Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

@Constantin "Sport" i dalje postoji?

 

Ivici Toncevu velika zahvalnost sto je doveo do vrhunca apsurda ligu sa serijom od 19 pobeda i 4 neresene od kojih su dve bile protiv Partizana i Crvene zvezde.

 

Ta sezona je bila nadrealna, kao da gledam neku trecu ligu gde "vidjeni drugoligas" ne moze da izgubi bodove skoro pa nigde. Samo u Srbiji.

 

Takodje, neku sezonu pre te Crvena zvezda se okliznula protiv Vozdovca i izgubila titulu. I to ne bi bilo nista cudno da Partizan svoju poslednju titulu nije ostvario isto tako neverovatnom serijom od 21 pobede i 3 remija u regularnom delu i jos 7 pobeda u PO. 28 pobeda i 3 remija! Da dodju ovde i uce kako se ne posrce pod pritiskom moranja.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, goldberg said:

@Constantin "Sport" i dalje postoji?

 

Ivici Toncevu velika zahvalnost sto je doveo do vrhunca apsurda ligu sa serijom od 19 pobeda i 4 neresene od kojih su dve bile protiv Partizana i Crvene zvezde.

 

Ta sezona je bila nadrealna, kao da gledam neku trecu ligu gde "vidjeni drugoligas" ne moze da izgubi bodove skoro pa nigde. Samo u Srbiji.

 

Takodje, neku sezonu pre te Crvena zvezda se okliznula protiv Vozdovca i izgubila titulu. I to ne bi bilo nista cudno da Partizan svoju poslednju titulu nije ostvario isto tako neverovatnom serijom od 21 pobede i 3 remija u regularnom delu i jos 7 pobeda u PO. 28 pobeda i 3 remija! Da dodju ovde i uce kako se ne posrce pod pritiskom moranja.

 

Budući da sam poprilično bio u toku oko cele situacije, nekoliko godina unazad pre dolaska Tončeva u Radnički, zatim dolaska i napokon mog odloska sa "lica mesta" nisam ni očekivao ništa drugo do licemernog pljuvanja bivšeg Kokezinog pajtaša.....

 

Mogu samo da kažem da je te godine Radnički imao poprilično jak sastav i nije trebalo mnogo da se "pogura" do vicešampionske titule....

Izgleda stvarno nadrealno u Srbiji da se nekome trpaju bodovi u gizicu, a da to nisu "blizanci"...

 

Inače, živim za dan kad ću videti leđa ovom polupismenom fudbalskom radeniku, koji je doveo u situaciju moj klub da ga skoro niko i nigde ne podnosi širom države. Nije bilo odavno gde smo uvek bili rado viđeni gosti, i na terenu i na tribini. Verujte mi, bio sam skoro na svakom stadio širom SFRJ, čak sam dosta stadiona obišao na kojima sada igraju ovi hibridni superligaši...nekada stabilni zonaši.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva borba za opstanak....očekujem bar bod Napretka u Nišu. Napadamo u formaciji 5-5-0...juče je naš "najbolji sudija" pokrao TSC u Pazaru, jer su domaći morali da pobede.....tu je uvek Turbo Rad u prolećnom delu. Cenim da su Bačka, Zlatibor i Mačva otpisani, a za ostala tri putnika u PLS kandidate treba tražiti u Radu, Napretku, Inđiji, Pazaru i Javoru. Nisu u potpunosti bezbrižni ni Voždovac i Metalac, a Radnički i Mladost su stavili nove baterije u digitron....

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Constantin said:

Zanimljiva borba za opstanak....očekujem bar bod Napretka u Nišu. Napadamo u formaciji 5-5-0...juče je naš "najbolji sudija" pokrao TSC u Pazaru, jer su domaći morali da pobede.....tu je uvek Turbo Rad u prolećnom delu. Cenim da su Bačka, Zlatibor i Mačva otpisani, a za ostala tri putnika u PLS kandidate treba tražiti u Radu, Napretku, Inđiji, Pazaru i Javoru. Nisu u potpunosti bezbrižni ni Voždovac i Metalac, a Radnički i Mladost su stavili nove baterije u digitron..

Ajd u kilo bureka da će Javor opet da ispuši na kraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Constantin said:

Budući da sam poprilično bio u toku oko cele situacije, nekoliko godina unazad pre dolaska Tončeva u Radnički, zatim dolaska i napokon mog odloska sa "lica mesta" nisam ni očekivao ništa drugo do licemernog pljuvanja bivšeg Kokezinog pajtaša.....

 

Mogu samo da kažem da je te godine Radnički imao poprilično jak sastav i nije trebalo mnogo da se "pogura" do vicešampionske titule....

Izgleda stvarno nadrealno u Srbiji da se nekome trpaju bodovi u gizicu, a da to nisu "blizanci"...

 

Inače, živim za dan kad ću videti leđa ovom polupismenom fudbalskom radeniku, koji je doveo u situaciju moj klub da ga skoro niko i nigde ne podnosi širom države. Nije bilo odavno gde smo uvek bili rado viđeni gosti, i na terenu i na tribini. Verujte mi, bio sam skoro na svakom stadio širom SFRJ, čak sam dosta stadiona obišao na kojima sada igraju ovi hibridni superligaši...nekada stabilni zonaši.....

 

Pa naravno da su imali jak sastav za superligaske prilike, naopako da su imali slab, a onakvu seriju.

 

To sto su ispali od Flore ne govori nista jer su ostala samo dvojica igraca od prvih 11 iz te sezone.

 

Inace je tada Partizan imao najgoru sezonu od raspada bivse SFRJ, a nije da su imali neki slab sastav. Nego, prosto psiha, mrzi te da se boris jer ne mozes do prvog mesta jer si nekvalitetniji. I onda dodju motivisani protivnici i ocitaju ti lekciju.

 

Tako bi i sad mogli najveci klubovi nekad da odigraju nereseno, ali avaj - Stankoje i Stanoje upalili masine i ne misle da stanu. Svaka im cast!

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sir Alex Ferguson said:

Bekovi za celu utakmicu nijednom ne centriraju i ti ih drzis? Izmena Suma za Natha, najveca nebuloza ikad. Sanogo 5 crvenih zaradio, Skocko okrece glavu na drugu stranu. Dzibercina na klupi zvezde cetrdeset puta usao u teren, Skocko se pravi lud. Nema veze bitno je da je Zvezda pobedila, da nam se vrhovni vodja ne sekira. Ipak se vakcinisao...

 

Dok Gospodin Aleksandar Stanojevic niti jednom nije prigovorio, usao na teren ili ne daj bože opsovao...

 

Osim sasnse Sume, u IIp niste mogli da sastavite dva pasa, ali dobro, uvek je neko drugi kriv za sopstveno neznanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mile1 said:

Elvis je imao samo jednu gresku a to je sto nije Sumi dao cist crveni karton za gazenje Sanogoa

Trebalo je i Sanogu da da zuti u 1.pol. uz crveni Miljkovicu, al to evidentno nije video.

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

Bilo je propusta na obe strane. "Elvis" je neko ko po mom misljenju nema nikakav autoritet. Nije se pojavio sudija, pogotovo u Derbiju, koji ima autoritet, jos do Mazica... 

 

Zalosnu sliku saljemo u svet sa svim onim jebanjem sire i uze familije i ulascima u teren, unosenjem u lice. Vazi i za Dekija i Stanoja. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

Bilo je propusta na obe strane. "Elvis" je neko ko po mom misljenju nema nikakav autoritet. Nije se pojavio sudija, pogotovo u Derbiju, koji ima autoritet, jos do Mazica... 

 

Zalosnu sliku saljemo u svet sa svim onim jebanjem sire i uze familije i ulascima u teren, unosenjem u lice. Vazi i za Dekija i Stanoja. 

Kad se pojavi sudija koji sme da dao crveni bilo kom igraču i treneru zvezde ili partizana taj ce biti pravi.Samo  toga nece biti još jako dugo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, John Dies at the End said:

Da ponovim, los je sudija Elvis. Previse losih odluka kod dosudjivanja faulova, previse kalkulisanja... Mazic jeste bio dobar sudija, ali samo na internacionalnoj sceni.  

Mazic je pravio greske u domacici, ali pravio ih je i na internacionalnoj sceni. Retko ali ipak je i on samo covek. 

Ali je imao autoritet i pred jednim Ronaldom i pred igracima recimo Macve. 

 

5 minutes ago, Perkos2 said:

Kad se pojavi sudija koji sme da dao crveni bilo kom igraču i treneru zvezde ili partizana taj ce biti pravi.Samo  toga nece biti još jako dugo...

Bas tako. Naravno, ako zasluze. A veceras je bilo zasluga samo zbog prigovaranja sa obe strane barem po 2 zuta da dodeli a ni to nije. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

Mazic je pravio greske u domacici, ali pravio ih je i na internacionalnoj sceni. Retko ali ipak je i on samo covek. 

Ali je imao autoritet i pred jednim Ronaldom i pred igracima recimo Macve. 

 

 

Ne, tacno znam o cemu pišem... gledao sam dovoljno ( uzivo) utakmica u kojima je perfidno navlacio za jednu od ekipa ( i utakmica u kojima jedan od rivala nisu bili Cz/Par ), i tako indirektno krojio rezultat... dobar je sudija, ali ... :wink2:

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Dies at the End said:

 

Ne, tacno znam o cemu pišem... gledao sam dovoljno ( uzivo) utakmica u kojima je perfidno navlacio za jednu od ekipa ( i utakmica u kojima jedan od rivala nisu bili Cz/Par ), i tako indirektno krojio rezultat... dobar je sudija, ali ... :wink2:

 

 

OK, ja nemam takav dojam, neke stvari bih svrstao u greske koje u nekoj ocekivanoj meri moraju svakom sudiji da se dese. 

 

Ali da je bio autoritet, tu se valjda slazemo. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

 

OK, ja nemam takav dojam, neke stvari bih svrstao u greske koje u nekoj ocekivanoj meri moraju svakom sudiji da se dese. 

 

Ali da je bio autoritet, tu se valjda slazemo. 

 

Naravno.. dileme bez. 

 

Da ponovim, dobar je sudija, ali nikada ga nisam voleo zbog toga...  da dodam, bez dileme Djurdjevic i Ristic najbolji par linijasa koje smo imali. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Baros locked this topic
  • Baros unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...