Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

1 hour ago, Constantin said:

Malo ćeš teže da mi nametneš na ovakav način taj tvoj stav. Čini mi se da smo imali relaksiraniju komunikaciju, bar do sada...ne znam što se nerviraš i šta ti treba da pokušavaš da me ovako "disciplinuješ"...Ja nisam navikao da polemišem, ovde na sportu, u toj varijanti nipodaštavanja sagovronika..

 

inače, priču ne širim ja....ja sam iskoristio svoje pravo da se složim sa napisanim.

Ako si ti to shvatio na ovakav način, kao neko disciplinovanje, nipodaštavanje sagovornika i da sam ja nešto kao nervozan zbog jedne takve sitnice onda te molim da prihvatiš moje izvinjenje pa da završimo sa ovim.

Link to comment
Share on other sites

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1922430/igor-duljaj-o-sudjenju-u-superligi-i-protiv-crvene-zvezde.html

 

Quote

"Sudija je tim potezom praktično uništio derbi, utakmicu koju je gledalo 50.000 ljudi. Pa ono, svira faul i meri devet metara, to nije smešno. To je nepoštovanje tradicije, derbija, Partizana, nepoštovanje svih aktera i učesnika derbija. Uvedete čak i Crvenu zvezdu u situaciju da i njima u nekim trenucima bude neprijatno. Da neko kažete: Dajte ljudi šta je ovo? Ako ćutite onda ste saučesnik", rekao je Duljaj.

 

Jebiga sudija na derbiju čak i nas Zvezdaše koji se ničega ne stidimo naterao da se posramimo. Ono kad se praviš da si korektan... ili si samo jako glup.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
6 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1922430/igor-duljaj-o-sudjenju-u-superligi-i-protiv-crvene-zvezde.html

 

 

Jebiga sudija na derbiju čak i nas Zvezdaše koji se ničega ne stidimo naterao da se posramimo. Ono kad se praviš da si korektan... ili si samo jako glup.

 

Ne znam da li sam dobro shvatio - sudija ne sme da pogresi na stetu FKP jer "tradicija, derbi, navijaci, Partizan". No, kad pogresi na stetu nekog Napretka ili Cukarickog, onda "nista strasno, greske se desavaju, mali ima da trpe i cute" i tome slicno. 

 

Dobro nama i ide kakvim mozgovima se daje prostor u medijima. 

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/27/2024 at 9:01 PM, Constantin said:

Pošto vidim da si tu @Fat Zadd ukratko...utakmica je tekla onako kao što rekoh da će teći. Još za "nesreću" Sindjelić povede i onda kreće igranka....5-6 žutih kartona, Trayal svaku akciju završava, ako ne šutne na gol, vraća se zbog faula....na 1:1 start poslednjeg igrača na napadača Sindjelića, ako je bilo unutra, penal, ako je bilo napolje crveni karton za odbrambenog igrača...ni faul Vranjanac da svira. Onda postiže gol Sindja...golman kiksa, lopta mu prolazi kroz ruke, kroz noge i prelazi liniju, sudija kaže igraj....Trayal je pobedio na kraju 2:1, i oba gola su mu regularna. Ponašanje igrača Traya, kriminalno...psovanje s publikom i sl. Ne znam šta će to Gašićima, več su ušli u PLS i kakava im je ta bolesna ambicija da udju i viši rang sa svim pobedama....a sudija, Ja ne znam kakav karakter treba da budeš, da te svi pljuju, psuju, ti da znaš da su u pravu i samo ih gledaš belo. Strah, ali i ambicija su jači kod sudija od časti...izgleda.

 

0:55 =>

Link to comment
Share on other sites

Bio malopre sa drugarom na kafi..na telki Napredak - Partizan.
Ja odbijam da poverujem da se Partizan ovoliko stropoštao..nemoguće je da sami sebe ne sabotiraju..nemam drugog objašnjenja za ovakav pad u nastupima i rezultatima.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Ajde ovde da napišem da mediji iz Albanije javljaju da će njihov fudbalski savez zajedno sa FSS podneti kandidaturu za organizaciju prvenstva Evrope za U21 reprezentacije 2027 godine.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2024 at 5:35 PM, Drug Crni said:

Bio malopre sa drugarom na kafi..na telki Napredak - Partizan.
Ja odbijam da poverujem da se Partizan ovoliko stropoštao..nemoguće je da sami sebe ne sabotiraju..nemam drugog objašnjenja za ovakav pad u nastupima i rezultatima.

 

Niti je bilo realno da ekipa kao sto je FKP ima 14 1 0 nakon polovine regularnog dela sezone, niti ovo sad.

 

Prosto, kod nas ce uvek postojati sumnja u postene namere skoro svih klubova. FKP, kada je vladao nije mogao po 15, 20 kola da izgubi vise od 6 bodova, isto i FKCZ sada, pad nastaje nakon sto klub prestane da bude u trci a titulom.

 

Ocigledno i da to 2. mesto i ne donosi mnogo vise od 3. mesta na tabeli. Cak mi se cini i da treci ima zagarantovano igranje grupa ECL, a 2. mora da prodje bar jednog rivala.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Danas play off.... ne očekujem neki otpor Lučanaca na JNA, niti Čarapana u Novom Sadu, jedino što možda bude neizvesno je TSC-Čuka

Sutra play out....Javor-Voždovac će biti intersantno. Mislim da ćeno mi pobediti IMT, a da ćemo us ledećom kolu prepustiti bodove Javoru.

Link to comment
Share on other sites

Biće zanimljiva borba za poziciju 4. 

Radnički ako izgubi danas na marakani, a Vojvodina dobije Napredak , što je sasvim realno, biće samo dva razlike , pred zadnja dva kola. Tu je i čukarički koji ce takodje biti na -2 od četvrtog mesta.

 

Link to comment
Share on other sites

On 5/12/2024 at 2:27 PM, Constantin said:

Danas play off.... ne očekujem neki otpor Lučanaca na JNA, niti Čarapana u Novom Sadu, jedino što možda bude neizvesno je TSC-Čuka

Sutra play out....Javor-Voždovac će biti intersantno. Mislim da ćeno mi pobediti IMT, a da ćemo us ledećom kolu prepustiti bodove Javoru.

 

5 hours ago, Don Juan said:

Imamo.

 

Elem, Železničar se diže iz pepela kao Lila Ramonda 🤣.

 

5 hours ago, Perkos2 said:

sivić je mali murinjo😄

 

Procena mi je bila OK, osim utakmice u Nišu, gde nisam verovao da će Tončev klakulisati sa bodom i prepustiti ga traktordžijama. Nećemo ni Javor pobediti, osim ako se nisu nešto zamerili. 

 

Malo je verovatno da će Želja uspeti da se dokopa baraža, ali u Srbiji ništa nije nemoguće. U baražu svi priželjkuju Indjiju, jer, navodno, prodaće svoje mesto u doigravanju. OFK Bgd i Ubljani su sigurni

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Azazelkg said:

Krenula i prošlog leta i ovog proleća 😂.

Ne zna se koji će pre da bude gotov, Čair ili Čika Dača....🙃

Radi se u četiri smene...

Nego šta je ovo...niko neće da bude drugi ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...