Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

1 minute ago, Constantin said:

Čovek vam postiže golove kad zatreba...bre kakvi ste emoji3.png

Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
 

Ja sam zadovoljan, dok god bude imao realizaciju 2/3 😄

 

Ne znam da li si pratio Kamenovića iz Čuke, čitam da je Lacio završio njegov transfer. Koliko se sećam on je igrao na poziciji štopera, a vidim sad da ga koriste i na levom beku.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Liska Manjina said:

Ja sam zadovoljan, dok god bude imao realizaciju 2/3 😄

 

Ne znam da li si pratio Kamenovića iz Čuke, čitam da je Lacio završio njegov transfer. Koliko se sećam on je igrao na poziciji štopera, a vidim sad da ga koriste i na levom beku.

Tanko je to ali je menadzer dobar

Link to comment
Share on other sites

I ja sam stekao slican utisak, nikako ne gotivim te igrace koji lutaju izmedju pozicija narocito bekovskih i stoperskih pozicija. Eno mali Gvardiol iz Dinama izgleda tragicno na poziciji levog beka.
Ne voliš polivalentne igrače ? [emoji847] ... jedan od omiljenih termina Partizanovog komentatora sa Arene...polivalentan. [emoji3061]

Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Constantin said:

Ne voliš polivalentne igrače ? emoji847.png ... jedan od omiljenih termina Partizanovog komentatora sa Arene...polivalentan. emoji3061.png

Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
 

Polivalentne poput Fernandinja i Kimiha volem, polivalentne poput Gobeljarda ili Miletića ne volem 😄

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 3/13/2021 at 2:32 PM, RatzenStadt said:

Ja vec jedva cekam sledecu sezonu da pocne show sa VAR-om.
Ionako vec neko vreme posmatram SL kao humoresku. Imam osecaj da cemo sa VAR-om dobiti samo dodatnu komicnu notu u ovoj lakrdiji 😄

 

Zasto to sebi radis?

 

Ja sam digao ruke nakon sto sam video da neke ekipe u ligi ne mogu da izgube ni bod u 15 meceva zaredom. Jedino je zanimljivo videti kako navijaci Partizana - teoreticari zavera tipa "rezimski projekat mora da pobedi u svakom mecu" objasnjavaju ovaj vaskrs sa Stanojevicem na celu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, goldberg said:

 

Zasto to sebi radis?

 

Ja sam digao ruke nakon sto sam video da neke ekipe u ligi ne mogu da izgube ni bod u 15 meceva zaredom. Jedino je zanimljivo videti kako navijaci Partizana - teoreticari zavera tipa "rezimski projekat mora da pobedi u svakom mecu" objasnjavaju ovaj vaskrs sa Stanojevicem na celu.

 

Приступ гледању СЛ ми је сличан приступу код гледања Вучићевић мимова, лажи, демагогије, глупости.
Не могу да набројим више од три особе које знам, било у СЖ, било преко малих екрана, које су ми подариле више смеха од њега.
Истини за вољу, можда је тај смех само одбрамбени механизам мог мозга, који је у свој својој немоћи да промени било шта, одлучио да гледа ствари са ведрије стране.

 

Исто тако и са СЛ. Док ме забављају (и они и Вучић), док на све то гледам без стреса, ок је 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jos jedna generacija,  odnosno 11ca komsija koji su usli u legendu :classic_biggrin: :

 

 

Popovic - Lutovac, Banjak (od 45. Purić), Ostojic, Brežančić - Smiljanić, Zdjelar (od 45. Ilić) - Pavlović, Terzić, Čolić (od 45. Stojković) - Štulić.

 


Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Quote

Viši sud u Novom Sadu osudio je danas na 15 meseci zatvora fudbalskog sudiju Srđana Obradovića iz Jagodine povodom optužbi da je zloupotrebom položaja arbitra na utakmici između domaćina Spartaka iz Subotice i Radničkog iz Niša, iskorišćavanjem svog službenog položaja favorizovao domaći tim.

https://www.danas.rs/sport/srdjanu-obradovicu-15-meseci-zatvora/

Tako se to radi. Da se demotivišu ostale sudije da im nešto slično padne na pamet. Ovaj redak slučaj nepoštenog suđenja je morao biti strogo kažnjen. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:
Quote
Viši sud u Novom Sadu osudio je danas na 15 meseci zatvora fudbalskog sudiju Srđana Obradovića iz Jagodine povodom optužbi da je zloupotrebom položaja arbitra na utakmici između domaćina Spartaka iz Subotice i Radničkog iz Niša, iskorišćavanjem svog službenog položaja favorizovao domaći tim.

 

Quote

 

https://www.danas.rs/sport/srdjanu-obradovicu-15-meseci-zatvora/ Tako se to radi. Da se demotivišu ostale sudije da im nešto slično padne na pamet. Ovaj redak slučaj nepoštenog suđenja je morao biti strogo kažnjen. 

 

 

 

Bar nešto....mada u celoj ovoj priči on dođe kolateralna šteta...da je prava i pravde bilo bi tu raspoređeno čitavog veka zatvora...na obe strane.

 

Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

Edited by Constantin
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Constantin said:

 

 

Bar nešto....mada u celoj ovoj priči on dođe kolateralna šteta...da je prava i pravde bilo bi tu raspoređeno čitavog veka zatvora...na obe strane.

 

Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

Ma, žrtveni jarac neki, da se kao pokaže kako je to izdvojen slučaj. Ok, ako je bio kriv, treba da odgovara, ali mi je malo smešno iskreno.

Edited by Dropkick Murphys
Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...