Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

1 hour ago, vlaDixXx said:

E da,gde ce Stefan Sapic 1997 DC,202cm 1.6 mil,

bio je prosle godine u timu sezone JSL

 

Ako misliš na Šapića iz Čuke, verovatno neki Češki,Poljski,Grčki tim iz sredine tabele,to mu je maksimum ...

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sam B said:

Ovaj put nisu umeli ni da padnu u 16 dobili bi penal komotno.

A očito nemaju ni nekog kog bi poslali u protivničku svlačionicu da ih pitaju šta su se ovi toliko rastrčali  🙂

Jbg, kad više nisi državno mjezimče dobiješ mjesto sa jeftinijim ulaznicama, pa i borba za drugo mjesto postane upitna. Ali zato simbol srpstva i aktuelno državno mjezimče već nakon 3 kola osvaja titulu.

Stvarno ne znam kome je interesantna ova farsa od lige. Real sa Nišave razvali Partizan, i umjesto da im uvali 5 komada, ostanu bez dva boda, posle toga izvuku remi sa uvijek neugodnim Malteškim sokolovima. Treća liga Čukarički (jedan stari splitski izraz iz doba zajedničke nam države), demonstrira silu nad 7-plasiranom ekipom Luksemburga, samo se nadam da im gazda neće biti toliko lud da se i ove godine kladi protiv svog tima. Dva kola u Europi - puna kapa.

Srećom, uskoro će i ozbiljne lige pa će se imati šta gledati da valja.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/15/2022 at 11:20 PM, Tri Korne Penal said:

Na 2:45 je odlicno prikazana situacija, kontakt dva igraca... usporite snimak, i bas bi voleo da cujem zbog cega je ovo penal ( ako ja dobro vidim, mozda i ne , godine jbg, Lutovac "udara" igraca radnickog u nogu, a ne obratno )

 

 

 

Da dodam, da nije bilo carki na terenu i rasprave sa sudijom sto, je ocigledno trademark vecine nasih ekipa, lepa , gledljiva utakmica, za promenu

Smejurija

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Radoznalko said:

A očito nemaju ni nekog kog bi poslali u protivničku svlačionicu da ih pitaju šta su se ovi toliko rastrčali  🙂

Jbg, kad više nisi državno mjezimče dobiješ mjesto sa jeftinijim ulaznicama, pa i borba za drugo mjesto postane upitna. Ali zato simbol srpstva i aktuelno državno mjezimče već nakon 3 kola osvaja titulu.

Stvarno ne znam kome je interesantna ova farsa od lige. Real sa Nišave razvali Partizan, i umjesto da im uvali 5 komada, ostanu bez dva boda, posle toga izvuku remi sa uvijek neugodnim Malteškim sokolovima. Treća liga Čukarički (jedan stari splitski izraz iz doba zajedničke nam države), demonstrira silu nad 7-plasiranom ekipom Luksemburga, samo se nadam da im gazda neće biti toliko lud da se i ove godine kladi protiv svog tima. Dva kola u Europi - puna kapa.

Srećom, uskoro će i ozbiljne lige pa će se imati šta gledati da valja.


Da, da, uskoro ce LS, igra tamo neka Zvezda, pravila dobre rezultate u LE, prolazila grupne faze, pa baci oko na to. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja sam prvi kome bude smešno kada Zvezda ili Partizan sa nekom ekipom punom mediokriteta se prošeta kroz ligu, ali da se ne lažemo već par godina Zvezda ima igrački višestruko puta jaču ekipu nego ostatak lige. Jedino u derbiju nekada to pokažu nekad ne, pre svega jer sami sebi naprave pristisak pred tu utakmicu tripovanjem da igraju teži derbi nego što je Real Barselona ili River Boka.. sa kvalitetnim protivnikom i fudbalom na nekom visokom nivou. Inače realno Zvezda ako se pogleda ekipa ove ekipe iz lige treba da dobija sa po više golova razlike. 

 

E sad ovo je samo kada se pogleda igrački kadar. Zašto je to tako i zašto je stanje u srpskoj ligi takvo ima svakako dosta faktora gde je bezveze više potezati priču o tome. Jednostavno tako je.

Meni je ta priča o našoj ligi potpuno ista kao priča o tome da ljudi u Srbiji žele bolje živote od ovoga što sada imaju. Jbg velika većina ne želi ništa od toga, ni bolje živote, a kamoli bolju fudbalsku ligu i to je prosto tako. I neće se promeniti, bar ne u nekoj skorijoj budućnosti.

Edited by dzoneee
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo pojedinci odvaljeni od realnosti mogu da trabunjaju o nekim sklanjalicama i slicnih glupostima i da provlace kroz blato Kataija , Ivanica i ostale znalce, tim koji je DOKAZANO uspesan i u Evropi 5 sezona zaredom, 2x LS 3x Liga Evrope, 3x prolece u Evropi, gomila jakih utakmica, Milan, PSG, Bayern, Liverpul, Napoli, Rangers, 1/8 Liga Evrope itd itd i sad se nadje neki cirkuzant ovde padobranac da nam otvara oci kako eto ne mogu da pobede jedan Javor ili Cukaricki , ako ovi prethodno ne skinu gace. 

 

Ne znam da li se ti pojedinci sprdaju sami sa sobom ili veruju u to ili eto pravdaju svoje neznanje cinjenicom da ovi drugi im ne daju budu sampioni, a samo prosle sezone imali 98% poena u malim utakmicama, vise nego Zvezda. 

 

Glupo je vise i pisati o tome, Zvezda je u ovom trenutku Real za sve timove u domacoj ligi. Pod uslovom da igraju max svaku utakmicu i da nema opustanja. Mucenoj Kolubari daju 5 golova u 1/2 i neki pisu o sklanjalicama, jeste, ta Kolubara nema ponos pa ca da izigrava predmet zajebancije i da se blamira pred srpskom javnoscu, jer eto ne moze Zvezda da ih dobije posteno. 

 

Svasta sta ljudi pisu. Forum zaista trpi sve. 

 

Ako je nekad nesto bilo sumnjivo, to je niz Djurinih titula sa dokaznim filijalama Smederevo, Kula, BSK, Metalac i slicni, a u Evropi sve sami kropmiri, predmet srpdanje i zajebancije. Pa opet, u derbijima su uglavnom bili bolji i pokazali da su imali bolje timove tada, isto kao i sto i sada Zvezda pokazuje na svim nivoima da je apsolutno najbolja u ovoj mucenoj ligi. Mada 2010 je u derbiju za titulu Zvezda moguce ostecena za dva penal, nad Kaduom i Lazeticem, prvo Krstajic faul nad Kaduom i onda gazenje Petrovica nad Lazeticu, da je bio VAR , pitanje je sta bi bilo. 

 

Ali da ne idemo daleko u proslost, poenta je da ovi iz Partizana mogu samo da krive Djuru sto taj period nije iskoristio kao lepi Terza sto rada sada. Ko vam je kriv, drzava ili Zvezda, sigurno nisu. 

I Hajduk Split ne zna za titulu 20ak sezona, pa sta sa tim? I Zvezda nije znala 6 sezona, a ne bi ni sedmu znala, da Nikolic nije kiksnuo u Pazaru, a onda i sa Vojvodino kuci i poraz u Krusevcu i jelte opet Zvezda kriva za sve to. 

 

Imali sve sve na tacni lani, +5, bolju atmosferu, derby na plus 5 ste odigrali kao najgore cave , nema sta da se dodaje zaista ne sve ovo. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Radoznalko said:

A očito nemaju ni nekog kog bi poslali u protivničku svlačionicu da ih pitaju šta su se ovi toliko rastrčali  🙂

Jbg, kad više nisi državno mjezimče dobiješ mjesto sa jeftinijim ulaznicama, pa i borba za drugo mjesto postane upitna. Ali zato simbol srpstva i aktuelno državno mjezimče već nakon 3 kola osvaja titulu.

Stvarno ne znam kome je interesantna ova farsa od lige. Real sa Nišave razvali Partizan, i umjesto da im uvali 5 komada, ostanu bez dva boda, posle toga izvuku remi sa uvijek neugodnim Malteškim sokolovima. Treća liga Čukarički (jedan stari splitski izraz iz doba zajedničke nam države), demonstrira silu nad 7-plasiranom ekipom Luksemburga, samo se nadam da im gazda neće biti toliko lud da se i ove godine kladi protiv svog tima. Dva kola u Europi - puna kapa.

Srećom, uskoro će i ozbiljne lige pa će se imati šta gledati da valja.

 

Ne znam sta pokusavas da kazes, da su prvenstva u kojem igraju samo dva kluba (koje, mozes misliti podrzava 90% stanovnistva, kako rece jednom nas sultan) zanimljiva? Kome, maloj deci zarobljenoj u telima tridesetogodisnjaka, cetrdesetogodisnjaka, pedesetogodisnjaka...? Jer, tu se najmanje radi o fudbalu i pracenju istog, tu se 99% energije trosi da se pokaze kako je njihov tabor bolji od protivnickog, a samim tim, nekako ispada i da su ta deca zarobljena u telima sredovecnih ljudi bolja od druge dece koja navijaju za "pogresan klub".

 

Da bi liga bila zanimljiva, kao u bilo kojoj drugoj sportskoj manifestaciji, mora da postoji kvalitet i mora da postoji neizvesnost. Eno ti PL - navijaci Manchester Uniteda ne mogu unapred da znaju da ce igrati LS sledece sezone i u zavisnosti kako im klub bude radio mogu da se jedne sezone nadaju tituli, a nakon pet sezona mogu da zavrse na nekom 7. mestu. I to je mocni United, sta tek reci o drugim klubovima?

 

Sustina je da ovde nema napretka ako ce se vrteti stalno jedno te isto (i ne, da li je poredak PAR - CZV ili CZV - PAR ne menja apsolutno nista) ne zbog klubova, nego zbog nacina kako se sport gleda u Srbiji - dva kluba su tu da svojim mnogobrojnim pristalicama daju i malo rezultata (uz standardnu pljacku koja se desava iznutra), svi ostali, od Radnickog iz Nisa do FK Vlasine, od Cukarickog do Bezanije i od Vojvodine do Srema iz Sremske Mitrovice su tu samo da bi ih uprave iznutra pljackale, a malobrojne navijace ionako treba uputiti ili da odgledaju koji veciti derbi ili u ludnicu, jer ko jos u Srbiji gleda sport radi sporta, u Srbiji sport postoji kao iluzija u kojoj milioni mogu da se poistovete sa pobednicima (i tako zaborave koliki su luzeri u realnosti).

 

Naravno da je mnogo bolje da postoji jedan "drzavni mezimac" nego dva i naravno da je sve bolje od forsiranja "trofej malo na Marakanu, pa malo u Humsku". Taj nacin razmisljanja se toliko ustalio da se ovde moze od gomile punoletne dece cuti nesto tipa "pa mi nismo osvojili titulu vec pet sezona pod Vucicem/Toletom, ako nas ovako budu unistavali necemo videti titulu jos pet sezona". Pa sta? Da li drzava treba da organizuje zabavu za nezrele ljude, da namesta prvenstva (kao do sada), da im omogucava da "se osecaju kao pobednici"? Eto, Partizan nece osvojiti titulu do 2030., lepo prihvatite to, predjite da navijate za neki drugi klub ili prestanite da pratite. Sta treba da kazu navijaci drugih klubova u Srbiji koji su srecni ako postoji mogucnost da njihovi klubovi osvoje titulu u ovom veku? Pa nista, kao sto ni navijaci sirom Nemacke nisu prestali da podrzavaju svoje klubove i pored dominacije jedne ekipe. Ovo je 21. vek , nije socijalisticka SFRJ i nista se ne podrazumeva.

 

Da zavrsim, potpuno je normalno da Crvena zvezda dominira jer ima najbolju ekipu, a potpuno je normalno da ima najbolju ekipu sve dok uzima pare od igranja u evropskim takmicenjima. Umesto da se situacija sa dva mesta u LS i tri u grupama LS/LE/CL iskoristi kako bi i neki drugi klubovi poceli da trose vise i kako bi i neki drugi klubovi privukli publiku na stadione, mi cemo ovde da slusamo pozivanja da je smorilo da kuglica stalno pada na crveno i da je prirodno da jednom padne i na crno. Kao da je fudbal rulet. 

Edited by goldberg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Razumijem ja da je ovo zemlja u kojoj se najviše navija za Zvezdu, ali da ima dosta i Partizanovaca, a ostali klubovi imaju broj navijača na nivou statističke greške. Ja sam samo primijetio određeno licemjerje kod navijača Zvezde kojima tuđe go*no više smrdi. Da, Zvezdi sada to više ne treba da je guraju jer je dovoljno ojačala i uništila konkurenciju da u Srbiji nema nikog dostojnog čak ni za sparing. Klasična priča, nemoj me pitati za prvi milion, posle ću ti sve lijepo objasniti. Još će ispasti da imam naklonost prema Partizanu, a smatram oba kluba podjednako istim, jer je očito politička klima ipak najvažniji faktor u odlučivanju ko će biti u Srbiji glavni baja, čak i u sportu.

Niko ne spori da je Zvezda sada ojačala da može i u Evropi da zaradi pristojne novce, ali nije sve uvijek bilo tako lako. Moralo se par godina navlačiti i gurkati i Zvezda, kad je u Evropi ispadala u doba kupanja, kao što se sad spočitava Partizanu da ih guraju (a gurkaju, nije da ne gurkaju). Osim Čukaričkog i Voždovca svi ostali klubovi su državni (možda ne striktno, ali država ima najveći uticaj u izboru uprava, pa je valjda logično ko odlučuje).

Nemojte da imate plitko pamćenje, ja razumijem da su ovde uglavnom navijači Zvezde (tim koji redovno pratim i ja u evropskim utakmicama, kao i njihovog večitog rivala, i raduju me pobjede i jednih i drugih), ali kad bude trebalo i Zvezdi će se gledati kroz prste i suditi blagonaklono, kao što se sudi i Realu i Barceloni u Španiji, npr.

Pogledao sam sad pokoju utakmicu Zvezde i Partizana u prvenstvu, jer je oskudica utakmica, prijateljske ipak nisu ono pravo, interesantnije mi je sigurno od poljske i slovenačke lige, pa sam malo prokomentarisao. Ali ja sam nebitan, i u prolazu kao Mija Aleksić, pogotovo nemam namjeru nešto dokazivati, ali ne shvatam stvarno koga može zanimati nešto što nema nikakve neizvijesnosti. Valjda zato tribine i strše skoro prazne na ligaškim utakmicama. Ne vidim nikakav ekonomski interes klubova u ovoj ligi osim za večite da izbore Evropu i tamo zarade, a svi ostali ako uspiju prodati nekog igrača da ovi iz uprave malo sebi u džep stave. Nema sponzora osim za večite, ostali dobijaju mrvice, a 16 klubova to je tek glupost neviđena, kad možeš jedva 7-8 iole pristojnih ekipa sakupiti koje bi zadovoljile bar neke minimalne kriterijume za učestvovanje u profesionalnoj ligi.

Izvinite ako sam dirnuo u večite beogradske blizance, znam da je to taboo tema u Srbiji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Onog trenutka kada država dozvoli privatizaciju Vose,  (oba) Radničkog,  Napretka... itd.. kada se upumpa svež zdrav kapital, "kriminalci" odstrane iz i oko našeg fudbala ( posebno mislim na "navijače" koji su vlasnici igrača,  ima toga i van BGD), Liga i savez počnu da funkcionišu u pravnim okvirima, itd.. tek tada se može očekivati da gore navedeni klubovi udju u ozbiljniju trku sa Cz/Par.

Sve dok se ne uspostavi pravna država,  poštovanje prava i zakona,  dozvoli nesmetano funkcionisanje (ostalih) klubova,  gledaćemo Cz/Partizan na prva dva mesta u našoj ligi.

 

A ovo da je Cz sve svoje titule osvojila proteziranjem i guranjem od strane saveza&države,  da su sve titule nameštene,  je svima opšte poznato i  jasno.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Radoznalko said:

Razumijem ja da je ovo zemlja u kojoj se najviše navija za Zvezdu, ali da ima dosta i Partizanovaca, a ostali klubovi imaju broj navijača na nivou statističke greške. Ja sam samo primijetio određeno licemjerje kod navijača Zvezde kojima tuđe go*no više smrdi. Da, Zvezdi sada to više ne treba da je guraju jer je dovoljno ojačala i uništila konkurenciju da u Srbiji nema nikog dostojnog čak ni za sparing. Klasična priča, nemoj me pitati za prvi milion, posle ću ti sve lijepo objasniti. Još će ispasti da imam naklonost prema Partizanu, a smatram oba kluba podjednako istim, jer je očito politička klima ipak najvažniji faktor u odlučivanju ko će biti u Srbiji glavni baja, čak i u sportu.

Niko ne spori da je Zvezda sada ojačala da može i u Evropi da zaradi pristojne novce, ali nije sve uvijek bilo tako lako. Moralo se par godina navlačiti i gurkati i Zvezda, kad je u Evropi ispadala u doba kupanja, kao što se sad spočitava Partizanu da ih guraju (a gurkaju, nije da ne gurkaju). Osim Čukaričkog i Voždovca svi ostali klubovi su državni (možda ne striktno, ali država ima najveći uticaj u izboru uprava, pa je valjda logično ko odlučuje).

Nemojte da imate plitko pamćenje, ja razumijem da su ovde uglavnom navijači Zvezde (tim koji redovno pratim i ja u evropskim utakmicama, kao i njihovog večitog rivala, i raduju me pobjede i jednih i drugih), ali kad bude trebalo i Zvezdi će se gledati kroz prste i suditi blagonaklono, kao što se sudi i Realu i Barceloni u Španiji, npr.

Pogledao sam sad pokoju utakmicu Zvezde i Partizana u prvenstvu, jer je oskudica utakmica, prijateljske ipak nisu ono pravo, interesantnije mi je sigurno od poljske i slovenačke lige, pa sam malo prokomentarisao. Ali ja sam nebitan, i u prolazu kao Mija Aleksić, pogotovo nemam namjeru nešto dokazivati, ali ne shvatam stvarno koga može zanimati nešto što nema nikakve neizvijesnosti. Valjda zato tribine i strše skoro prazne na ligaškim utakmicama. Ne vidim nikakav ekonomski interes klubova u ovoj ligi osim za večite da izbore Evropu i tamo zarade, a svi ostali ako uspiju prodati nekog igrača da ovi iz uprave malo sebi u džep stave. Nema sponzora osim za večite, ostali dobijaju mrvice, a 16 klubova to je tek glupost neviđena, kad možeš jedva 7-8 iole pristojnih ekipa sakupiti koje bi zadovoljile bar neke minimalne kriterijume za učestvovanje u profesionalnoj ligi.

Izvinite ako sam dirnuo u večite beogradske blizance, znam da je to taboo tema u Srbiji.

 

Nisi dirnuo ni u koga. Gledaj Ligu sampiona igra Zvezda, tu je dosta bolji fudbal nego u SL. I verovao ili ne, ta ista Zvezda i tamo s vremena na vreme pobedi neki Liverpul, Olimpijakos, Salcburg, remizira s Napolijem, pa u LE, dobije neki Rendzers, dva puta remizira sa Milanom, pobedi Bragu. Pa onda zahvaljujuci tim rezultatima, imamo direktnog predstavnika u LS, pa jos jedan u kvalifikacijama, itd itd. 

 

S druge strane, Partizan je recimo bio favorizovaniji cak sedam godina, dakle za dve vise od Zvezde, a hajlajt osim negativnih rekorda u evropskim takmicenjima je bilo prolazenje Anderlehta na penale. Mislim, ovo nije upuceno tebi, ali ovo je kljucni argument zbog komsije ne smeju puno da se kurcobesaju, vec sustinski samo moze da im bude krivo sto malo bolje nisu iskoristili te godine dominacije, vec je sistem napravljen tako, da je prvog dana cim je dosao ravnopravan drzavni konkurent - failovao. 

 

Tribine na ligaskim utakmicama su prazne, jer su rivali Zvezde slabiji 10 puta od te iste Zvezde, a ljudi imaju mogucnost i da gledaju jace takmicenje u smislu LS i LE i ne gleda im se viktorija. Svestan sam ja da je beogradizacija kriva za sve, ali bi mogli i ostali eminentni srpski klubovi da umesto klasicnog sibicarenja probaju da naprave i neki dodatni iskorak u fudbalskom smislu, a ne da gledaju da li ce da cornu 10 ili 15 hiljada evra. Sem Zvezde i Partizana, u Srbiji jos postoje Cukaricki, TSC i Radnicki, i evo sad se Vojvodina dize. Za to im svakako nije kriv ni Beograd, ni blizanci koje je najlakse okriviti kad u tvom dvoristu nesto smrdi, ali ajde jos neko da pocne da igra bilo kakav fudbal, pa cemo onda da pricamo o zlim beogradskim blizancima. Ajde ovi Lucani nekad nesto da urade, ili taj Spartak, a ne da se vrte deset godina vec od 6. do 12. mesta u Superligi, a da su kumulativno za to vreme ukupno pet igraca uspeli da prodaju bilo gde. 

 

Ovo kao navijaci Vojvodine sto se pale kako su im blizanci problem, a onda izadju u Evropu i sem statisticke greske protiv Sampdorije, u 21. veku nisu uspeli bukvalno nikog nikad da pobede. Ali sigurno je kriv Beograd za sve to. Nema ko drugi, realno. 

 

P.S. I ovo vam prica neko ko nit je rodjen, nit zivi u Beogradu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

 

Nisi dirnuo ni u koga. Gledaj Ligu sampiona igra Zvezda, tu je dosta bolji fudbal nego u SL. I verovao ili ne, ta ista Zvezda i tamo s vremena na vreme pobedi neki Liverpul, Olimpijakos, Salcburg, remizira s Napolijem, pa u LE, dobije neki Rendzers, dva puta remizira sa Milanom, pobedi Bragu. Pa onda zahvaljujuci tim rezultatima, imamo direktnog predstavnika u LS, pa jos jedan u kvalifikacijama, itd itd.

Poštovani Michael Emerson, da si čitao moj post u cjelini, shvatio bi da gledam i Zvezdu i Partizan sve evropske utakmice, koliko mi vrijeme dozvoli naravno. Gledao sam ja i Čukarički neki dan, pogledam i Hajduk i Dinamo kad imam vremena i nađe mi se negdje. Jasno je da si ti vatreni Zvezdaš, i ja to poštujem. Otud vidiš samo moje kritike vezane za Zvezdu. Ali, kad pogledaš da Vojvodina na ovom forumu uopšte nema svoju temu (bar je ja nisam našao, a tražio sam ovih dana), a koja je treći najtrofejniji srpski klub iz grada koji je posle Beograda najjači centar u Srbiji, i čiji članovi uprave mahom navijaju za klub za koji navijaš i ti (pouzdan novosadski izvor), kako očekivati da će taj klub napredovati, jer odgovaraju državi (sami sebi) a ne nekom vlasniku koji će pitati gdje su moje pare. O ostalim koji ne bi ni trebalo da igraju super ligu da i ne pričam.

To što Zvezdi ne ide loše u Evropi (nekad davno joj je išlo mnogo bolje), nije nikakav pokazatelj da srpski fudbal ide u dobrom smjeru (sam si priznao da politika diktira ko će da bude najbolji), kad ostali, osim Partizana, više od dva kola ne mogu da sastave, a da igraju grupnu fazu to je tek misaona imenica. Neko je spomenuo privatizaciju, koja se kod večitih nikad neće desiti, jer nekome ko je dovoljno moćan više odgovara ovaj haos. Ali, nek je nama Zvezde i Partizana, ionako preko 90% Srba navijaju za ta dva kluba.

Zvezdi i Partizanu treba neka ABA liga jer očito su ove srpske oranice pregazili uzduž i popreko, mnogo je brate ovo dosadno, a ni publike nema, ne zato što je Zvezda 10x jača od ostalih, već kako se igrači bore i trude na terenu, a i nema nikakve neizvijesnosti, jer nemaju zašta da se trude (tako bar oni to vide). Bar dok ne dođe do nekih političkih promjena, a toga ni na vidiku.

 

P.S.

I dalje mi ne ide da na srpskom forumu ima tema za Totenhem, a nema za Vojvodinu. Ali i to nešto govori o srpskom fudbalu.

Link to comment
Share on other sites

Lalat gubi od Sarajeva. Usao je u vrtlog losih rezultata, tesko ce on do septembra ostati na klupi Borca. Da li ce u maniru velikih trenera po otkazu odmarati celu sezonu kao gospodin covek ili ce u maniru sportskog radnika posvecenom zanatu naci novi klub u Srbiji?

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, suptil said:

Lalat gubi od Sarajeva. Usao je u vrtlog losih rezultata, tesko ce on do septembra ostati na klupi Borca. Da li ce u maniru velikih trenera po otkazu odmarati celu sezonu kao gospodin covek ili ce u maniru sportskog radnika posvecenom zanatu naci novi klub u Srbiji?

 

29 minutes ago, Perkos2 said:

Pazar ga čeka raširenih ruku😁

 

Ma kakav Novi Pazar ... Radnik Surdulica na polusezoni ... kvota 1.10

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...