Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

50 minutes ago, Kooineeperk said:

 

B1: Ti i logika jednostavno ne idete u istu recenicu. 

 

Ali ajde...

 

B2: Sezona 16/17, izgubili derbi od Partizana i u preostalih 6 utakmica izgubili cuvenu utakmicu na krovu i izgubili titulu za 3 poena (da se ne mucis - sve utakmice do kraja su bile bitne, jer da je Partizan izgubio u poslednjem kolu Zvezda bi bila prva jer su se gledali poeni iz prvog dela sezone).

 

Sad ti meni nadji primer gde je Zvezda izgubila 4 utakmice (olaksavajuca okolnost: prosula 12 poena) u poslednjih 8 meceva (koji su bili bitni). 

 

O cemu ti pises, da li ti uopste to citas?

 

Umesto da se gadjas uvredama, daj malo razmisli - kazem da je totalno svejedno da li ima 2 ili 4 poraza do kraja pa nema razloga prvo proglasavati za "jos uvek mozemo da izgubimo titulu", a drugo za "slavimo, prvi smo".

 

Toliko o tome i stvarno bi mogao malo da se pomucis i razumes o cemu pricamo. Necemo stici nigde sa stavom "haha, ala lupetas, kakav si ti kreten, kako si glup, epski trolujes".

 

E sad oko tvog primera - taj derbi sa Partizanom je ovaj derbi sa Partizanom. Da li je Crvena zvezda nakon toga izgubila 2 meca ili 6 bodova? Govorimo o mecevima sa svim ostalim ekipama nakon derbija.

 

8 minutes ago, Don Juan said:

Ja mislim da mi nismo izgubili 4 meča u 8 kola još od kako Tito više nije među nama, a ne u zadnjih osam kola.

 

I? Zbog cega je ovo relevantno?

Dajte citajte sta se pise - ako mora da se crta, to je kao da vodis 10 ili 20 razlike protiv Krke u Pioniru pred poslednju cetvrtinu. Svejedno je, ali svakako neces na 20 razlike 10 minuta pre kraja da se glupiras i ponizavas protivnika.

 

Da li je +6 ili +12 svejedno je, titula je osvojena jos pre meca sa Partizanom. Znaci, ili vazi da cekamo kraj ili se drzimo realnosti i kazemo, ma +9 je 9 kola pre kraja to je gotovo.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

Svejedno je, ali svakako neces na 20 razlike 10 minuta pre kraja da se glupiras i ponizavas protivnika.

Slavili momci pobedu u večitom derbiju. U čemu je tačno tvoj problem?

Nismo slavili titulu ni kada smo imali 30 bodova vise od Partizana.

Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, goldberg said:

Toliko o tome i stvarno bi mogao malo da se pomucis i razumes o cemu pricamo. Necemo stici nigde sa stavom "haha, ala lupetas, kakav si ti kreten, kako si glup, epski trolujes".

 

Ja ovo nikada nisam rekao, a ti moguce da tako nesto mislis, pa se suzdrzavas da i ne napises. Dakle, ili podmeces (po obicaju) ili si ti taj koji bi da vredja. Treceg nema. 

 

4 minutes ago, goldberg said:

E sad oko tvog primera - taj derbi sa Partizanom je ovaj derbi sa Partizanom. Da li je Crvena zvezda nakon toga izgubila 2 meca ili 6 bodova? Govorimo o mecevima sa svim ostalim ekipama nakon derbija.

 

Ocekivano je da spinujes - trazio si 8 poslednjih meceva gde je izgubljeno 2 utakmice (ili 6 bodova), i da su svi mecevi bili bitni. Dobio si sta si trazio. Sad ti pravis neke dodatne uslove, da u tim mecevima nije igrala sa Partizanom. Neverovatan si. 😄 

 

Hajde sada ti meni nadji primer koji sam ti trazio, nemoj sada da se izvlacis. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Ja ovo nikada nisam rekao, a ti moguce da tako nesto mislis, pa se suzdrzavas da i ne napises. Dakle, ili podmeces (po obicaju) ili si ti taj koji bi da vredja. Treceg nema. 

 

Ti kada mi napises "ti i logika ne idete u istu recenicu" ja to shvatim kao "glup si, epski trolujes, kakav si kreten".

 

Kako bi ti shvatio ono sto si napisao? Nego, po obicaju uopste ne vodis racuna na kakav nacin pises jer mislis da se gomila slaze sa tobom, pa sto da ne napises nekome "blage ti veze sa logikom nemas", drugim recima "glup si".

 

 

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Ocekivano je da spinujes - trazio si 8 poslednjih meceva gde je izgubljeno 2 utakmice (ili 6 bodova), i da su svi mecevi bili bitni. Dobio si sta si trazio. Sad ti pravis neke dodatne uslove, da u tim mecevima nije igrala sa Partizanom. Neverovatan si. 😄 

 

Hajde sada ti meni nadji primer koji sam ti trazio, nemoj sada da se izvlacis. 

 

Ma covece, trazim ti primer situacije gde je ostalo osam (ili koliko god) meceva gde si veliki favorit, kakve veze ima mec sa Partizanom gde nisi veliki favorit?

I o kakvim primerima pises, pa nisam ja tvrdio da je moguce da se izgubi 4 meca, nego jos jednom, da je svejedno ostalo 2 ili 4 meca do kraja.

 

Vodis 9 razlike minut pre kraja, vodis 18 minut pre kraja, ista je situacija. LLSL je liga gde mozes da izgubis bodove samo protiv Partizana i gde se ekstremno retko desava da na nekim drugim mecevima gube bodovi.

 

No, zasto objasnjavati ti si sebi uzeo ulogu vodje vecine gde ces pisati uvrede i samo te to interesuje, a vecina klimati glavom. Uopste ni ne citas sta pisem, sto bih te vise zadrzavao?

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, goldberg said:

Ti kada mi napises "ti i logika ne idete u istu recenicu" ja to shvatim kao "glup si, epski trolujes, kakav si kreten".

 

Kako bi ti shvatio ono sto si napisao? Nego, po obicaju uopste ne vodis racuna na kakav nacin pises jer mislis da se gomila slaze sa tobom, pa sto da ne napises nekome "blage ti veze sa logikom nemas", drugim recima "glup si".

 

Nastavljas da podmeces. Ovo ti nije prvi put da ti "shvatas" nesto sto ja napisem kao "dijagnozu" (glup, kreten). 

 

2 minutes ago, goldberg said:

Ma covece, trazim ti primer situacije gde je ostalo osam (ili koliko god) meceva gde si veliki favorit, kakve veze ima mec sa Partizanom gde nisi veliki favorit?

Opet dodatno definises. Nemas drugi izlaz iz situacije nego da vrtis pricu.

 

2 minutes ago, goldberg said:

I o kakvim primerima pises, pa nisam ja tvrdio da je moguce da se izgubi 4 meca, nego jos jednom, da je svejedno ostalo 2 ili 4 meca do kraja.

O primeru koji si ti meni trazio i dobio, i o primeru koji sam ja tebi trazio a nisam ga dobio. 

 

A ti vise i ne znas sta si tvrdio. 😄 

Link to comment
Share on other sites

Prilicno si bahat i drzak i u vise postova nesto "pobedonosno" opisujes kako ja pisem i jos si dovoljno bezobrazan da recenicu "ti i logika nema dodirnih tacaka" definisises kao da nije uvreda.

 

Pritom i ostatak posta je najobicnije bahacenje gde se ti dokazujes ostalima i pljujes po onome sto pisem, a da uopste ne citas sta pisem.

 

Ako tvrdim da je na +6 resena titula, cemu pitanje da ti nalazim primere da je izgubljeno 12 bodova. Tvrdim da ne moze u nasoj ligi da se izgubi ni 6 ni 12, to ne moze razume ili neko ko je bezobrazan pa se pravi da ne razume ili neko ko blage veze nema sa logikom, kao sto ti kazes.

 

Drugo, situacija je mec sa Partizanom i mecevi nakon toga, da li je ostalo 8 ili 10 kola nebitno je - bitno je da Crvena zvezda ne moze da izgubi 6 bodova prednosti, sto dokazuje i poslednjih nekoliko sezona. Zato je svejedno da li je pobedila Partizan ili izgubila - titula je realno osvojena jos pre toga, kao sto titula nije osvojena matematicki ni u jednom ni u drugom slucaju.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, goldberg said:

Prilicno si bahat i drzak i u vise postova nesto "pobedonosno" opisujes kako ja pisem i jos si dovoljno bezobrazan da recenicu "ti i logika nema dodirnih tacaka" definisises kao da nije uvreda.

 

Pritom i ostatak posta je najobicnije bahacenje gde se ti dokazujes ostalima i pljujes po onome sto pisem, a da uopste ne citas sta pisem.

 

Reportuj me, banuj me, radi sta hoces... podmeces, spinujes, ako te nesto zaista vreca ima valjda ko to regulise. Ne znam, meni nikada nisu odgovorili na prijavu uvreda koje si ti meni uputio (a pod tim smatram i podmetanja, lazno optuzivanje - mene to vredja). 

 

28 minutes ago, goldberg said:

Ako tvrdim da je na +6 resena titula, cemu pitanje da ti nalazim primere da je izgubljeno 12 bodova. Tvrdim da ne moze u nasoj ligi da se izgubi ni 6 ni 12, to ne moze razume ili neko ko je bezobrazan pa se pravi da ne razume ili neko ko blage veze nema sa logikom, kao sto ti kazes.

Pa nije resena na +6. Bez obzira s kim se igra (jer taj uslov si tek kasnije izmislio, kao da je Partizan jedini koji moze da dobije Zvezdu a Zvezda gubila od Vozdovca bodove za titulu), moguce je izgubiti 2 utakmice u 8 kola (a da su sve bitne - jos jedan uslov koji si trazio inace bi primera bilo jos vise). A sasvim druga i daleko MANJA verovatnoca je da Zvezda, Partizan, bilo ko ko se bori za titulu (dakle ima jak tim) moze da izgubi 4 utakmice (ili prospe 12 bodova) u 8 utakmica. 

 

Razumes li da je prosto matematicki gledano, to razlicita verovatnoca? 

 

To sto ti verujes da je tesko da Zvezda moze da izgubi i 2 utakmice u poslednjih 8 je lepo, ja cenim tvoju veru, ali ja sam ipak obazriviji jer smo se tako opekli one sezone... Kapiras? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Kooineeperk said:

Reportuj me, banuj me, radi sta hoces...

 

Ovo je zaista bezobrazluk (i ne, kad kazem da si bezobrazan to nije vredjanje - to je konstatacija tvog agresivnog i bahatog nastupa).

 

Pisem kao forumas, to tvoje "banuj me" imputira da cu te ja banovati jer si nevinasce, a ja ne mogu da podnesem ono sto ti pises. I kad napisem report, reportujem te kao forumas.

 

Quote

podmeces, spinujes, ako te nesto zaista vreca ima valjda ko to regulise. Ne znam, meni nikada nisu odgovorili na prijavu uvreda koje si ti meni uputio (a pod tim smatram i podmetanja, lazno optuzivanje - mene to vredja). 

 

Sasvim si jasno napisao (ponavljam vec treci put) "ti i logika nemate dodirnih tacaka".

 

To je isto kao da nekome napises da je glup ili da namerno pise nebuloze. Isto kao kada nekome napises "bukvalno sve sto ti pises je epska glupost".

 

Nisi glup, shvatas sta znaci tvoja recenica, zasto se onda pravis glup?

 

Quote

Pa nije resena na +6. Bez obzira s kim se igra (jer taj uslov si tek kasnije izmislio, kao da je Partizan jedini koji moze da dobije Zvezdu a Zvezda gubila od Vozdovca bodove za titulu), moguce je izgubiti 2 utakmice u 8 kola (a da su sve bitne - jos jedan uslov koji si trazio inace bi primera bilo jos vise). A sasvim druga i daleko MANJA verovatnoca je da Zvezda, Partizan, bilo ko ko se bori za titulu (dakle ima jak tim) moze da izgubi 4 utakmice (ili prospe 12 bodova) u 8 utakmica. 

 

Razumes li da je prosto matematicki gledano, to razlicita verovatnoca? 

 

Ti ne shvatas da osam nije magican broj kojim se racuna sansa da se izgube bodovi.

 

Partizan i Crvena zvezda mogu da igraju nereseno, da dobije jedan ili drugi tim, to si izjednacene ekipe i izjednaceni mecevi. Svi ostali mecevi su skoro pa upisane pobede i zato se oni tretiraju kao svi ostali. Tvoj primer sa 8 kola pre kraja i Partizanom ima zajednicko sa ovim da je ostalo 8 kola do kraja, a to je nebitno - bitno je da su odigrani svi derbiji i situacija kada je nakon toga Crvena zvezda prosula 6 bodova - skoro pa nikad, barem se ja ne secam.

 

Ta situacija je ista kao da KKCZ ne sme da izgubi nijedan mec i docekuje Zadar, Krku, Megu i Cibonu i samo Krku i Cibonu - naravno da je verovatnije da se oklizne u prvoj varijanti, ali ne i mnogo verovatnije.

 

Quote

To sto ti verujes da je tesko da Zvezda moze da izgubi i 2 utakmice u poslednjih 8 je lepo, ja cenim tvoju veru, ali ja sam ipak obazriviji jer smo se tako opekli one sezone... Kapiras?

 

Potpuno je nebitno da li je ostalo 4, 8 ili 12 meceva do kraja - nema primera da je Crvena zvezda izgubila +6 bez meca sa Partizanom, odnosno da je dva puta izgubila od ostalih ekipa.

 

Pa nije isto da li mi imamo 2 kola do kraja +1 u odnosu na Buducnost i gostujemo u Podgorici (gde mozemo da izgubimo) ili 5 kola do kraja +1 uz lagan raspored.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Ni verovatnoca i statistika ti nisu jaca strana (jel i ovo uvreda?). Naravno da je bitno koliko je ostalo do kraja. Ali slazem se da je bitno i s kim igras, ali ne mozes da zanemaris preostali broj utakmica. 

 

Dosta je. Odgovorio sam ti na Tati, tako da necu ni ovde da sirim pricu. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

Ni verovatnoca i statistika ti nisu jaca strana (jel i ovo uvreda?).

 

Pa nije uvreda, jer kad kazes da sa logikom nemam veze, ne mislis na logiku kao disciplinu nego logiku kao mogucnost zakljucivanja.

 

Za verovatnocu i statistiku mozes da kazes da nemam pojma, ali ovo nema veze sa ViS nego bas sa logikom - ako si mocan da ne mozes da kiksnes na 2 meca, sigurno neces kiksnuti na 4, dok suprotno nije slucaj.

 

Mi smo se fokusirali na pitanje da li je mnogo realno da Crvena zvezda dva puta izgubi ili 3 puta odigra nereseno i ako kazem da to nije realno, nema bas mnogo svrhe da razgovaramo koliko je realno da 4 puta izgubi ili 6 puta odigra nereseno.

 

4 minutes ago, Kooineeperk said:

Naravno da je bitno koliko je ostalo do kraja. Ali slazem se da je bitno i s kim igras, ali ne mozes da zanemaris preostali broj utakmica. 

 

Vidis da moze normalno da se odgovori kad se procita post.

 

I ne, naravno da nije svejedno da li je ostalo 17 ili 7 kola do kraja, ali je situacija da je ostalo 6,7,8,9,10 kola do kraja i nema Partizana i +6 je ona situacija koju sam trazio, sigurno nisam zapeo bas za brojku 8.

 

4 minutes ago, Kooineeperk said:

Dosta je. Odgovorio sam ti na Tati, tako da necu ni ovde da sirim pricu. 

 

Prica na tati nema mnogo veze sa ovom, tamo komentarisemo nizove pobeda, ovde koliko je primereno slavljenje titule i koliko je to postovanje prema takmicenju.

 

Cak i da sam potpuno u krivu u oba slucaja to su razlicite stvari - ovde razgovaramo o dobrom ukusu i fer pleju (da li je iko slavio titulu, a da je nije teoretski obezbedio), a tamo o falicnosti LLSL.

Link to comment
Share on other sites

U drugim vestima, trener Partizana sportski priznao:

 

srpska javnost već je konstatovala kako je ovo „prava slika“ Partizana, da prethodnih 19 pobeda maltene ništa ne vrede, iako je i tu bilo detalja za pohvalu.

„Da, ovo je prava slika

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Don Juan said:

Ja mislim da mi nismo izgubili 4 meča u 8 kola još od kako Tito više nije među nama, a ne u zadnjih osam kola.

Sezona 1984/85.

U prvih 8 kola 4 poraza.

U prvih 12 kola 7 poraza.

Sedmi poraz u derbiju na JNA(moj prvi derbi uzivo).

Posle derbija zadnji na tabeli.Grobari pevali "druga ligo siri svoje grane i prihvati g...a s Marakane".

Iskra nas dobila u Bugojnu.Dzaja davao sve igrace iz autobusa za Miralema Zjaju.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, akisaki said:

Sezona 1984/85.

U prvih 8 kola 4 poraza.

U prvih 12 kola 7 poraza.

Sedmi poraz u derbiju na JNA(moj prvi derbi uzivo).

Posle derbija zadnji na tabeli.Grobari pevali "druga ligo siri svoje grane i prihvati g...a s Marakane".

Iskra nas dobila u Bugojnu.Dzaja davao sve igrace iz autobusa za Miralema Zjaju.

Jes vala, ali zato te sezone uzesmo Kup Maršala!! 😏

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, akisaki said:

Sezona 1984/85.

U prvih 8 kola 4 poraza.

U prvih 12 kola 7 poraza.

Sedmi poraz u derbiju na JNA(moj prvi derbi uzivo).

Posle derbija zadnji na tabeli.Grobari pevali "druga ligo siri svoje grane i prihvati g...a s Marakane".

Iskra nas dobila u Bugojnu.Dzaja davao sve igrace iz autobusa za Miralema Zjaju.

Super je to, ali... Da li smo izgubili nekada 4 utakmice (ili 12 bodova) u poslednjim kolima? 

 

I da je bilo bitno. 

 

I da nije od Partizana. 

 

I da nije od nekog drugog kog cu naknadno smisliti. 

 

I da smo u toj sezoni imali uske a ne siroke pruge na dresovima, a stucne bile iskljucivo bele boje, utakmice u koloru ne priznajem! 

 

 

A, cutimo? 

 

 

Ma sprdam se, ne pitam te zaista 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Znaci, vracamo se na trolovanje?

 

Lista izgubljenih bodova Crvene zvezde i Partizana u poslednjim kolima, dok su bili u trci za titulu:

 

2020/21: Crvena zvezda - samo Javor i nakon toga 17 uzastopnih pobeda, Partizan - remi i tri poraza u prvih 12 kola, 17/17 nakon toga.

2019/20: Crvena zvezda - Indjija, Javor nereseno, Partizan - irelevantno jer je 4 kola pre kraja izgubio titulu

2018/19: Crvena zvezda - samo Radnicki nereseno u celoj sezoni, titula odavno resena jos mnogo ranije

2017/18: Crvena zvezda - 2:2 sa Backom i 0:1 protiv Napretka i to je sve.

 

Znaci, pricamo o klubu koji za sezonu ne moze da izgubi vise od jednog meca kad je bitno i koji je u poslednjih par godina mozda izgubio jedan ili dva meca dok jos zvanicno nije osvojio titulu od drugih klubova, ali cemo da se pretvaramo da je +6 8 kola pre kraja nakon derbija krajnje nesigurno, a +12 je sigurna titula.

 

Ako cemo da gledamo realno, titula je osvojena mnogo ranije, kad je Partizan imao malo realnije rezultate (i gubio neke meceve od nekih klubova) i kad je Crvena zvezda otisla na +9, a ako cemo da gledamo teoretski, treba sacekati da broj bodova Partizana + moguc broj bodova Partizana u preostalim kolima ne moze da prestigne broj bodova Crvene zvezde.

Link to comment
Share on other sites

On 4/8/2021 at 6:11 PM, NMX said:

 

 

:s_d:

 

Није то ништа. Има неки текст о клубовима који нису никад узели трофеј ЛШ (набројани су и неки сад квалитетни који нису играли ни финале).

https://bolavip.com/en/soccer/teams-who-have-never-won-champions-league-20201203-0001.html

 

Међутим стварно само један клуб ипак има трофеј на актуелном службеном сајту и то на почетној страници. Погодите ко има Ушкета?:classic_laugh:

 

jB5Pwgw.jpg

Edited by Константин
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Константин said:

 

https://partizan.rs/

 

Е јеси Коштуница.

Ma,znao sam ja da im to negde stoji,ali brate ovo sa prikazom pehara je bas onako...neukusno..da ne upotrebim i tezu rec.

Lalat show (se nastavlja)
 

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Ispod prikaza pehara lepo stoji i natpis vicešampion, da ne bude zabune. Mi smo igrali to finale, izgubili i nema razloga da ga krijemo. 

 

A što se tiče slike koju je enemiks postavio, to je autoironija, naravno, nepoznata pojava zaljubljenima u sopstvenu veličinu.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barkley#34 said:

Ispod prikaza pehara lepo stoji i natpis vicešampion, da ne bude zabune. Mi smo igrali to finale, izgubili i nema razloga da ga krijemo. 

Ja i ne mislim da treba da krijete. Veliki rezultat svakako.
Sad..da li taj rezultat opravdava i ovakav njegov prikaz? Neka bude da je do mog ukusa.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Barkley#34 said:

Ispod prikaza pehara lepo stoji i natpis vicešampion, da ne bude zabune. Mi smo igrali to finale, izgubili i nema razloga da ga krijemo. 

 

A što se tiče slike koju je enemiks postavio, to je autoironija, naravno, nepoznata pojava zaljubljenima u sopstvenu veličinu.

 

Нећу да претворим ову тему у тату а још мање да се баш са тобом препуцавам али извини болдовано и јесте смехотресно пошто се за финале не добија Ушке. :classic_laugh:

Некада сам да ли са Старешином или с ким већ имао сличну расправу гдје је он од свих оних лузер финалиста нашао један којем је стајало вицешампион или runner up и то без пехара али није се даље ни могло указати да неки од побројаних клубова ни не помињу изгубљено финале у одјељку Honours, камоли да себи додијељују најважнији клупски пехар у најважнијој споредној ствари на свијету.

Међутим, не дирајте га ни случајно са официјелног сајта.:classic_laugh:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

 

Нећу да претворим ову тему у тату а још мање да се баш са тобом препуцавам али извини болдовано и јесте смехотресно пошто се за финале не добија Ушке. :classic_laugh:

Некада сам да ли са Старешином или с ким већ имао сличну расправу гдје је он од свих оних лузер финалиста нашао један којем је стајало вицешампион или runner up и то без пехара али није се даље ни могло указати да неки од побројаних клубова ни не помињу изгубљено финале у одјељку Honours, камоли да себи додијељују најважнији клупски пехар у најважнијој споредној ствари на свијету.

Међутим, не дирајте га ни случајно са официјелног сајта.:classic_laugh:

 

Meni je beskrajno simpatično kako je FKP kulirao one zvezdice za deset titula dok je imao manje nego Zvezda, da bi onda odjednom dodao dve čim je osvojio dvadesetu titulu. Pa sad kad smo mi došli do treće -- ne priznaju. 😀

 

Slično je i u basketu. Čim smo i mi došli do druge, oni se setili 20-nešto godina kasnije da dodaju i treću za kup šampiona. Mislim, njihov grb, njihova stvar ali jbt koliko je to detinjasto. 

Link to comment
Share on other sites

Ja bas ne bih isao u tu ulicu da sam na vasem mestu, mislim oko one 3. zvezdice u fudbalu od pre neku godinu i one kosarkaske titule dok se niste takmicili.

 

Realno bolje i pehar vicesampiona Evrope nego takve titule.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...