Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Ja sam zadovoljan. Gavrilo je pre mesec dana rekao da je cilj ulazak u plej of, a trenutno smo na dobrom putu. Posle šta se uradi, uradi se... Bože moj.

 

Inače vrhunski skauting/potez dovođenje Kuridže. Jedino u jednačinu nisu ubacili da je lik igrao za klubove koji žive od danas do sutra, da mogu svakog trenutka da se ugase, da su ciljevi kod nas najviši i da je pritisak veći... Slično kao komšije kad su doveli Majstorovića iz Metalca i onda otrežnjenje kad je zaigrao za njih, u fazonu "nemoguće, kidao je u Metalcu". Ne kaže se slučajno da neko nije za veće klubove.

 

Definitivno probijamo dno, kad ni ova Primorska koja je jedva skupila igrače za protokol nije uspela da zamaskira naše tužno izdanje.

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim, da je ova koMferencija za štampu već bila neke vrste uvod u alibi za slučaj, da ne uđemo na F4.

Eto kao teško je bilo, trpeli smo sve, pružili ruku nezahvalnim navijačima, al oni su i dalje nastavili sa žvižducima i nisu pružali adekvatnu podršku pa smo se slomili pod pritiskom...

Link to comment
Share on other sites

"Recept" iz utakmice sa Cibonom je uspeo i ovde (steta sto ga ne primenismo i na nekim drugim gostovanjima), samo da sutiramo 50% ili vise za 3 poena (veceras 13/26 ili ti okruglo 50%) i nema problema za nas. Ovakvom "igrom" i odbranom pick and roll-a ce nam se "nacestitati Nove godine" najbolji pick and roll plejmejkerski par u ligi. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jel moze neki size za nas koji smo imali tu srecu da ne gledamo? Vidim da smo izdominirali juniore Primorske, da MJK jos nije skontao da je promenio klub.Nego jel kevin panter izdominirao?Jel pao po koji zvidzuk?Jel adjutant krenuo da izvodi ekipu, pa skontao da nema pojma gde je izlaz u Kopru? Jel skontao Starac Foco u kom je gradu i koja se liga igra? Hvala unapred onima koji su patili i za mene😎

Edited by Gudura
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jedino pozitivno u toj pobedi je to, da nismo izgubili 🙂

Ćelavi panter je bio non factor, pošto su svi bili više manje nezainteresovani, konferencija je očigledno dala rezultate.

Deki i adjutant ubacili zajedno čini mi se 10 trojki, pa ipak ta i takva Primorska, bez prve petorke i trenera, dobila nas je u 2/4 i izgubila na kraju samo 12 ili kolko već, pa ti vidi.

Link to comment
Share on other sites

Ako se po jutru dan poznaje, Sava Lešić iz mladjih dana je Čarls Barkli za Jagodnik Marka Kurnindžu 🤔

 

Šalu na stranu, umesto da uvodimo mlade igrače, buduce reprezentativce da rastu uz prvi tim, mi dovodimo 32+ igrača na dve godine sa kojim obrazloženjem?

Edited by Mikel
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Evo predloga za trenera. Jes' da je u duši grobar, ali je pošteno natopio Zvezdin dres. Sudeći po tekstu, bar zna da postavi dijagnozu. 

 

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1263034/Marko-Marinovic-izjava-nevaspitani-igraci.html

 

Što se tiče utakmice... Da mi je neko pre tri meseca rekao da će na parketu u bitnoj utakmici u trenucima kada se lomi rezultat za Zvezdu igrati Čović, Kuridža, Jovanović ja mu ne bih verovao i verovatno bih mu se podrugljivo smejao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...