Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Partizan je u 10-tak utakmica protiv Tsc mozda jednom izgubio. Generalno igraju dobro protiv njih. Veceras kao da ih je Tsc podcenio, a oni kroz borbu , gde su ih skoro svi otpisali , nešto i odigrali. 

Tsc veoma veoma slab. Ovo je vrlo tanko.

Edit. Kakvo sramotno komentarisanje od strane komentatora.Kakva pristrasnost.

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, goldberg said:

Dakle, back to the square one, Partizan kao ubedljivo drugi, a ostali neka se poredjaju kako im volja.

 

Neverovatno je koliko je nasa liga jadna i cemerna - das im sigurno ucesce u grupama, oni sastave jos losiji tim nego prosle sezone.

Pa treba još ponešto da im se da kako bi doveli jedno 5-6 igrača

Ovaj sa arene kao da je vođa južne tribine

Link to comment
Share on other sites

@Perkos2Nema sta da im se da, imaju zagarantovan novac od UEFA, mozda to znaci i da je doslo vreme da im sastav ne cine 100% sadasnja i buduca superligaska drva.

 

Zapravo, razlika izmedju TSC i Osijeka i ulaganja Madjara u jedan i drugi klub najbolje govori o razlici izmedju klupskog fudbala u Srbiji i Hrvatskoj. Tamo moderan stadion na kojem moze da se igra i LS, ovde stadioncic na kojem ne moze da se igra nista, tamo klub iz veceg grada, ovde klub iz sela, tamo su ulozili u klub koji je vec decenijama konstatno u najvisem rangu, ovde u klub iz 4. lige, tamo se gadjaju milionima, ovde igraju likovi kojih niko za sada nece - Djakovac, duo fantastiko iz Lucana, a sad im je stigao i mocni Rakonjac!

 

Evo, trcim da otvaram strimove na Areni da gledam navijace kako prenose meceve svojih voljenih klubova protiv gomile seoskih, neambicioznih i propalih klubova koje u ovoj zemlji podrazumevano ionako nikoga ne zanimaju.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

@Perkos2Nema sta da im se da, imaju zagarantovan novac od UEFA, mozda to znaci i da je doslo vreme da im sastav ne cine 100% sadasnja i buduca superligaska drva.

 

Zapravo, razlika izmedju TSC i Osijeka i ulaganja Madjara u jedan i drugi klub najbolje govori o razlici izmedju klupskog fudbala u Srbiji i Hrvatskoj. Tamo moderan stadion na kojem moze da se igra i LS, ovde stadioncic na kojem ne moze da se igra nista, tamo klub iz veceg grada, ovde klub iz sela, tamo su ulozili u klub koji je vec decenijama konstatno u najvisem rangu, ovde u klub iz 4. lige, tamo se gadjaju milionima, ovde igraju likovi kojih niko za sada nece - Djakovac, duo fantastiko iz Lucana, a sad im je stigao i mocni Rakonjac!

 

Evo, trcim da otvaram strimove na Areni da gledam navijace kako prenose meceve svojih voljenih klubova protiv gomile seoskih, neambicioznih i propalih klubova koje u ovoj zemlji podrazumevano ionako nikoga ne zanimaju.

Pošto zameraš Zvezdi i Partizanu da sputavaju sve ostale da iskažu svoj rakošan talenat, gde je tačno krivica ova dva kluba što TSC nije sposoban da iskorišti šansu koju su im baš oni na tacni servirali igranjem grupe u Evropi? Imaju garantovanu zaradu samo da se pojave i nisu sposobni da naprave barem malo konkurentnu ekipu... Moj je utisak takav, možda me igrama u Evropi demantuju ...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Ogromna je razlika između Osijeka i Bačke Topole. Osijek ima 100.000 stanovnika, Topola 12-13.000.

 

O tome i pricam, trebalo je u Spartak da se uloze pare.

 

1 minute ago, Azazelkg said:

Pošto zameraš Zvezdi i Partizanu da sputavaju sve ostale da iskažu svoj rakošan talenat, gde je tačno krivica ova dva kluba što TSC nije sposoban da iskorišti šansu koju su im baš oni na tacni servirali igranjem grupe u Evropi? Imaju garantovanu zaradu samo da se pojave i nisu sposobni da naprave barem malo konkurentnu ekipu... Moj je utisak takav, možda me igrama u Evropi demantuju ...

 

A gde si procitao da zameram nekim drugim klubovima sto su u TSC neambiciozni i sto je liga takva kakva jeste?

 

Citiracu svoj post sa 177. strane u kojem pise:

 

Quote

Naravno, za razliku od kosarkaske evrolige (koja aktivno sputava mogucnost uzdizanja nekih novih klubova, pa tako cak i u regionu jedna Cedevita Olimpija sa Tedeschijem na celu nije sigurna da li je pozeljna u najjacem evropskom klupskom takmicenju), ovde svi klubovi mogu da grade neku svoju pricu i polako se uzdizu novcem od UEFA i od transfera.

 

Zaista niko nece biti kriv ekipama iz Srbije ako nakon ove sanse koju su dobili za koju godinu opet budemo imali 30 bodova razlike izmedju druge i trece ekipe na tabeli. TSC i Cukaricki imaju obezbedjenu grupnu fazu, uz malo srece to mogu da imaju i sledece sezone, a ni Vojvodina ni Radnicki nemaju neki nemoguc zadatak, samo treba da budu u prve tri ekipe na tabeli. Naravno, prvo treba da urade nesto sa svojim ruinama od stadiona, ali to je nasa drzava i SNS - grade se novi stadioni tamo gde nema ni jakih klubova ni neke jace podrske lokalnim klubovima, a najveci gradovi imaju stadione koji samo sto se ne raspadnu.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

 

O tome i pricam, trebalo je u Spartak da se uloze pare.

 

 

A gde si procitao da zameram nekim drugim klubovima sto su u TSC neambiciozni i sto je liga takva kakva jeste?

 

Citiracu svoj post sa 177. strane u kojem pise:

 

 

Onda se izvinjavam. Znam da konstantno, pogotovo na basketu, zameraš Zvezdi i Partizanu na budžetu. Sa tvojim postom koji si citirao se slažem u potpunosti....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene zanima jel ovaj komentator svestan da prenosi dva srpska kluba?

Dal je moguce da ovako zapomaze? Nema ni naznake profesionalizma.

Inace nisam srecan zbog neresenog, jer Partizan kakav god bio, zanimljivije je prvenstvo kad je u egalu sa Zvezdom. Imaju strasno lose igrace cak i za ovu logu, pocevsi od golmana, preko ocaj odbrane, pa ovamo Meninga...zabod moze biti ovaj napadac, vidi se da je opasan.

Cudno mi je da TSC nije pojacao ekipu, obzirom na istorijsku sansu da ucestvuje u kvalifikacijama za LS. Morali su dovesti par pojacanja, fali im cvrstina, a i trener ne ume da vodi utakmicu.

Mislim da je Partizan imao lose sudjenje veceras, ali da ono nije uticalo na rezultat, srecom po sudije.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, goldberg said:

 

O tome i pricam, trebalo je u Spartak da se uloze pare.

 

I kako oni dođu u Spartak i kažu evo vam pare ovo je naše. 

 

Možda su i hteli neki veći projekat ali su odustali ili iz nekih drugih razloga, a kada su realno sa seoskim klubom došli do grupne faze LE zašto bi se i cimali za više. 

 

U Hrvatskoj mi je logičnije da prave veći projekat kada su hrvatski igrači iz njihove lige na mnogo većoj ceni u Evropi nego iz naše a verujem da je ta biznis strana najbitnija u celoj priči. 

Edited by Bobby Shurda
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Constantin said:

Zbog čega je bilo naskakivanje na sudiju posle meča ? 


Duljaj je došao prvi i sprečio bilo kakva "naskakivanja" igrača, prigovorio šta je imao i to je to. 
 

Inače, jedno od najlošijih suđenja u ovoj smrdljivoj ligi koje sam gledao poslednjih godina. Partizan oštećen u više navrata, čak i na bizarne načine. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bobby Shurda said:

I kako oni dođu u Spartak i kažu evo vam pare ovo je naše. 

 

Možda su i hteli neki veći projekat ali su odustali ili iz nekih drugih razloga, a kada su realno sa seoskim klubom došli do grupne faze LE zašto bi se i cimali za više. 

 

U Hrvatskoj mi je logičnije da prave veći projekat kada su hrvatski igrači iz njihove lige na mnogo većoj ceni i Evropi nego iz naše a verujem da je ta biznis strana najbitnija u celoj priči. 

Ovo je potpuno tačno.Spartak iz Subotice nije bio realan,zato što je taj klub privatna prćija Gajbe i mladjeg Simovića koji drmaju po tom gradu uopšteno.

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Azazelkg said:

Onda se izvinjavam. Znam da konstantno, pogotovo na basketu, zameraš Zvezdi i Partizanu na budžetu. Sa tvojim postom koji si citirao se slažem u potpunosti....

 

Fudbal i kosarka ne mogu da se porede (sto bi rekao lik koji drma domacim fudbalom, a bio je na poternici Interpola).

 

U fudbalu novac, mesta na tabeli, ucesce u evropskim takmicenjima dolazi najpre preko uspeha u evropskim takmicenjima, pa onda zbog dobre transfer politike, pa tek onda ide prica "neka se klubovi poredjaju onako kako to narod zeli". U kosarci se sve pomenuto dobija samo preko poslednjeg, odnosno "narod zeli da gleda neke klubove u vrhu, dakle, samo ti klubovi treba da igraju finala ABA lige, da imaju najvece budzete i sigurna mesta u EL".

 

Da je u kosarci situacija kao u fudbalu, 2020. godine bi se sva takmicenja nastavila, a nakon 2021. godine bi u EL igrali Crvena zvezda i Buducnost, u kvalifikacijama Mornar, a u EC Cedevita i Igokea i ne bi bilo novinara - navijaca koji bi bili zabrinuti zasto KKP ne igra EL jer bi se to podrazumevalo.

 

1 minute ago, Bobby Shurda said:

U Hrvatskoj mi je logičnije da prave veći projekat kada su hrvatski igrači iz njihove lige na mnogo većoj ceni i Evropi nego iz naše a verujem da je ta biznis strana najbitnija u celoj priči. 

 

Samo si potvdrio ono sto sam pisao - da, bez obzira na koeficijent lige Hrvatske i Srbije prosto nisu uporedive i da je velika prednost na strani Hrvatske.

 

Jer, ko je uopste pandan Rijeke kod nas? Da nisu Radnicki iz Nisa ili Vojvodina? Ko je Osijek, da nisu mozda Cukaricki i TSC koji se potucaju po tudjim stadionima?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Fat Zadd said:

Zbog cega nije gledan snimak, tj reagovao VAR kod penala koji je promašio Natho?

 

Penal za TSC vise nego smešan, ekip'cu iz VAR sobe treba poslati da sudi "Zonu"  ( i to ovu nasu/jug/Niš 😁 )

Jos jedan Nislija😄

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kendrick said:

Duljaj je došao prvi i sprečio bilo kakva "naskakivanja" igrača, prigovorio šta je imao i to je to. 

Duljaj širi ruke i pravi zid ispred sudije, da bi mu ovaj prigovorio što ga je gurnuo leđima (i možda nagazio) dok ga je štitio. Dobro, kako se postaje idiot kao što je ovaj sudija?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...