Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

3 hours ago, Hugo Punch said:

1. Jebote zaspao sam na sred drugog poluvremena...

 

2. Koj kurac vise dovode onog izlapelog da komentarise sudjenje kad covek ni jednom nije rekao da je sudija pogresio. Ni jedno.

 

Nisam ni gledao, posle video konacno dobili taj Partizan.

 

Hajde da se jednom osvoji titula sa pobedom u jedinom bitnom mecu.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kooineeperk said:

eeee sad je jasno zasto je toliko za ukidanje mera - hoce covek normalno da proslavi titulu. 😄 

 

Proslava titule na 8 kola kraja na +12?

 

image.png.08a651cb3dcd5afd08b3c21c6a42a22d.png

 

Samo u Srbiji je ovo moguce, sto lepo nisu proslavili titulu pre 10 kola, ako vec racunaju da pobede u ovim mecevima ne dolaze u pitanje?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

 

Proslava titule na 8 kola kraja na +12?

 

image.png.08a651cb3dcd5afd08b3c21c6a42a22d.png

 

Samo u Srbiji je ovo moguce, sto lepo nisu proslavili titulu pre 10 kola, ako vec racunaju da pobede u ovim mecevima ne dolaze u pitanje? 

polivaj Terzo madjijo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

Samo u Srbiji je ovo moguce, sto lepo nisu proslavili titulu pre 10 kola, ako vec racunaju da pobede u ovim mecevima ne dolaze u pitanje?

Covece... 😄 

 

Evo da ti objasnim zasto nisu slavili pre 10 kola (posto mi nije gledljiva KKCZ veceras). 

 

Zato sto pre 10 kola ne znas kako ces proci protiv FKP, da li uzlazis u tih poslednjih 8 kola sa +6 +9 ili +12. 

Da su znali da ce dobiti FKP proslava bi pocela jos tada, jer teoretski postoje sanse da se kiksnu 4 utakmice (a da ni jedna nije Partizan), ali je to prakticno nemoguce.  

 

Daj mi primer (get it, ha? 😄) sezone gde je Zvezda izgubila 4 utakmice u poslednjih 8 kola. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

Daj mi ti primer u kojem je Crvena zvezda izgubila sest bodova u poslednjih osam meceva - osim u onim mecevima kad je vec sve bilo odluceno.

 

Vazi, stize odmah, cim ti meni budes dao primer gde je Zvezda izgubila 4 utakmice u 8 poslednjih kola. 

Link to comment
Share on other sites

Pa to nisu dve odvojene stvari - ako klub nije izgubio dva meca u poslednjih osam kola, sigurno nije izgubio ni 4.

 

Ja tvrdim da je svejedno, ti tvrdis da su 2 poraza moguca, a 4 ne - na tebi je da nadjes primer gde je FKCZ izgubila dva meca (koja su bila bitna) ili 6 bodova osam kola pre kraja.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Martin Mystere said:

@ goldberg

 

Koliko ti smaraš čoveče reciklirajući jednu te istu temu over and over again i presipajući iz šupljeg u prazno i natrag.

 

 

 

Pazi kako se obracas moderatoru, reportovace te, kao i mene 😄

 

21 minutes ago, Joki said:

Zvezda je zasluženo šampion a mi možemo da se zavaravamo da je je Vazura Bog ekonomije, Stanoje vrh trener i Suma novi Moreira, do mile volje.

 

Ne znam, ja mislim da je Suma dobar i upotrebljiv igrac, posebno u ovoj nasoj polu amaterskoj ligi i ovom FKPu gde imate brze, tehnicki i takticki potkovane krilne igrace...  pisao sam o tome nekada davno, mrzi me da ponavljam.

Link to comment
Share on other sites

Ma Suma je ok igrač ali Suma ti nije igrač koji ima glavu da igra ozbiljan fudbal. Plastično sada objašnjavam neki fantasy tim Žuka, Natko, Moreira i napred Suma i Kleo. Tu njegov taj trenurak koji se obično desi bar jednom dođe do izražaja, u ovom timu tebi je Suma ono što si očekivao uvek od Leonarda, ali Suma ne može to da uradi i uopšte stvarno ne ulazim u te dečije bolji je ovaj bolji je onaj. Jednostavno za Sumu ti treba tutorial kako da ga koristiš, znači vidi se da ona tom lažnom napadaču igra dobro, na krilu, desetci, sredini kao najistureniji Suma je tu koristan koliko da staviš i Vujačića.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, goldberg said:

Pa to nisu dve odvojene stvari - ako klub nije izgubio dva meca u poslednjih osam kola, sigurno nije izgubio ni 4.

 

Ja tvrdim da je svejedno, ti tvrdis da su 2 poraza moguca, a 4 ne - na tebi je da nadjes primer gde je FKCZ izgubila dva meca (koja su bila bitna) ili 6 bodova osam kola pre kraja.

 

B1: Ti i logika jednostavno ne idete u istu recenicu. 

 

Ali ajde...

 

B2: Sezona 16/17, izgubili derbi od Partizana i u preostalih 6 utakmica izgubili cuvenu utakmicu na krovu i izgubili titulu za 3 poena (da se ne mucis - sve utakmice do kraja su bile bitne, jer da je Partizan izgubio u poslednjem kolu Zvezda bi bila prva jer su se gledali poeni iz prvog dela sezone).

 

Sad ti meni nadji primer gde je Zvezda izgubila 4 utakmice (olaksavajuca okolnost: prosula 12 poena) u poslednjih 8 meceva (koji su bili bitni). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Kooineeperk said:

Sad ti meni nadji primer gde je Zvezda izgubila 4 utakmice (olaksavajuca okolnost: prosula 12 poena) u poslednjih 8 meceva (koji su bili bitni). 

Ja mislim da mi nismo izgubili 4 meča u 8 kola još od kako Tito više nije među nama, a ne u zadnjih osam kola.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Ja mislim da mi nismo izgubili 4 meča u 8 kola još od kako Tito više nije među nama, a ne u zadnjih osam kola.

Vrlo verovatno. 

 

Ali ako i jeste, onda cu da kenjam kako su to bili nebitni mecevi. Ma smislicu nesto... spinovacu pricu. 😉 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Vrlo verovatno. 

 

Ali ako i jeste, onda cu da kenjam kako su to bili nebitni mecevi. Ma smislicu nesto... spinovacu pricu. 😉 

Ne ali stvarno, to bi baš trebalo da se pomuči čovek da nađe, ne kažem da se nije desilo, ali je to bilo jako retko i kada je liga bila znatno jača. Tu bi letele glave.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Ne ali stvarno, to bi baš trebalo da se pomuči čovek da nađe, ne kažem da se nije desilo, ali je to bilo jako retko i kada je liga bila znatno jača. Tu bi letele glave.

 

Slazem se. Pa neka se pomuci - ako misli da ga iko vise smatra relevantnim sagovornikom, dostojnog paznje. 

Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...