Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Just now, Сандро Ђентиле said:

Потребан нам је резервни плеј, било који тренер је без њега непотребан.

Bojim se da su nam potrebna dva plejmekera. Covic na nivou EL neupotrebljiv a Braun nema konstantnost. U 3 od 4 meca u EL Braun nas je osudio na Coviceve minute, sto zbog faulova sto zbog lose igre. Uzasni smo na toj poziciji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Necu da tupim, ali zarekao sam se da necu da gledam dok je Filip tu i izdrzao sam.

Citam, stanardno igrac manje dok je skot na terenu. Klasika, povedemo i onda udje mamlaz i potop. Posle juri ali dzabe. Pametno od Nebojse, raskurcaj sve i dokazi da si u pravu, a ti beskicmenjaku celavi, kenjaj po terenu kad srama nemas. I vi bezmudi novinari, kao da ce vas Cepes nabiti na kolac ako se usudite da pitate za celavka. I najverniji, ne valja Kalina a ovaj mali brabonjak je ok.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam tacno ni sam, ali recimo da sam na ovom forumu tu negde od kada je Covic preuzeo klub. I smatram da ga je dobro vodio sve ove godine, ako izuzmemo javne rasprave i merenje patke. Ne samo da je bio bolja solucija nego trenutna vladajuca politicka stranka, pa i ona pre nje, vec generalno mislim da je dobro vodio klub. Na ovom PDFu on je za mene bio samo kljucan coveg Zvezde i tako sam ga i komentarisao, tacnije nisam se gadio njegovih politickih epizoda i ostalih stvari koje nemaju veze sa kosarkom. Jedini trener koga sam ovde prozivao bio je Vlada Vukoicic i prizivao sam iz sveg glasa Dejana Radonjica. Nakon Cibone i Arrene, pa recimo da sam bio medju 1 posto ljudi koji bi pruzio poverenje za dalji rad trenera. Ipak sve to je bilo lako reci iz ugla navijaca. Covic je to i uradio. Skidam kapu na tome. Odlazak Radonjica nije posledica sukoba sa Covicem, vec je posledica zavrtanja slavine od strane drzave, da bi se valjda mi malo resetovali, a komsije nam prisle. Ne krivim ga dakle ni za to.

 

Ali ako je jedini nacin da Filip Covic vise ne igra za prvi tim Zvezde, to da Nebojsa napusti mesto glavnog coveka Zvezde, onda dizem ruku za to. Do tada odmoricu svoju psihu i zivce od ovoga. Nije mi drago sto cemo time i mi postati stranacki klub, ali stvarno ne mogu ovo vise da gledam. Uhvatio sam sebe da ne zelim da gledam Zvezdu, a to mi se desilo prvi put od kako je pratim. Ne volim da citam uvrede i prvi sam bio protiv toga ovde, a o djubrenju topika da i ne govorim. No to je samo forum, bez njega se moze. Zvezdu sam navikao da gledam i kad smo se vec krvavo izborili za ovu EL, treba da je odigramo dostojanstveno, posteno, napaljeno i jako. Ponosno. A ne da je igramo da bi sin mogao da se hvali svojoj deci a deda svojim unucima.

 

Sportski pozdrav, jer se i ovde odjavljujem. Pa do nekih boljih dana. Svako dobro svim forumasima. :)

  • Like 7
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Žao mi energije, baš smo izginuli u prvom poluvremenu, i onda onako glup kraj, i opet smo dobro otvorili treću, ali više se nije moglo.

 

Nekako pokušati da pobedimo Himki sledeće nedelje i da se potučemo sa Realom, da barem sa 2-5 završimo ovaj period baš jakih mečeva u EL, pa onda protiv Asvela, Albe, Žalgirisa i Valensije da pokušamo bar 3-1. 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

Dajem šansu novom treneru, ko god on bio, dve utakmice, ako i tada sincic ima više od 6-7 minuta po utakmici stvarno počinjem da preskacem utakmice i gledam sam kad bas nemam šta da radim.
Nikad do toga nisam došao ali eto... Dosta mi je više nepotizma, ne mogu idalje čak ni pasivno da učestvujem

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...