Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Neka Fićko uleti sa svojim ugovorom od 100k za novog trenera. Sada se junače pokaži, oprosti klubu sva potraživanja, vratiće tata kad uđemo ponovo u EL. Ali ovo, nemamo 500k za dobrog trenera. Koga bre više lažete i mažete? Vrlo sam blizu odluke da batalim praćenje ovog stanja koje je familija Čović sama zasrala.

Link to comment
Share on other sites

Ako je Čovićevski sporazumno raskinut ugovor sa Tomićem, a kako bi drugačije...? tu smo najmanje dobri 250K.

Derik ''Bivši'' uzevši u obzir kako ga se lako odričemo ima neku izlaznu klauzulu u korist kluba, uz kompenzaciju...još 250K.

Tih po kile jura uložimo u pleja hodača po žici...preuzimamo rizik sa Borišom, Kuz in, Odžo u FMP, Filip u tri majčine...i koj će nam trener...? ...ček prvo od ovog da se oporavimo.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Добар тренер је битнији у кошарци него у фудбалу. Више тактике и динамичнији спорт.

С друге стране краљ сујете јуче ладно изјави како немамо паре за скупог тренера (а имамо за скуп ростер) тако да је јасно да хоће да и даље има све под контролом. Сале Обрадовић и да је могућ (без уговора) , за нас је немогућ. Јасно је да квалитетан тренер може да утегне и лагано ажурира овај ростер. Овом који се пита није јасно јер неће да му је ишта јасно ако мора неком да преда палицу да нешто одлучује, а озбиљан тренерсвашта одлучује.

Тако да ће требати право чудо да се нешто промијени...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, mmajstor said:

Koliko li je onda kostao Tomic kad nam je 500k toliko mnogo? 

 

Pritom, kada bi se jos rasteretio preglomazni roster, na koju foru se ne moze skupiti 500k....a auto moze Nesa Ilic da mu da na koriscenje, njemu je sve ionako u pesackoj zoni, i hala i strahinjica bana. 

200 k prve sezone, za ovu ne znam koliko je povecanje kao i za trecu sezonu.

 

Ono sto je pricao o plati , automobilu i stanu je aludirao na komsije i platu Trinkijerija, ne treba valjda da ti crtamo da KKCZ ne moze da plati toliko trenera, moze, ali one koje mi ovde licitiramo traze duple pare, ogradio se odmah da ni 500 k ne moze da plati, tj nece. 

OD 2011 samo se jednom zajebao da plati mnogo trenera a to je bio Pesic i zavrsili bez trofeja, od tada nema sanse da odvoji pola miliona za trenera jer ni to nije garancija da ce bilo sta uzeti.

Svi treneri posle Pesica su bili skoro pa pocetnici i bez nekih uspeha.

Tako da Paskval, Barcokas, Pitino sa ugovorima od 1 milion plus bonusi, ma dajte nemoj da se lozite bez veze.Nece da se desi ni u snovima.

 

Meni je zao samo Gavrilovica, sto mu debi kao prvi trener bilo koje ekipe u narednih 7 dana u EL ce biti po svemu sudeci ekipe za top 8 od cega dve ekipe skoro pa sigurno ce zavrsiti i na f4. Da je moglo teze, pa nije.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pepe sancez said:

Pa dobro, zajebali smo se sto smo imali Pasica. Nije da nisam vec cuo. 

 

U sljedecem postu bice da smo se zajebali i sto smo imali Radonju. Lijepo

Evo da ne udjemo u raspravu, zasto nije produzio sa Pesicem pod istim uslovima ?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Šarac said:

200 k prve sezone, za ovu ne znam koliko je povecanje kao i za trecu sezonu.

 

Ono sto je pricao o plati , automobilu i stanu je aludirao na komsije i platu Trinkijerija, ne treba valjda da ti crtamo da KKCZ ne moze da plati toliko trenera, moze, ali one koje mi ovde licitiramo traze duple pare, ogradio se odmah da ni 500 k ne moze da plati, tj nece. 

OD 2011 samo se jednom zajebao da plati mnogo trenera a to je bio Pesic i zavrsili bez trofeja, od tada nema sanse da odvoji pola miliona za trenera jer ni to nije garancija da ce bilo sta uzeti.

Svi treneri posle Pesica su bili skoro pa pocetnici i bez nekih uspeha.

Tako da Paskval, Barcokas, Pitino sa ugovorima od 1 milion plus bonusi, ma dajte nemoj da se lozite bez veze.Nece da se desi ni u snovima.

 

Meni je zao samo Gavrilovica, sto mu debi kao prvi trener bilo koje ekipe u narednih 7 dana u EL ce biti po svemu sudeci ekipe za top 8 od cega dve ekipe skoro pa sigurno ce zavrsiti i na f4. Da je moglo teze, pa nije.

 

 

Moze nesto novo ili samo prepricavate gazdin intervju od juce? Naravno da njihove cene nisu sad tolike, posebno Barcokasa. Mene zanima gde ti nadjes te cene, mislim sa kog portala ili sajta.

 

Covek je rekao da je budzet  8.3m koliko se secam, neki su ovde pisali da ni u snu nije toliki, kamoli da je prosecno od 2011g 5.9m. Kako je kad vucic krene da bicuje, pa je sve uskladjeno i tacno po proracunima. 

 

Verovatno je troseno i vise para ispod zita, bilo bi cudno da se sve radi po papirima. Kao sto je najskuplji igrac onaj za koga znamo kolika je plata preko nekog drugog izvora, a da nije RSB pamflet project!!!

Link to comment
Share on other sites

Daj da probamo sa Gavrilovićem. Ne znam mnogo o njemu, ali dosta dugo je tu, a i deluje kudikamo pristojnije od batice Alimpija i sličnih. Ozbiljan trener neće doći bez ili: a. brda keša ili b. garancija da mu se Čovke neće mešati u posao, a lepo bi bilo da su oba uslova kumulativno ispunjena. Dok god je Filip u sastavu, svi ostali problemi su sekundarni.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Pavaroti said:

Moze nesto novo ili samo prepricavate gazdin intervju od juce? Naravno da njihove cene nisu sad tolike, posebno Barcokasa. Mene zanima gde ti nadjes te cene, mislim sa kog portala ili sajta.

 

Covek je rekao da je budzet  8.3m koliko se secam, neki su ovde pisali da ni u snu nije toliki, kamoli da je prosecno od 2011g 5.9m. Kako je kad vucic krene da bicuje, pa je sve uskladjeno i tacno po proracunima. 

 

Verovatno je troseno i vise para ispod zita, bilo bi cudno da se sve radi po papirima. Kao sto je najskuplji igrac onaj za koga znamo kolika je plata preko nekog drugog izvora, a da nije RSB pamflet project!!!

Projektovan, a ne i sa parama na racunu, odgledaj intervju jos jednom, nikada nismo imali obezbedjen budzet vec projektovani, ili "sto je babi milo"

Da ne ulazim u to koliko je ugovora vec pod faktoringom ( ovi visegodisnji) unapred a ne da se cekaju mesecne uplate. 

A koji je to izvor drugi, onaj turski portal, ili ono sto se javno kaze na skupstini svake godine , pa ako ima ovde clanova skupstine to mogu i da potvrde, ako meni ne verujete.

 

Ne mogu da sada listam plate trenera , ali Paskval je imao u Barsi negde preko 1.5 miliona ugovor, Barcokas u Himkiju blizu milion. Da li mislis da su manji, tj da li je logicno da Djenka ima 900 $ godisnju platu a da Barcokas kao osvajac EL titule ima platu manju od Djenke.

 

Pesic, Lazic, Vukoicic, Radonjic, Alimpijevic, Topic, Tomic.

 

Molim te samo napisi koji trener je ovde od nekog velikog imena posle Pesica, i gde vidis logiku da sada dovede nekog trenera od plus milion.

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Casaubon said:

Bukvalno ni jedno domace ime mi ne pada na pamet. Ne bi me zacudilo da i ove godine trenera nadjemo medju asistentima. Ne znam kakav je Rajakovicev status u Finiksu?

Da li stvarno misliš da bi neko otišao iz NBA da bi bio trener ovde?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

Projektovan

Cak se ni Covic ovako ne upreze da se odbrani. Svaka cast, slazem da se da su oviskupi. Jel isto placamo  Gista i ekipu kao u timovima pre? 😁Nek proradi i zaradi dinar Sunturlovic, Cabarkapa itd...xe xe.Nek spuste cenu trenerima koji nema potez i moja baba zna da dovede Jovanovica iz FMP-a :thumbup:

 

Jos kaze Nebojsha, daje sansu mladim trenirama.Mogao je i nasim mladim, domacim igracima.Kakav  je to filozof, komedija .

 

Svaka tebi cast, iskreno ti kazem. Boris se za Covica, ovo je za pohvalu..Kad bi se svako borio ovako za nesto sto voli...Gde bi nam kraj bio!!!

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Laki21 said:

Daj Uvalina nek ide život

Uvalin jedino kao sok terapija i nakon 2-3 utakmice trener koji moze da postavi stabilni sistem. Nije Uvalin trener za nas. A i kod njega bi igrao Covic 100%. Nazalost nekada davno sam saradjivao sa Uvalinom i osim njegove energije nema puno da ponudi (moje misljenje). 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...