jasno

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, n4l1m said:

nego este izvalili sto je ostoya iskulirao prozivku choxa..

da se oglasio, retardirani chox bi video da ovaj nema veze sa organizacijom(tm) "infiltriranih grobara koji mu teraju midzeta iz kluba", pa bi mozda chox i razmislio o sklanjaju midzeta iz 12..

al nije ostoya vrana, korisnije  mu je da ovaj misli kako je ovo maslo grobara i da je time  midzetu zacementirano mesto u zvezdi, nego da partizan dovede 3 nba igraca.

 

Budi bar malo ozbiljan, cuj Nebojsa Covic misli ovo. Klasican spin da se prime neki posto takve price raznima mogu da se prodaju "do sudnjega dana". Partizanu , Buducnosti i ostalim konkurentima je zadnje sto zele da se Filip Covic skloni iz tima KKCZ. Da zele da organizuju nesto oni bi poslali ekipu sa transparentima podrske i da im sto duze igra za Zvezdu, po mogustvu sve zavrsnice derbi utakmica.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

 

čović jedino nije zvanično učlanjen u SNS. inače koristi iste kanale komunikacije i identične metode. tako da je poređenje na mestu iako nepotrebno imho, pošto to samo mojoj pokojnoj babi eventualno nije jasno

Jedinstven je njegov nacin komunikacije, a nedavno pokazano i direktno usmjeren na bezbjednost pojedinaca, samo sto nismo o tome diskutovali.

Link to comment
Share on other sites

Gazda je doktor spina, tu mu nema ravnog.

 

Kako li je samo maestralno pustio pricu na rsb da se trazi kombo 2/1. Ustvari prvo je bilo 1/2 pa onda se preslo na 2/1. Gdje li je on vidio to 1 kod Kevina Pantera. Jedino ako je mislio na vesninog pantera. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, laki pepe said:

Jedinstven je njegov nacin komunikacije, a nedavno pokazano i direktno usmjeren na bezbjednost pojedinaca, samo sto nismo o tome diskutovali.

 

diskutovali smo (bar ja mislim??) o tome kako su čovićeve metode & mesta na kojima ih interpretira, identične snsovskim

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...