Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

6 hours ago, Constantin said:

P.S. Vidim u 24 drugi žuti...prvi je bio u kom minutu ?

 

ma zbog prvog kartona sam se isplakao, pokazanog zajedno sa dosudjenim penalom, i to sam naglasio kao prejaku kaznu.

za drugi zuti sam rekao da je cist, da nije bilo mesta za aboliciju od kazne i da je tu greska zbog pokazivanja prvog zutog dosla na naplatu (nazalost, nama gledaocima i navijacima vose, pored busnica).

 

9 hours ago, RatzenStadt said:

i mene je iznervirao sudija na czv-voj. penal i zuti karton je bila prestroga kazna za blag kontakt u skoro bezopasnoj situaciji. penal je recimo razumna odluka, a koliko je losa bila to sto je dodao i zuti karton, videlo se 10-ak minuta kasnije kada je morao da dodeli busnicu jos jedan, toliko ocigledan da nije bilo prostora za kompenzaciju, i tako je nestao i poslednji tracak nade da ce utakmica moci da udje u neizvesniju zavrsnicu, koji je i pre prvog zvizduka bio na tankom koncu. sudjenje totalno u suprotnosti sa duhom igre ;D 

 

dva starta za 24 minuta, jedan grub i jedan blag i eto crvenog kartona. u tim uvodnim minutima utakmice se uglavnom oprasta i vise.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, vlaDixXx said:

Štoper Mateja Djordjevic 2003 presao je u Tsc

Zamena je Djurdjevic 2004 iz Rada i Lukic 2002 iz Imt-a

Znaci  vrlo verovatno prodaja Stojica 1998 posle evropskih kvalifikacija TSC-a

gde je cak i dobio poziv za A selekciju,

dao je dosta golova kao stoper za sada u karijeri

 

Štoper Rubezic 2000 presao u Aberdin

velika greska blizanaca oko njega..

 

I za kraj opet štoper Rosic opet 1993 u Vojvodini

na izlaznim vratima je Traore,a mozda i Baraj,

mozda vec nakon Apoela....

Metaja Djordjevic je Partizanovo dete? Ili sam ga pomesao? 

Vukasin je valjda i proslu sezonu bio clan Vozdovca? 

Link to comment
Share on other sites

Posle ovako blage reakcije predsednika sudijske komisije a nakon onakvih reči Ivice Kralja, ja samo mogu da stanem na stranu Ivice Kralja i da kažem da su u pitanju obični lopovi. Jer bilo koji čist čovek na onakve optužbe ne bi smirivao strasti i gurao pod tepih već bi podneo krivičnu prijavu protiv Kralja za klevetu. Ovako samo potvrđuje da je lopov.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, John Terry said:

Posle ovako blage reakcije predsednika sudijske komisije a nakon onakvih reči Ivice Kralja, ja samo mogu da stanem na stranu Ivice Kralja i da kažem da su u pitanju obični lopovi. Jer bilo koji čist čovek na onakve optužbe ne bi smirivao strasti i gurao pod tepih već bi podneo krivičnu prijavu protiv Kralja za klevetu. Ovako samo potvrđuje da je lopov.

Mogu li da dobijem pojasnjenje? 

Nisam bas pratio kako je i ko ostecen? 

Kako se to david bori protiv golijata ili sicusni partizan protiv 12 igraca? 

Ako se bune za nadoknadu, nije li se neko od vasih valjao i simulirao povredu i zaustavnom vremenu? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Igor_ said:

Mogu li da dobijem pojasnjenje? 

Nisam bas pratio kako je i ko ostecen? 

Kako se to david bori protiv golijata ili sicusni partizan protiv 12 igraca? 

Ako se bune za nadoknadu, nije li se neko od vasih valjao i simulirao povredu i zaustavnom vremenu? 

 

Ne znam ko je oštećen niti ulazim u to. 

Ivica Kralj je imenom i prezimenom prozvao predsednika sudijske komisije, mislim da se čovek zove Dejan Filipović, da direktno i sa namerom potkrada Partizan.

Svaki pošten čovek bi na takve klevete reagovao prijavom za klevetu. Nasuprot tome, Dejan Filipović je reagovao u pomirljivom tonu, kao kad neko želi da se priča što pre slegne. Meni to nije normalno osim ako si bar malo zaista i kriv.

Link to comment
Share on other sites

Mozda covek nece da nastavlja hajku, navijaci partizana rade bas ono sto zele i to od prvog kola. Kukaju po automatizmu, osteceni, pa ona jos 6 igraca tsc-a pusta Bukarija da ih pretrcava. Cilj je jasan, lakse je kriviti ostale nego priznati prosto da imas bar dve klase slabiju ekipu. 

Sto taj Ivica Kralj ne izadje i objasni navijacima zasto nemaju struju, gde su pare, zasto su duzni ili zasto rade ono sto je i Terza radio godinama, vracaju poludigrace od kojih mogu da se ograde? Evo ja cu ti dati odgovor zasto, zato sto je u Srbiji svaku kradju lako prekriti sa "drzava nas unistava" "Kradu nas sudije".... 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Igor_ said:

Mozda covek nece da nastavlja hajku, navijaci partizana rade bas ono sto zele i to od prvog kola. Kukaju po automatizmu, osteceni, pa ona jos 6 igraca tsc-a pusta Bukarija da ih pretrcava. Cilj je jasan, lakse je kriviti ostale nego priznati prosto da imas bar dve klase slabiju ekipu. 

Sto taj Ivica Kralj ne izadje i objasni navijacima zasto nemaju struju, gde su pare, zasto su duzni ili zasto rade ono sto je i Terza radio godinama, vracaju poludigrace od kojih mogu da se ograde? Evo ja cu ti dati odgovor zasto, zato sto je u Srbiji svaku kradju lako prekriti sa "drzava nas unistava" "Kradu nas sudije".... 

 

Kako bi ti reagovao da te neko prozove da si lopov koji namerno krade njegov klub? Nema hajke, nema pljuvanja preko medija. Tužba bato pa ti dokazuj to što sereš o meni. A ćutanje o tome samo raspiruje sumnju.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, John Terry said:

 

Kako bi ti reagovao da te neko prozove da si lopov koji namerno krade njegov klub? Nema hajke, nema pljuvanja preko medija. Tužba bato pa ti dokazuj to što sereš o meni. A ćutanje o tome samo raspiruje sumnju.

Ko je koga tuzio za klevetu u srbiji i dobio na sudu? A da nije visoki funkcioner stranke? Pa ne zivis u svajcarskoj. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

Ko je koga tuzio za klevetu u srbiji i dobio na sudu? A da nije visoki funkcioner stranke? Pa ne zivis u svajcarskoj. 

 

Ima gomila primera. Onaj informer plaća stalno kazne za klevetu, ali su kazne niske pa se ne sekiraju. Ne radi se o tome. Već kažem, pošten čovek ne sme da da na sebe. Ovaj mi je sumnjiv samim time što dozvoljava da seru po njemu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

 

Ima gomila primera. Onaj informer plaća stalno kazne za klevetu, ali su kazne niske pa se ne sekiraju. Ne radi se o tome. Već kažem, pošten čovek ne sme da da na sebe. Ovaj mi je sumnjiv samim time što dozvoljava da seru po njemu.

Druze, pricas o Ivici Kralju, coveku koji je govornik na mitinzima AV. Informer placa smesne kazne namenski, idi ti tuzi nekog ko je clan vladajuce partije pa da vidimo kako ces proci. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

Druze, pricas o Ivici Kralju, coveku koji je govornik na mitinzima AV. Informer placa smesne kazne namenski, idi ti tuzi nekog ko je clan vladajuce partije pa da vidimo kako ces proci. 

 

Ja kažem, ja bih ga tužio. Jedno je kad neko laje uopšteno, to gledamo svaki dan. Kada te neko imenom prozove, tvoja ljudska čast je ugrožena. Jednostavno, ne daš na sebe. Ti slobodno možeš da imaš drugačiji stav, ja sam izneo moj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Igor_ said:

Mozda covek nece da nastavlja hajku, navijaci partizana rade bas ono sto zele i to od prvog kola. Kukaju po automatizmu, osteceni, pa ona jos 6 igraca tsc-a pusta Bukarija da ih pretrcava. Cilj je jasan, lakse je kriviti ostale nego priznati prosto da imas bar dve klase slabiju ekipu. 

Sto taj Ivica Kralj ne izadje i objasni navijacima zasto nemaju struju, gde su pare, zasto su duzni ili zasto rade ono sto je i Terza radio godinama, vracaju poludigrace od kojih mogu da se ograde? Evo ja cu ti dati odgovor zasto, zato sto je u Srbiji svaku kradju lako prekriti sa "drzava nas unistava" "Kradu nas sudije".... 

A taj primer mi je najjaci, samo neko ko nije igrao fudbal moze i da pomisli da je pustanje. Covek sprema da trci 180 minuta duplo jaceg tempa a igraci Vojvodine crkli. 

Ja sam imao prilike da igram pripremnu protiv tima 2 ranga vise. Identicno je izgledalo, covek pretrcava pored mene i stopera u 80-om minutu a mi izgledamo kao da trckaramo pored njega. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, John Terry said:

 

Kako bi ti reagovao da te neko prozove da si lopov koji namerno krade njegov klub? Nema hajke, nema pljuvanja preko medija. Tužba bato pa ti dokazuj to što sereš o meni. A ćutanje o tome samo raspiruje sumnju.

 

Tako je i Toma Nikolic 2012. iznosio dzakove i prozivao drzavne organe da su pokrali njega i njegovu stranku, pa niti je dobri Toma ista od toga dokazao niti je odgovarao za klevetu.

 

Tako da ne znam cemu cudjenje - i jedni i drugi su najobicnija olos koja raspiruje mrznju medju obicnim svetom da se ne primeti kako su zapravo u pitanju lopovi kojima je cilj samo sto vise ukrasti. Vazi i u slucaju koji sam pomenuo i u slucaju koji je aktuelan ove godine u superligi Srbije.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, John Terry said:

Ja sam to i konstatovao. Jedini zaključak koji imam posle svega je da je Kralj u pravu.

Nema Ivica kredibilitet da bi bio u pravu, to je ono sto ti ja kazem. 

Moze on da kenja po novinama, isto kao sto Lalat mogao da kenja i prica sve i svasta i jos mnogi, a sve zbog toga sto im u novcaniku stoji necija clanska karta. 

Sportski direktor na cijem stadionu nema struje, cija ekipa duguje gotovo svim igracima, koji dovodi domace poluigrace pod cudnim okolnostima, prosto nema kredibilitet da nekog optuzi za bilo sta. Da je neki covek ili legenda ne bi sa ovim sljamom koji trenutno vodi Partizan ni kafu popio a ne radio sve ovo sa njima. 

 

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Igor_ said:

Nema Ivica kredibilitet da bi bio u pravu, to je ono sto ti ja kazem.

 

Ja ovo uopšte ne sporim. Ali on je ovo izrekao kao funkcioner kluba koji je drugi po popularnosti u zemlji. Ako ti takva kleveta dođe sa takve strane, trebalo bi da se braniš ako si čist. TO je moj stav, a kredibilitet Ivice Kralja kao osobe nije moja tema.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Terry said:

 

Ja ovo uopšte ne sporim. Ali on je ovo izrekao kao funkcioner kluba koji je drugi po popularnosti u zemlji. Ako ti takva kleveta dođe sa takve strane, trebalo bi da se braniš ako si čist. TO je moj stav, a kredibilitet Ivice Kralja kao osobe nije moja tema.

Tacno, ali ne secam se ni da je Tole tuzio nas ili kokeza vas kad smo u proslosti pricali sve i svasta za sudjenje i slicno. 

Prosto u Srbiji je to tako, uvek ce jedna strana da kuka da je pokradena, pri cemu ljudi ne znaju za koju situaciju tacno kukaju. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, John Terry said:

Ja sam to i konstatovao. Jedini zaključak koji imam posle svega je da je Kralj u pravu.

 

Mislis li da je Nikolic bio u pravu tada, da su stvarno dzakovi glasova SNS bacani u djubre?

 

Zasto bi ikoga interesovalo sta ima da kaze Kralj? Njegov klub je samo deo kriminalnog sistema koji je pustio pipke u domacem fudbalu, nisu u pitanju nikakvi cistunci.

 

Nakon ovog skandala sa Kolubarom ionako je nebitno ko ce na sta da se zali. Izbacili su taj klub uz obrazlozenje da su samo oni namestali, od toga nema goreg.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, vlaDixXx said:

Rutinska pobeda u gostima Tsca protiv Radnickog iz Nisa 3:0

 

Isti taj Radnicki ispromasivao se protiv skromnog Cukackog

 

Fali im jos uigranosti, bice Tsc sve bolji i bolji

Ovaj rezultat je pre svega zbog katastrofalno lošeg Radničkog, pre nego što je TSC bio dobar.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...