Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Trener Javora  :Hail:

 

 

Quote

Zato je nasa superliga zanimljiva, vidimo kako ekipe dobro igraju, na kraju cemo se mi boriti za opstanak. Ima 5-6 ekipa koje su bile na dnu, sada igraju neverovatan fudbal i zato je ova nasa lika ovako jaka. Mi generalno imamo problem sa vremenskim uslovima jer zadnje cetiri utakmice vetar je stalno protiv nas, kako god okrenemo stranu on opet ide protiv nas, nadamo se da ce prestati da duva.

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Trener Spartaka je besan na svoju upravu jer su mu rekli da mora da izgubi i od Napretka i od Javora. Napredak zatvorio i danas u Senti, Rad pukne u svakoj poštenoj utakmici. Cela liga je sprdnja, svako kolo po neki namešten susret.

U zadnja dva- tri kola, je bilo ja mislim preko 10 sumnjivih rezultata. Rezultati Rada su vrh ledenog brega. Napredak se provlači, a mečevi protiv Radničkog i Spartaka su blago rečeno sumnjivi.

Smešno je sve ovo. 

Link to comment
Share on other sites



U zadnja dva- tri kola, je bilo ja mislim preko 10 sumnjivih rezultata. Rezultati Rada su vrh ledenog brega. Napredak se provlači, a mečevi protiv Radničkog i Spartaka su blago rečeno sumnjivi.
Smešno je sve ovo. 


Da li bi bio iznenađen pričom da Tole Karadžić ima još uvek veliki uticaj na dogadjanja u SL....? Kad već spominješ Napredak, Spartak....njihovu utakmicu.

To je samo jedna epizoda LLSL Srbije...zato i ne možemo da dobacimo dalje od Ling Long varijante sponzorstva lige ..

Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Constantin said:


 

 


Da li bi bio iznenađen pričom da Tole Karadžić ima još uvek veliki uticaj na dogadjanja u SL....? Kad već spominješ Napredak, Spartak....njihovu utakmicu.

To je samo jedna epizoda LLSL Srbije...zato i ne možemo da dobacimo dalje od Ling Long varijante sponzorstva lige ..

Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
 

 

 

Zbog cega bi bili iznenađeni? Posebno ako znam kakva je ekipa trenutno u Napretku!!!!

 

Dok je mladji Miskovic bio na celu Napretka, tih godina, bio je "najpostrniji" klub, bez dogovorenih utakmica, bez pustanja i sl... Zbog toga su i ispastali. Dve godine su na brutalan nacin pokradeni od smrdljivog debelog Neska i SNS ekipe.

  Posebno su bili "fer" prema igracima. Savko ko je dobio ponudu i bio zadovoljan licnim uslovima, dobio je ispisnicu... cak je i sam klub dobre prihode od transfera. 

 

Sada je ekipa oko Bate Keramicara I Sina u klubu, I odmah vidimo na sta to liči... kako u Napretku, tako i u Trajalu ( I jos jednom lokalnom klubu Jedinstvo 1936 )

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A zasto stati samo na Arkanu i Partizanovom kupu?

Lako je ovde pricati stvari o namestenim mecevima kad u pitanju nisu mecevi kluba za koji navijamo - pa su nam odjednom sumnjivi nizovi pobeda nekog fudbalskog kluba ili "znamo" da ce se ovaj skloniti onome.

 

Ako je liga namestena to vazi za sve klubove, ako je neciji niz dobrih rezultata sumnjiv, onda to vazi i za dva kluba na vrhu kojem niko ne moze nista vec 20 kola.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, goldberg said:

A zasto stati samo na Arkanu i Partizanovom kupu?

Lako je ovde pricati stvari o namestenim mecevima kad u pitanju nisu mecevi kluba za koji navijamo - pa su nam odjednom sumnjivi nizovi pobeda nekog fudbalskog kluba ili "znamo" da ce se ovaj skloniti onome.

 

Ako je liga namestena to vazi za sve klubove, ako je neciji niz dobrih rezultata sumnjiv, onda to vazi i za dva kluba na vrhu kojem niko ne moze nista vec 20 kola.

 

Zbog cega replicas na post, kada nisi razumeo pročitano... ili tek da onako, kao po obicaju, sviras , znas vec cemu.

Edited by John Dies at the End
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@John Dies at the End zato sto i ti i ostali navijaci Crvene zvezde koji se zgrazavate nad Arkanovom titulom, Partizanovim kupom i pobedama Rada prvi skacete na bilo koga ko pomene neverovatne nizove pobeda nekih drugih klubova.

 

Ovaj iznad mene se cudi kako su slobodna bacanja merilo sudjenja, a sam je merio odnos bacanja na kosarkaskom derbiju.

Link to comment
Share on other sites

:classic_laugh:

 

Jbt, koliko si ti #pi$@iiiiiip#¥@$% ,  iako sebe pokusavas da predstavis kao nekog ko sve zna, u sve se razume i naravno, uvek je u pravu...

 

Hajde jos jednom, da pokusam da ti objasnim, ti procitaj par puta , mozda ukapiras :wink2:

 

2 hours ago, John Dies at the End said:

 

Od Arkanove titule i Partizanovog osvajanja kupa te iste sezone ( gde se sve vec znalo par meseci unapred ), sta moze da te iznenadi u "srpskom" fudbalu?

 

Od te famozne sezone, gde je nekih cca dva meseca pre kraja sezone, uz razno razne pretnje, ucene ( ima tu svega i  vatrenog  oruzja itd ), "dogovoreno" da Obilic "osvaja" titulu, da li nesto moze da te iznenadi u srpskom fudbalu. Znaci, odnosi se na sve klubove, sve nivoe takmicenja, reprezentativna takmicenja,  kako seniorskog , tako i omladinskih timova.

 

Kada smo kod ovogodisnjeg niza Cz, mozda ima dogovorenih utakmica, mozda je bilo par ( Ali samo par) diskutabilnih odluka na stetu protivnika Cz...( Za razliku od tebe ne mogu da tvrdim nesto sto ne znam) kao I na stetu Cz, nista drastično sto bi promenilo trenutno stanje na tabeli.

 

Ono sto ti ne razumes,  I NE ZNAS (sam si priznao da nisi pogledao niti jednu utakmicu, ne znam ni koji qr#c gubim vreme, ali ajde ), da je Zvezda toliko dominantna u odnosu na ostale "superligaske" ekipe,  ima bolje igrace, strucni stab ...da jedan igrac Cz npr ima vecu platu nego kompletan budzet npr Javora, Napretka itd.. btw, imas izjavu Saleta Stanojevica na tu temu.

 

Da igracima koji trenutno igraju u vecini superligaških klubova, u neka srecnija vremena, max domet bi bio srpska liga Beograd.

 

Jos nesto sto ti ne razumes I ne znas, razliku izmedju  slucajnih , ne namernih sudijskih gresaka zbog ne znanja, loseg postavljanja, slabije kondicije i nemanja osecaja za igru( pisao sam o tome na prošlom 4umu), i kada sudija, svo vreme, zarad nekih visih interesa, perfidno navlaci za jednu ekipu.

 

Npr, jednu je sudio Mazic protiv Cz ( dobili smo ), drugu je sudio (zaboravio ko) igrao protiv Napretka... konstantno navlacenje za jednu od ekipa... ali ti ne da nisi otisao na stadion i pogledao neku utakmicu,  vec iste ne gledas na TV, vec svoje mišljenje konstruišes na osnovu tabela i Wikipedie.

 

4 minutes ago, goldberg said:

@John Dies at the End zato sto i ti i ostali navijaci Crvene zvezde koji se zgrazavate nad Arkanovom titulom, Partizanovim kupom i pobedama Rada prvi skacete na bilo koga ko pomene neverovatne nizove pobeda nekih drugih klubova.

 

 

 

edit: unapred se izvinjavam na slovnim greskama, I malo istumbanom postu, jbg rano je jutro :classic_biggrin:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites




Ovaj iznad mene se cudi kako su slobodna bacanja merilo sudjenja, a sam je merio odnos bacanja na kosarkaskom derbiju.


U stvari taj iznad tebe se samo čudi kako si u toj meri glup da još uvek ne možeš da shvatiš da je na košarkaškom derbiju kao merilo lošeg suđenja između ostalih grešaka sudija i nedoslednosti u suđenju (videti npr pod blokove u napadu) merio i slobodna bacanja, dok si ti isključivo kao jedini kriterijum za loše suđenje na meču Barsa-Zenit naveo slobodna bacanja.

Naravno, ni ja niti bilo ko ovde koji bezuspešno pokušavamo da ti objasnimo razliku između miša i slona nismo normalni baš iz tog razloga.
Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...