Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

39 minutes ago, Constantin said:

Bivši bokser Vidak Perović, tada predsednik Radničkog.

 

spacer.png

 

Samo što je krenulo njegovo predsednikovanje, dodju vpdje Meraklija kod njega i traže da im plati autobus za gostovanje. Kaže OK.....bilo je valjda negde na Severu...

 

Saszna on da "vodje" uzimaju po 200 din, po glavi u bus-u. Pozove ih on i pita "Zašto" ?...kažu mu "Za pivo".  "Mrš napolje i da vas ne vidim više ovde"....

Sledeću utakmicu, došli za besplatne karte....odjurio ih je, sve su im pete u guzicu udarale.....

Na utakmici skandiranje sa Juga iz kopa...."Uprava napolje" - "Vidače lopove".....

Sledeća utakmica...cena karata Istok-Zapad-(sever ne radi osim kad dodju blizanci) 200 dinara....cena za JUG 500 din :64:

NAkon toga, dolazi "komesar za bezbednost" FK i počinje da pregovara. Kaže..."Zastupaš navijače" ? Kaže on "Jebi ga, zamolili me"....Kaže mu Vidak: "Na tribinu s njima, da platiš kartu i možeš i navijanje da vodiš"...i smeni ga sa te funkcije.....

"NEĆE MENI NAVIJAČI DA VODE KLUB"...javno je izjavljivao na lokalnim TV i drugim medijima....

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nele said:

Meraklije 😭

 

Postoje li oni jos uvek, nisam primetio da su bili sad na utakmici sa Partizanom?

 

I sto je smenjen Vidak deluje iz tvoje price ko posten covek 😁

 

Meraklije bojkotuju dolazak na utakmicu radnim danima.....

 

Vidak je dao ostavku, pre svega iz zdravstvrnih razloga. Predsednikovanje mu je baš narušilo zdravlje. Par meseci nakon ostavke, drugi čovek. Inače, nasledio je Radnički pred bankrotom i uspeo je dobar deo para da vrati, za godinu dana predsednikovanja. Doveli smo Rastavca za male pare i klub je počeo da jača. Počeli su pritisci, tipa "Radnički u Evropi" i čovek je digao ruke....dobro za njega.

2 minutes ago, Markoss said:

 

To je jer imate i Mesarovica koji je tri puta gori. 😄

 

Imamo mi pregršt igrača koji su gori od njega.....inače, nije nešto odigrao od kada je došao u Niš. 

  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor_ said:

Ko? 

Golman Rosić. Neki tip ga ja smarao u diskoteci. Rosić je sa još jednim fudbalerom bio u društvu. Kad je ovaj postao previše napadan napustio je diskoteku i pošao kući. Ovaj ga je sustigao, negde u centru

grada, i nastavio s maltretiranjem, dok golmanu nije pukao film. Smarač završio u UKC sa slomljenom vilcom, a Rosić u pritvoru.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Veteranska liga, mladi dobijaju sansu tek kroz bonus pravilo. 

 

Nasa liga treba da bude razvojna, svaka ekipa mora da ima makar 2 igraca u21,

a i fino bi se zaradjivalo(kod nas to rade samo privatni klubovi) 

 

I opet fina statistika mladih ispod 20 godina 

IMG_20231213_144521.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je prava tema, ali baš bi bilo zanimljivo vidjeti zbirne rezultate srpskih klubova u Evropi ove godine. Siguran sam da bi oborilo više negativnih rekorda.
U kvalifikacijama: 1 0 9
U grupnoj fazi: 0 2 16
Ukupno: 1 2 25

Na svaku pobedu ide 25 poraza, lepa statistika.

Ukupno 1,4 boda za nacionalni koeficijent.

45. mesto od 54 zemlje članice UEFA ove sezone. Bolji od nas ove sezone su, Andora, Moldavija, Kosovo, Jermenija, Kazahstan, Bosna, Farska Ostrava, Island, Azerbejdžan, Belorusija, Makedonija, Malta, Letonija, Luksemburg.

Što je najbolje od svega ili najgore je što sve te zemlje nisu imale toliko mečeva i toliko prilika da nabudže koeficijent.

Sezona započeta na 11. mestu, a sad smo trenutno na 19. mestu, pad za osam mesta.

Ovo je istorijski loša sezona i ući će sigurno u anale evropskog klupskog fudbala.
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, dejanz said:

Ovo je istorijski loša sezona i ući će sigurno u anale evropskog klupskog fudbala.

Vraćanje na neku realnu meru oko 21.-22. mesta.

 

Isto kao što se npr. Turska nakon par loših sezona spustila na 20. mesto pa se opet vratila gde je i ranije bila, na 9. ili 10. 

Link to comment
Share on other sites

Cela ta priča sa koeficijentom nije realan prikaz situacije. Ovi klubovi koji su skupili više bodova od naših klubova su ih skupili igrajući protiv ekipa sličnog ili slabijeg kvaliteta. Oni nisu igrali sa Engleskim (dva protivnika od kojih je jedan branilac titule), Nemačkim (dva protivnika) ili Italijanskim ekipama kao mi ali to je mana ovog sistema koeficijenta gde je pobeda protiv npr. Sabaha jednako vredna kao pobeda protiv Man City.

 

Zvezda je jedina u Srbiji zaslužila da igra u Evropi ali ne LŠ nego Ligu Konferencija. Da je bila u grupi u kojoj je bila Čuka tu bi bilo dobrih utakmica i puno bodova. Ovako smo se samo nadali da u mečevima protiv Sitija i Lajpciga ne pukne petarda. Pobeda je bila nemoguća misija...

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno TSC i Cukaricki nisu dorasli takmicenjima u kojima su ucestvovali. Sa smesnim ulaganjima vise nije ni bilo moguce. Velika je steta sto je Partizan propustio priliku da bude drugi prosle sezone i ide u kvalifikacije za LS, cime bi imali sigurnu grupnu fazu LE. U kakvom god da je stanju Partizan, verujem da bi se ipak nasao novac i ulozio se u tim, sigurno vise nego sto je TSC uradio.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...