Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

1 minute ago, kendrick said:

Komsije, razumem da ste se smorili sto nije bilo keca u Nisu, ali zamolio bih vas za zrno dostojanstva.

Cista oba jedanaesterca. Svoje nezadovoljstvo uputite gospodinu Mladjovicu.

Pa sto bi smo se smorili kad ste svakako kiksnuli?

Just now, Barkley#34 said:

Ma ja sam budala što reagujem na svako lupetanje.

Ajde istrpi sad.Sutra ces nas ti zezati kad mi kiksnemo. :D

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Barkley#34 said:

Nije vam ovo tata.

 

Šta je tačno poklonjeno?


Drugi penal prosto nije penal, jer da jeste svaki dodir u sesnaestercu, remplovanje, gurkanje bi se sviralo i imali bismo 10 penala po mecu. 
 

Ne patkometrisem, nema ni potrebe jer je Zvezda tri puta jaca od Partizana i isti bi kurac bio i da je vcrs 0:3 bilo, al ono prosto nije penal.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Meni je glavni utisak, taj što je sudija Tripković svirao na osnovu "osećaja".....za prvi nema zbora, čisto...a ovaj drugi...jbg. Da ne spominjem crvene kartone itd.....nego to nije ništa novo, i nije poslednji put. Ko nam je kriv što smo pogodili dve prečke, i što smo Mladjovića držali u sastav. Možda bi bio neki drugi kikser....

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:


Drugi penal prosto nije penal, jer da jeste svaki dodir u sesnaestercu, remplovanje, gurkanje bi se sviralo i imali bismo 10 penala po mecu. 
 

Ne patkometrisem, nema ni potrebe jer je Zvezda tri puta jaca od Partizana i isti bi kurac bio i da je vcrs 0:3 bilo, al ono prosto nije penal.

 

Ne znam gde sada da pribavim snimak, ali bio je kontakt stopalom, nakon sto ga je vukao za dres pa onda digao ruke. Taj kontakt je za penal.

Link to comment
Share on other sites

Malo sto na gostujucem terenu sudija oprosti da vec na poluvremenu pokaze crveni Partizanu, ali zato jedva doceka da dosudi 2 penala.

Ja se iskreno nadam da ce ovaj sudija dobiti po tamburi, a i svaki slwdeci koji direktno osteti bilo koju stranu.

Takmicenje mozda i ne bi bilo lose, Radnicki je razbio crno-bele, ali se o tome nece pricati, vec o sudiji i nemogucnosti superligasa da pobede vecite.

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Barkley#34 said:

Nije vam ovo tata.

 

Šta je tačno poklonjeno?

 

Drugi penal... iz ugla koji je snimala kamera , bilo je blago remplovanje, klasican "diving"  Lutovca ( mozda I gresim,  i/ali da sacekamo neki drugi ugao kamere da me demantuje)

 

Prvi penal čist,  kao suza ( sto bi rekli :D) 

 

I jbg, trebali su igraci Radnickog da odmah prave faul, prekinu napad pre 16m, I po cenu crvenog  ... osnovno nepisano pravilo fuZbala 

Link to comment
Share on other sites

Tja, vise nije bio nego sto je bio, ali svirano na boju dresa. Ni prvi ni poslednji, velike su sanse da i sutra bude sviran neki slican. Onaj Mladjovic je tezak komad budale.

 

Ali stvarno ne razumem zbog cega je Stolica nezadovoljan sudjenjem. Bas bi bilo lepo da ga neko konkretno pita.

Link to comment
Share on other sites

Slušam obrazloženje Jokića....prvi penal....sudija izvukao na 16...iz VAR-a javili da prekršaj počeo unutar 16.

                                                   drugi penal.. vidi se da je pokriven jednim igračem, nije video situaciju (možda je pomoćni sudija signalizira, ne znam)                                                                           svira penal, praktično "na osećaj" a i ovaj je počeo sa povlačenjem van 16....što ga ne izvuče.

 

 

Jbg...nije lako kad imaš zicer protiv Zvezde i Partizana, pa zasereš u poslednjim trenucima utakmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, kendrick said:

 

Ne znam gde sada da pribavim snimak, ali bio je kontakt stopalom, nakon sto ga je vukao za dres pa onda digao ruke. Taj kontakt je za penal.

Naravno da je bio kontakt nogom, videlo se odmah na usporenom snimku (nije sviran sigurno zbog obostranog povlačenja), ali to ne smeta hordi (koju inače zabole za Radnički) da krene sa napadima. Ajde, bre, više.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Na 2:45 je odlicno prikazana situacija, kontakt dva igraca... usporite snimak, i bas bi voleo da cujem zbog cega je ovo penal ( ako ja dobro vidim, mozda i ne , godine jbg, Lutovac "udara" igraca radnickog u nogu, a ne obratno )

 

 

 

Da dodam, da nije bilo carki na terenu i rasprave sa sudijom sto, je ocigledno trademark vecine nasih ekipa, lepa , gledljiva utakmica, za promenu

Edited by Tri Korne Penal
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kendrick said:

Mislim, ne znam kako bih ti rekao, ali penal je zato sto je odbrambeni igrac u svom sesnaestercu startovao nogom na igraca sa loptom.

 

Mislim, ne znam kako bi ja tebi rekao, gde ti ovde vidis start? Igrac Radnickog ne menja smer/pravac kretanja, ne startuje na loptu, nema kontakt nogom sa igracem FKPa? Jasno se vidi momenat kada Lutovac prvi udara igraca FKR u nogu.

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao FKP protiv Javora jer sam očekivao šta će biti u Ivanjici, to jest da to neće biti pravo merilo, ali sam hteo da vidim kako će izgledati u Nišu.

 

I mogu slobodno da kažerm da sam iznenađen koliko loše FKP izgleda. Mislim, znao sam da neće biti supersonični, ali da ih Nišlije baš toliko razmontiraju... To baš nisam očekivao.

 

Čini mi se da im u LE sledi masakr, jer ako ih ovako Radnički ubi, naročito po krilima, nema tu leba

Link to comment
Share on other sites

Ko hoće da gleda, posebno na usporenom snimku, vidi da Lutovac levom nogom gura loptu, ona odlazi udesno (iz njegovog ugla), kreće desnom nogom po nju, u isto vreme igrač Radničkog kreće na loptu i udara Lutovca po nozi. Najbolje da je napravio korak pravo dok lopta ide malo udesno. Uostalom, pobegao je čuvaru, može da ide u kom god 'oće pravcu.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Barkley#34 said:

Ko hoće da gleda, posebno na usporenom snimku, vidi da Lutovac levom nogom gura loptu, ona odlazi udesno (iz njegovog ugla), kreće desnom nogom po nju, u isto vreme igrač Radničkog kreće na loptu i udara Lutovca po nozi. Najbolje da je napravio korak pravo dok lopta ide malo udesno. Uostalom, pobegao je čuvaru, može da ide u kom god 'oće pravcu.

Ovo bi se u Evropi sviralo u 1/10 slučajeva. A Zvezdi i Partizanu bi se sviralo u 9/10 u našoj ligi. Ma ovo veze nema sa penalom, sto neko gore rece, da se ovo svira kao penal, bilo bi po 8 penala po utakmici.

Link to comment
Share on other sites

On 7/14/2022 at 3:09 PM, Perkos2 said:

Da ne postavljam novu temu, bacih pogled na ekipe koje će igrati u Prvoj ligi Srbije( drugi rang takmičenja) i nema ni jedne jedine ekipe niože od Kruševca

Igra li se fudbal još uvek na jugu Srbije? 

Fudbal se realno igra samo na 2 adrese u Beogradu. Pomoravlje jedva ima  po 5-6 ekipa za opstinsku ligu a nekad je bilo 2 ranga opstinske lige pa onda medjuopstinska. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...