Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Kako sada stoje stvari, izgleda da će Odžaci posle baraža sa Javorom ući u najviši rang ...

Nije da mi je nešto Javor simpatičan ali ovi iz Ožaka su imali barem dve nameštene utakmice u drugom delu sezone (dojava iz UEFA) i niko se nije ni udostojio da ih rebne sa minimum 6 bodova kazne, a potencijalno i kartom u jednom pracu za ligu niže, carevi su na putu da narednu sezonu igraju u superligi ...

Bem li ga da li je veća gomila bitangi i klovnova sedela u FSS od ove trenutne garniture ,,,

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mare80 said:

Kako sada stoje stvari, izgleda da će Odžaci posle baraža sa Javorom ući u najviši rang ...

Nije da mi je nešto Javor simpatičan ali ovi iz Ožaka su imali barem dve nameštene utakmice u drugom delu sezone (dojava iz UEFA) i niko se nije ni udostojio da ih rebne sa minimum 6 bodova kazne, a potencijalno i kartom u jednom pracu za ligu niže, carevi su na putu da narednu sezonu igraju u superligi ...

Bem li ga da li je veća gomila bitangi i klovnova sedela u FSS od ove trenutne garniture ,,,

Paradoks - Zbog iste stvari Kolubara je izbačena iz Superlige, a Tekstilac nagrađen plasmanom u Super ligu.

-Deco srpska, što misliti znate iz ovoga pouku imate, u Srbiji prilike su takve...-

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Don Juan said:

Paradoks - Zbog iste stvari Kolubara je izbačena iz Superlige, a Tekstilac nagrađen plasmanom u Super ligu.

-Deco srpska, što misliti znate iz ovoga pouku imate, u Srbiji prilike su takve...-

 

Tekstilac bi trebao da se fuzioniše sa FK Mladost GAT, a Radnik iz Surdulice sa Dubočicom. Ne tvrdim da će 100% doći do realizacije, ali izgledno je. Malo mi je žao Javora kog su Pančevci namagračili, ali ako im je. Bolje oni nego mi. Meni ostaje nepoznanica moj Radnički i šta ćer se dešavati s njim. Tončev je rekao da ga škola ne interesuje, i sa svojom veselom skupinom, Tončev-Propadalo-Markoni, mulja, pere pare čekajući "svilen gajtan".....

 

Za navijače Partizana .... konačno će dočekati promene u vrhu kluba, da li kozmetičke, da li stvarne, videćemo, ali dočekaće. Kad se to desi eto i Stanoja na klupi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Polivalentni Stevica said:

Odžaci imaju superligaša,sunce ti poljubim.

Zanima me baš gde će igrati.

 

Najlogičnije mi rešenje Kula,koja je dosta blizu,fale im reflektori,ali dosta jeftinija opcija nego Karadjordje gde će verovatno biti radjena rekonstrukcija stadiona ove jeseni.

 

Mislim da ce Tekstilac igrati u Backoj Palanci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Constantin said:

 

Tekstilac bi trebao da se fuzioniše sa FK Mladost GAT, a Radnik iz Surdulice sa Dubočicom. Ne tvrdim da će 100% doći do realizacije, ali izgledno je. Malo mi je žao Javora kog su Pančevci namagračili, ali ako im je. Bolje oni nego mi. Meni ostaje nepoznanica moj Radnički i šta ćer se dešavati s njim. Tončev je rekao da ga škola ne interesuje, i sa svojom veselom skupinom, Tončev-Propadalo-Markoni, mulja, pere pare čekajući "svilen gajtan".....

 

Za navijače Partizana .... konačno će dočekati promene u vrhu kluba, da li kozmetičke, da li stvarne, videćemo, ali dočekaće. Kad se to desi eto i Stanoja na klupi.

 

  Ja sam čuo neke priče da je  Dubocica sledeći "projekat" našeg predsednika ( mislim na FK) , umesto OFKe, i da će pokušati da ih sledece sezoneTM  uguraju u super ligu.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Fat Zadd said:

 

  Ja sam čuo neke priče da je  Dubocica sledeći "projekat" našeg predsednika ( mislim na FK) , umesto OFKe, i da će pokušati da ih sledece sezoneTM  uguraju u super ligu.

Taman uz igrače iz Surdulice, fina selekcija....

Link to comment
Share on other sites

On 6/4/2024 at 7:16 PM, Constantin said:

Za navijače Partizana .... konačno će dočekati promene u vrhu kluba, da li kozmetičke, da li stvarne, videćemo, ali dočekaće. Kad se to desi eto i Stanoja na klupi.

Ivica Kralj po svemu sudeći više neće biti na funkciji sportskog direktora beogradske ekipe.

https://sportske.net/vest/domaci-fudbal/nastavlja-se-sok-terapija-u-humskoj-posle-nada-odlazi-i-kralj-522523?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR395d2paDkcUiXPVlNihvO4c4MRdUzABxvJZud6P1adj_gOH-joO4ucBN4_aem_AXU6aIPm7fZLs7pIlrAJP4H3t64EsysUvQYar8LxxCis84mh3QifAfM7c2auAvE0eFGUdYxrAk9A8lH7QrVLfUZl

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Mislim da su komsijama najmanji problem Nadj i Kralj 🙂

To je onaj deo rečenice gde se pominje "kozmetičke"..

Mada, Stanoje ne bi trebao da bude kozmetika...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Barkley#34 said:

Pominje se i Milijs Babović u upravi. Sve je to jako čudno i prilična kozmetika, kao, hajde da promenimo nešto a da sve ostane isto. Nije mi jasan Stanoje.

Ako dodje onda ni meni nije jasan.Jbt jednom su te izradili i iskoristili a sad dolazis opet kad je situacija pa da kazem blago 10x gora od onoga zasto si ih napustio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa..."popio je priču" daće biti promena...sad, to je što znam. Nisam više insistirao na priči, jer bila je u poverenju :smiley2: još pre tri dana. Nisam ni ja verovao za Stanoja. Mada, ako se ne dočepaju love i renoviraju tim, neće on dočekati zimu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nešto para će kapnuti od prodaja ali treba za 20 dana napraviti tim koji nekako mora da prođe bar jedan dvomeč u Evropi, što je naučna fantastika kad pogledam sa čim rapolažemo. Ako izletimo iz Evrope još tokom leta onda tek neće imati od čega da pravi tim i zaista će ubrzo biti bivši. 

 

Iz aviona se vidi da se pokušava da se na foru proda "stara priča novog početka".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

Pa..."popio je priču" daće biti promena...sad, to je što znam. Nisam više insistirao na priči, jer bila je u poverenju :smiley2: još pre tri dana. Nisam ni ja verovao za Stanoja. Mada, ako se ne dočepaju love i renoviraju tim, neće on dočekati zimu.

 

Ode i ti u Insajdere :wink2:

 

:classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

LAZETIĆ DOVEO LAZETIĆA

 

Bivši napadač Crvene zvezde stiže na pozajmicu u TSC

Nije išlo u Milanu, nije mu se posrećilo na pozajmicama u Altahu i holandskoj Fortuni Sitard. Nekadašnji napadač Crvene zvezde Marko Lazetić pokušaće da karijeru oživi u trenerskoj radionici rođenog strica Žarka Lazetića. Sport Klub prenosi da će momak rođen 2004. godine narednu sezoni provesti u redovima TSC-a kao pozajmljeni fudbaler Milana.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fat Zadd said:

LAZETIĆ DOVEO LAZETIĆA

 

Bivši napadač Crvene zvezde stiže na pozajmicu u TSC

Nije išlo u Milanu, nije mu se posrećilo na pozajmicama u Altahu i holandskoj Fortuni Sitard. Nekadašnji napadač Crvene zvezde Marko Lazetić pokušaće da karijeru oživi u trenerskoj radionici rođenog strica Žarka Lazetića. Sport Klub prenosi da će momak rođen 2004. godine narednu sezoni provesti u redovima TSC-a kao pozajmljeni fudbaler Milana.

 

Ja napisah pre godinu i jače da će zbog svoje bandoglavosti na kraju završiti kod strike da "oživi karijeru" ... 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...